DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď SCH5 - Space Channel 5
SCH5 - Space Channel 5
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat

SPACE CHANNEL 5

Arrow http://s34.photobucket.com/albums/d143/xsoft/SCH5/
Arrow http://en.wikipedia.org/wiki/Space_Channel_5

Diskuze k jedne starsi hre: Space Channel 5 (SCH5)
Zacnu s prvnim dotazem - umi to nekdo rozchodit na PS emulatoru? Me porad blbne trochu grafika ale hlavne to nema zvuk, jen nejake efekty a to je naprd.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Martin DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.09.2004
Příspěvky: 67
Citovat
Na cem to emulujes?
Ja zkousel Dreamcastovou verzi, ale nedostal jsem to do hratelne podoby (hlavne mi chybi zpetna vazba z gamepadu prez forcefeedback).
Mimochodem - v japonstine to ma jeste lepsi hlasky (alespon na poslech - ne ze bych rozumel)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Emuluji na Pcsx2-0.9
Jinak Dreamcast jsem nezkousel .. myslis ze by emulatoru pomohl lepsi komp? Tenhle system sel mimo me, tak nevim jak je narocny.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Emuluji na Pcsx2-0.9
Jinak jak to vypada s Dreamcast verzi? Tenhle system sel mimo me .. je problem jen s vykonem kompu, nebo nemaji zatim zadny poradny emulator?

Pro uplnost GBA verze mi emulovat jde, ale ma takovy casovani .. ze se to musi 10x loadovat nez to udelat presne. A je to na Part1 takze kvalita nic moc.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ten Dremcastovej Part2, jakoby funguje ale jako vzdy hrozne se skube...emuluju na 1100MHz, 768MB RAM, GeForce4
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Martin DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.09.2004
Příspěvky: 67
Citovat
Ja mam komp jeste o tridu lepsi, s frameratem problem neni (nebo spis je - musel jsem "pretaktovat" dreamcastovy procesor aby to neslo moc rychle) (kdo zna ten emu, tak vi). Emulator je poradmy, nikoli vsak dokonaly. Tato hra si nedokonalosti nabira vrchovate.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
SCH5 - Space Channel 5
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)