DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Seznameni hracu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Řekl bych že ne, ale na druhou stranu se tam vyskytuje místní skupinka BO (brňenští otaku), kteří se scházejí v hospodě.. někteří z nich pad doma určitě mají..

Jinak fotka by byla ? (myslím toho tvého hardpadu Very Happy )

EDIT: soude podle prispevku pode mnou jsem se sekl... nj, na Gargoushe jsem jaksi zapomnel Very Happy


Naposledy upravil Filip-san dne st, 27.červenec 2005, 22:52, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Tak to je sila. ^_^
Vitej na foru a hodne stesti s DDR.

ad. Brno - ja v Brne bydlim, Bee Boo tu studuje, takze je tu pres rok. Jeste se tu nekde pobliz nachazi Gargi. ^_^ V srpnu by mohl byt nejaky brnensky DDR srazik a pak snad neco budeme organizovat pres rok, takze budes vitan stejne jako vsichni ostatni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
2Bee_boo: No nevim, ještě sem na tý koleji nebyl, takže nevim jak to tam vypadá Smile Když budou roommatové souhlasit, klidně budeš moct spát u někoho pod postelí.. Smile
2Filip-san: Jo, fotky možná budou, kámoš něco fotil, ale ještě sem to z něj nevymlátil, každopádně je to prostě kus plechu jako každej jinej, no Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Vitej Jendo na foru a mezi nami hraci DDR. Je dobre slyset o nekom kdo se zkonvertoval na FF. ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
mno kdyby se v nakym grafu vyjadril pocet lidi na foru a narust po FF tak by to byl docela skok Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Tak ja jsem se take zkonvertoval z FF, jmenuji se xsuperloadx, teprv mi bude 15 let a zacal jsem to hrat priblizne 24.7 (2005) na koberci, bez padu. Ted uz mam hardpad od trina, sam bych ho nevyrobil (funkcni) snad tyden nebo 2 (mam hroznou pamet) a trosku jsem se zlepsil. Tady jsem:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Ghhhm, já už mám pad asi měsíc a na takovýhle výsledky můžu jenom civět o_o
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Gee DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 22.08.2005
Příspěvky: 8
Bydliště: Jihlava
Citovat
Tak ja se hlasim, ze jsem Gee, ze pad jsem poprve videl na letosnim Pragoconu, a domů jsem si jakousi hopsací příšernost zbastlil asi před dvěma měsícema a lama jsem pořád stejnáSurprised)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GeeOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
xSuperLoadx napsal:
Tak ja jsem se take zkonvertoval z FF, jmenuji se xsuperloadx, teprv mi bude 15 let a zacal jsem to hrat priblizne 24.7 (2005) na koberci, bez padu. Ted uz mam hardpad od trina, sam bych ho nevyrobil (funkcni) snad tyden nebo 2 (mam hroznou pamet) a trosku jsem se zlepsil. Tady jsem:


Jen takovej dotaz.. ten skin boduje nejak jinak?.. Na sakure mam napriklad pri obdobnym vysledku asi 2.5x nasobny skore.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
xg: Hmm, toho jsem si ani nevsim, je to nejake divne, ale ja se o skore prilis nezajimam, hlavne to pismeno.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
No nekde se stala chyba, sakura coby desitka ma maximalni skore 10 milionu, a ty tam mas 3,7 milionu a Ccko - coz je blbost Smile priznej se, ulevi se ti Wink na C je potreba neco okolo sedmi milionu, nebo se pletu? zas tak do toho skore nevidim ale 3,7 je pod 50% tzn fail. a nebo je to jen pokazeny, ty mas vubec ty skore nejaky podezrely u vseho Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Bee_Boo napsal:
No nekde se stala chyba, sakura coby desitka ma maximalni skore 10 milionu, a ty tam mas 3,7 milionu a Ccko - coz je blbost Smile priznej se, ulevi se ti Wink na C je potreba neco okolo sedmi milionu, nebo se pletu? zas tak do toho skore nevidim ale 3,7 je pod 50% tzn fail. a nebo je to jen pokazeny, ty mas vubec ty skore nejaky podezrely u vseho Smile
Pravda, zrovinka nedavno jsem ji dal na C a mam skore tesne pod 7 melounu screen ... ale jinak pocty perfektu a greatu mam dost podobny ... ze by nejakej 'vychytanej' judge ?Razz A graf taky zajimavej ... kdyby mel nekdo takovej graf tak ma B nebo A ... imho.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Gee napsal:
Tak ja se hlasim, ze jsem Gee, ze pad jsem poprve videl na letosnim Pragoconu, a domů jsem si jakousi hopsací příšernost zbastlil asi před dvěma měsícema a lama jsem pořád stejnáSurprised)


Lama?^-^ Lama nejsi, na Fairyconu jsi ťapal pěkně~-^ *pochvala^-^*
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
tak ja zkusim zmenit skin, ale dneska uz ne, uz bych nic neuskakal po tom sweetu
a co treba tohle, tohle a tohle, tam se mi zda skore normalni Smile


Naposledy upravil xSuperLoadx dne út, 23.srpen 2005, 20:36, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gilhad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.08.2005
Příspěvky: 11
Citovat
Me se rika Gilhad, se Stepmanii jsem se potkal na Pragoconu a hrozne me to chytlo (doktorka mi rikala:"Mel byste cvicit" Ja si pomyslel,"jo, jiste, jeste kdyby to tak slo na pocitaci" a vyrazil na Pragocon), postavil jsem si dva pady, ziskal pro ne zajemce, tak jsem postavil dalsi dva (http://gilhad.wz.cz/DDR/hardpad3.php) a zacal doma tlapit. Jako spravny otaku ve Stepmanii pouzivam tema Nocturnal Dream a postupne jsem se z s maleho neskodneho kotatka level beginner (http://gilhad.wz.cz/images/DDR/DDR_beg.jpg)vypracoval az na malou zlou kocku level hard (http://gilhad.wz.cz/images/DDR/DDR_hard.jpg)(teda jako ze v DDR Anime 1-5 th Mix dam vetsinu skladeb na te urovni aspon na D). Tlapim doma v panelaku, takze musim brat ohled na podsedy a tak mal;okdy udelam za den vic nez pul hodiny (hlavne diky lenosti). Zlepsuju se sice pomalu, ale zatim porad :Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GilhadOdeslat soukromou zprávu
Seznameni hracu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 4  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)