DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Seznameni hracu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zdravim nove prichozi.
Ad score: stepmania jeste pouziva jeden scorovaci system, kde je max. 50mill. bodu. Na screenshoty jsem nekoukala, pripojeni by to neprezilo..ale nastaveni na tento scorovaci system by to mohl zapricinit.
Gilhad: tak rada te vidim na foru. Myslela jsem si, tu budes jako jeden z prvnich prihlasenych lidi...a ono ne^_^. Tak vitej mezi nas.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Gilhad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.08.2005
Příspěvky: 11
Citovat
Eeee ... *rozpacite preslapuje* ... ja tu byl uz driv, ale byl jsem liny se registrovat. Psal jsem neco do hardpadu a tak, ale nejak se logovat ... *klopi oci a rozpacite se usmiva*
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GilhadOdeslat soukromou zprávu
Diamond DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 06.08.2005
Příspěvky: 3
Bydliště: Hradec Králové / Zlín
Citovat
Čau, já jsem Diamond, vlastním jménem Tomáš. Bydliště Hradec Králové, studium Zlín. Je mi 22 a mám tak širokou škálu zálib, že by snad ani nebylo slušné to sem vypisovat. Na DDR jsem narazil už hodně dávno, ale až teď jsem si pořídil pad a na PS2 roztočil DDR Max, Extreme, atd. Za zmínění by možná ještě stálo, že hodně poslouchám japonskou hudbu a rád si hraji s perifériemi pro PS2.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DiamondOdeslat soukromou zprávuICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Gilhad napsal:
Me se rika Gilhad, se Stepmanii jsem se potkal na Pragoconu a hrozne me to chytlo (doktorka mi rikala:"Mel byste cvicit" Ja si pomyslel,"jo, jiste, jeste kdyby to tak slo na pocitaci" a vyrazil na Pragocon), postavil jsem si dva pady, ziskal pro ne zajemce, tak jsem postavil dalsi dva (http://gilhad.wz.cz/DDR/hardpad3.php) a zacal doma tlapit. Jako spravny otaku ve Stepmanii pouzivam tema Nocturnal Dream a postupne jsem se z s maleho neskodneho kotatka level beginner (http://gilhad.wz.cz/images/DDR/DDR_beg.jpg)vypracoval az na malou zlou kocku level hard (http://gilhad.wz.cz/images/DDR/DDR_hard.jpg)(teda jako ze v DDR Anime 1-5 th Mix dam vetsinu skladeb na te urovni aspon na D). Tlapim doma v panelaku, takze musim brat ohled na podsedy a tak mal;okdy udelam za den vic nez pul hodiny (hlavne diky lenosti). Zlepsuju se sice pomalu, ale zatim porad :Smile


Pěkné^-^ Ano, Nocturnal Dream je drsný skin^-^

A hele.. Welcome pane Diamond..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
No comment



Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Ertai : to cerveny oko je totalne EVIL ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Nejvic Evil je ten oranzovej kalasnikov Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jo to je otresna barva.... Ta kombinace je dost funny^_~. (s tim DDR trickem..hehe)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
no barva je dost otresna ,uznavam-
ma vsak jednu nezanedbatelnou výhodu a to ,že to je vodní puška s velkým dosřelem a skvelou presnosti Very Happy

Edit:nekdy ho vezmu na sraz Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Ertai napsal:
no barva je dost otresna ,uznavam-
ma vsak jednu nezanedbatelnou výhodu a to ,že to je vodní puška s velkým dosřelem a skvelou presnosti Very Happy

Edit:nekdy ho vezmu na sraz Smile
JJ ... lidi co budou prehanet tapani (treba ja Very Happy) se takhle budou chladit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
No jo, skusim aj ja... Foto z AnimeConu 2006 (sorry za ten xicht, na ddr sa asi neviem tvarit normalne Smile )

P.S.: Som ten vpravo (preistotu Rolling Eyes )

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Moc novej nejsem jmenuju se Kondik je mi 20 nedelam nic (: S ddr sem se seznamil diky artymu kterej me hrozne navnadil. S'Tsung piju krev uz nejakej ten mesic a diky X-Softovi mam na svedomi vrazdu postacky ... .v skratce fotka zatim nebude pac se jeste nikdy nikomu nepovedlo me odfotit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Nuz, konecne sa mi podarilo byt odfoteny v tom vynikajucom tricku aj na pade, takze, asi prva fotka slovaka v DDR tricku ^_^



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Srandista : peknej setup Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seznameni hracu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 4  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)