DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Taneční
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Další
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Obavam se, ze vas take trochu predbehnu Twisted Evil. My zaciname 21.9, coz je shodou okolnosti take den konani seminare kendo, takze si pohybu ten den uziju vic, nez dost.
Tak tedy, zda se, ze mi zbyva pouhych sest dni, a nadejde cas vstoupit do jamy lvove hang.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
stribro napsal:
Obavam se, ze vas take trochu predbehnu Twisted Evil. My zaciname 21.9, coz je shodou okolnosti take den konani seminare kendo, takze si pohybu ten den uziju vic, nez dost.
Tak tedy, zda se, ze mi zbyva pouhych sest dni, a nadejde cas vstoupit do jamy lvove hang.


Proc nejdes k nam ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Cloud napsal:

Proc nejdes k nam ?


Zrejme z toho duvodu, ze se mu to treba nehodi casove, nevedel o tom a ma ty svoje tanecni uz zaplaceny jako vetsina lidi...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Seqoy napsal:
Zrejme z toho duvodu, ze se mu to treba nehodi casove, nevedel o tom a ma ty svoje tanecni uz zaplaceny jako vetsina lidi...

Ano, presne tak Wink Ale nebudu uplne sam. Tento (predpokladany) ocistec budeme sdilet spolu se spoluzaky, jejichz orientace ve formalni spolecnosti je podobne tragicka, jako ta moje.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Preju vam vsem pekne tanecni, ja jsem tam poprve puvodne vubec nechtel jit...no trochu me to chytlo - jsem tam letos uz poctvrte a potreti jako vypomoc, navic se snazim delat zavodni tancovani...no na to ze jsem tam opravdu ale opravdu vubec jit nechtel je to slusnej posun, jsem se na tom stal zavislej rychleji nez na DDR a to je co rict Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
já se musim pochlubit! Very Happy moje taneční probíhají individuálně, vždy někdy večer v parku...CCA jednou za týden Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
a ja se odchazim slechtit....dneska je to vrazda, tanecni od pul devaty do desiti a rano ve trictvrte na sedm odjizdime na exkurz na raseliniste Laughing jinak kolujou nepekny zvesti, ze nas dneska ceka damska volenka Mad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Bulbasaure, volim si TEBE!!!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
AK-47, volim si TEBE!!! (tohle bude rychly souboj)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Dama by si AK-47 nezvolila, ta by sla po necem cistsim, stylovejsim, jako treba jehlove podpatky a tak.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Nevim, jestli by zrovna to bulbasaura zastavilo... tato situace vola spise po reseni typu Madlax nebo Noir Twisted Evil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
will napsal:
a ja se odchazim slechtit....dneska je to vrazda, tanecni od pul devaty do desiti a rano ve trictvrte na sedm odjizdime na exkurz na raseliniste Laughing jinak kolujou nepekny zvesti, ze nas dneska ceka damska volenka Mad


heh vy mate lekci tanecnich jen hodinu a pul? u nas je to 2,5
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Yzergin: poklona, ze to vydrzis...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
My mame ve skupine lidi co jdou s nama na svoje treti tanecni naraz.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
tak jsem se vratila, a chci pak od vas zpravu jestli vase polka taky vypadala jako africky ritualni tanec na privolani deste Rolling Eyes no proste krize...
Bee: o jehlovejch podpatcich prede mnou nemluv, jestli nechces aby na tebe v noci prisel macarat!!!!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Taneční
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 14  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)