DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď První setkání s DDR
Jdi na stránku 1, 2  Další
První setkání s DDR
MobilerxXx DDR portal
Anonymní

Citovat
Taxe to vaše DDR videl na vlastni oci a je o husty. ale stal jsem na tom par minut (asi 1 no,bylo to po probdele noci) a byl jsem hotovej. Ale je to husty, zabava pro blazny ala xsoftak, no Laughing

Tak příště mě na to dostane leda satan nebo xsoft pred srazem SF Smile
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jj, Yukon je par minut od 3DDXka (to by ale muselo fungovat), tak az na dalsim SF srazu bude cas.. zavedu vas tam. Nebo prid na Pragocon.

Jinak zkus na tom byt .. 16h v kuse x 5dnu. Pak bys potreboval tak "par hodin v sargovaku" na regeneraci Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MobilerxXx DDR portal
Anonymní

Citovat
xsoft napsal:
Jj, Yukon je par minut od 3DDXka (to by ale muselo fungovat), tak az na dalsim SF srazu bude cas.. zavedu vas tam. Nebo prid na Pragocon.

Jinak zkus na tom byt .. 16h v kuse x 5dnu. Pak bys potreboval tak "par hodin v sargovaku" na regeneraci Wink


OK, beru te za slovo :wink:
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
MobilerxXx napsal:
xsoft napsal:
Jj, Yukon je par minut od 3DDXka (to by ale muselo fungovat), tak az na dalsim SF srazu bude cas.. zavedu vas tam. Nebo prid na Pragocon.

Jinak zkus na tom byt .. 16h v kuse x 5dnu. Pak bys potreboval tak "par hodin v sargovaku" na regeneraci Wink


OK, beru te za slovo :wink:


Ukazal bych ti 3DDX uz minule, ale kdyz si musel v 10 (nebo jeste drive) odjizdet, tak to moc necu nemelo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ahoj MobilerxXx
Moje prvni setkani s DDR byly presne tri skladby a slezla sem :wink: (tusim butterfly, to se poustelo na Avalcone vsem) To se casem spravi. Nenech se odradit a prid na Pragocon :wink:

Xsoft: 16 hodin 5 dni v kuse .... Avalcon ? :wink: Tenhle asi bude brutal ... Mate nasmlouvanou zachranku ? Je to 30 km ... :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
4dni x 16hodin...je celkem ok. I po dvou hodinach spanku se vase reflexy zlepsi (trochu zregeneruji). Kazdopadne si myslim, ze bez tohohle maratonu bych desetitlapky jeste nehrala. Mozna jo. nevim
EDIT: jo jeste se musi pridat, ze za tu doby jsem toho moc nenajedla...jen obed pred sakurou. A pak sem tam neco co se naskytlo. Za to caje a coca coly bylo dost. Takze dostatek rychlych cukru a dostatek teinu na zablokovani seratoninu. Nekteri rikali ze jen po dni nemohli vstat. Ale ja jsem byla v pohode. Vlastne prvni, co odeslo byly moje oci.
EDIT2: Kdyz jsem vlezla na DDR tak jsem slezla az po peti hodinach

MobilerxXx: Zdravim a vitam te i kdyz jsi tu jako guest. Jsem rada, ze jsi teda nakonec napsal. Od DDR se nesmis nechat odradit. Ja se docela odrazovat nechavam, ale muj problem je jinde. Mam komplexy z toho, ze budu posledni na Narodnim Holandskem turnaji, coz s nejvetsi pravdepodobnosti ani nebude pravda, protoze jsem prece jenom dobra. Ale ted me dorazil Jimmy, ktereho jsem brala jako Standard hrace (ktere z prvniho narodniho turnaje dokonce vypadl), kdyz na padu prolezl (pry) Vivida na heavy. Nechce se mi tomu verit a porad mu neverim...jestli se dozvim, ze je to pravda...tak na ten turnaj nepojedu.
Ale pokud teprve zacinas..tak napred pochop princip a zkus si par jednodussich skladeb. Kdyz te to do te doby nechytne tak to proste neres. DDR je obvykle dost navykove hned od zacaktku (pokud se k tomu hned od zacatku nebudes stavet negativne).
3DDX je dobry...ale tady 'v evrope' to skoro vubec nikdo nechce hrat. Nasla jsem dva lidi, co pry budou se mnou ochotni 3DDX hrat. Jedna se o dva cinany. Jinak zbytek ani nahodou...pry je to moc slozite^_~ a to rikaji cata+ hraci DDR.
Wow...ted hraje nejaka pisnicka z extreme...lol...zacinam je poznavat...(jeste by to chtelo znat stepcharty, abych se totalne neztrapnila)
No nic puvodne jsem chtela napsat asi vetu, ale kdyz se mi tak nechce psat ukol z francouzstiny a je mi hrozne blbe...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Uvidime jak ja se zlepsim tenhle Avalcon :wink:
I kdyz sorry, to uz jsme asi mimo tohle tema ... No uvidime kolik se tam najde novych zavyslaku :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Je tu malo prispevku, takze OT nevadi Wink

Jinak jsou u lidi co po 3 dnech nemohli chodit (diky DDR). viz Ota. Ale je pravda ze ten letajici koberec zvani "pad" je fakt kouzelna vec. Kdyz na nej jednou vlezes, jen malokdo te z nej pak dostane.

PS: Svetovy rekord na DDR v kuse je nejakych 33 (nebo 37) hodin, ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
33 hodin ??? Ja mela 70 minut a padala sem zizni a zacaly me bolet nohy a to byly spicaty standard potvory :wink: To uz si nedokazu moc predstavit, pokud to bylo vazne v kuse ...

Ota to byl ten blondaty mladsi kluk co tapal bos a mel uplne otekle nohy ? :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jj to byl on .. ten co si pak na podium pro cenu na Miss sel asi .. 2 minuty Smile No sel, spise se vlacel.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No ota meni dost casto barvu, ale je to on.
33hodin...si predstavit umim (jako fyzicky..ale o samote je to hrozna nuda). Ale ne na platforme.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
S'Tsung napsal:
..ale o samote je to hrozna nuda


Pravda, adrenalin dela hodne Twisted Evil Porad nevim jak moc nepretrzite mate na mysli ... s prestavkami na piti, nejake ziviny a wc, na prevleceni ... mozna proc ne ... No dobre, uz sem ticho :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
problem
Anor DDR portal
Anonymní

Citovat
Ahojte lidicky! Rozhodla jsem se, ze chci mit DDR doma a ze zacnu se stahnutim programu. Stahla jsem si Stepamania 3.9rc2a a po instalaci zpustila, napsalo mi to toto:CreateTexture(128,32,pixfmt=1) failed: D3DERR_INVALIDCALL

prosím, co s tím?
Anor DDR portal
Anonymní

Citovat
Jo a pokud jde o ty 'nové závysláky z Avalconu' tak já jsem jeden:-)
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zdarek..no kdyz nejde D3D zkus openglide.
pripadne nainstalluj novy DirectX (zaleri co mas)
V stepmania.ini (v adresari data, tusim) prepis D3D na opengl a zkus znovu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
První setkání s DDR
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)