DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď problem s instalaci padu (LPT)
problem s instalaci padu (LPT)
Fooosa DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.01.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Třinec
Citovat
Chtela bych se zeptat je mozne vypnout v pocitaci paralerni port LPT?
Protoze se mi v Ovladaci panely => Herni zarizeni nezobrazuje „LPT1:LPT- switch Joystick 1” (tak se mi ma zobrazovat muj Hardpad).
Zacnu radeji od pocatku:
Asi pred rokem bylo vsechno v poradku, ale potom jsem poprosila svagra az mi neco udela z pocitacem.
Kdyz jsem potom chtela skakat na padu tak jsem zjistila, ze mi nereaguji tlacitka. Kdyz jsem se na to chtela podivat do Ovladacich panelu => Herni zarizeni tak jsem zjistila, ze tam zadne zarizeni neni, jestli si to jeste dobre pamatuji. Kazdopadne ted tam neni nic.
Tak jsem odistalovala drivery a naistalovala zpatky, jenze to nepomohlo. Zkousela jsem to uz asi petkrat.
Vzdycky ale v pohode naistaluji ty drivery do pocitace, ale nenaistaluje se mi to do Ovladaci panely => Herni zarizeni. Prave, ze nepomohlo ani pridani zarizeni, prez panel Pridat zarizeni (pridat hardware). Ikdyz mi ted psalo, ze Paraler port Joystick Bus (nebo tak nejak) bezi v poradku nebo neco v tom smyslu. Ale nevim jestli je to ono. Kdyz pripojim Hardpad tak mi to zadne zarizeni nenajde.
A melo by se to naistalovat i bez zapojeni Hardpadu k pocitaci.
Dneska jsem to zkousela naistalovat na hodne stary notebook. A ani ne za 5 minut jsem to mela naistalovane. Vsechno v poradku funguje. Jenze ten stary notebook ma hodne malou pamet a ja bych radeji chtela hrat na velkem pocitaci.
Tak bych chtela vedet v cem muze byt problem. Ja uz zacinam podezdrivat svagra, ze mi to vypnul, ale nevim jestli je to mozne. Zas tak hodne se v pocitacich nevyznam. Mozna je problem nekde uplne jinde. Sad Mozna mi odistaloval neco, co jsem potrebovala. neutral
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FooosaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Jeee, sice neporadim, ale koukam Bydliste Trinec, coz mi dela radost, zvlaste kdyz je i na Trinecku nejaky hardpad. Sice uz tam par let nebydlim, ale kdyz nekde clovek vyrost, ma holt nejaky vztah...
Btw. co to mas za hardpad, ze ficis pres LPTcko?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Fooosa DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.01.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Třinec
Citovat
Ten pad mi delal jeden kluk z Poska. On ma i firmu s temi Hardpady.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FooosaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
No napadá mě, jestli nemáš to LPTčko vyplé třeba v BIOSu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Fooosa DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.01.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Třinec
Citovat
No prave proto jsem se ptala jestli to LPT jde vypnout. On totiz neco prepinal v biosu. Ja se v tom nevyznam.
Chci sice za nejakou dobu preinstalovat pocitac, ale zacala jsem se bat, ze to nepomuze, jestli ten problem je v biosu.
Proto jsem tu zalozila to tema. Abych vedela jestli jsem schopna ten problem vyresit sama nebo budu muset zkusit poprosit stryce aby mi to zapnul zpatky, jestli je ten problem v biosu nebo nekde tam.
Ikdyz kdyz jsem se ptala svagra jestli mi to vypnul tak mi odpovedel, ze ne.
Prekvapil mne, ale jeho nezajem. Cekala jsem totiz, ze mi pomuze vyresit proc mi Hardpad nefunguju, kdyz se v pocitacich vyzna lip nez ja.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FooosaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
pomohlo by Restore detaults v BIOSu?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Fooosa DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.01.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Třinec
Citovat
V Biosu se vůbec nyvyznám, tak jsem to raději přenechala bratrovi a donutila se podívat do Biosu. Smile
Ten něco popřepinal v Biosu a přeinstaloval počitač. A pad mi teď zase funguje. Very Happy
Jenom doufám, že se to nebude opakovat. Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FooosaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
problem s instalaci padu (LPT)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)