DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Taneční
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Další
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
stribro napsal:
Yzergin: poklona, ze to vydrzis...


no ja musim jako pomocnik vydrzet 2 lekce za sebou s pul hodinovou pauzou, to ale neni nic proti nasemu soustredeni se zavodnim tancovani, kdy jsme jeli od deviti do sesti a pauza temer zadna...a takhle to bylo 3 dny po sobe
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak jsme nakonec zjistili, ze nikdo mit jehlovky nemusi, dokonce ani zeny ne:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Smile taneční? to je co...to neznám Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Almad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.09.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Citovat
Taneční jsou dobrá sranda...i když mám dojem, že tam někde jsme začali hromadně chodit do hospod ,)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlmadOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
almad:az tam ?vy becka Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Fiiiha, ja byl v hospode asi dvakrat v zivote a podle me jsem o nic neprisel Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Cloud napsal:
Fiiiha, ja byl v hospode asi dvakrat v zivote a podle me jsem o nic neprisel Smile


muzu ti rict zes opravdu neprisel o nic...auu me boli hlava Laughing beer
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
hospoda,toť chrám piva plebsu beer2
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
Ertai: bud ta tvoje veta nedava smysl nebo mi uz angina zatemnuje mozek nuke tak jako tak prosim o vysvetleni wub
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
plebs=prostý lid
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
luza, proste takovej ten lowend Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
ale my z high society tam taky obcas zavitame
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
vy lamy, ja vim co je plebs Laughing ale jde o to, ze z ty vety neni poznat jestli to je teda chram PIVA nebo PLEBSU Confused a proste prudit budu, jako jElita naroda z gymplu to proste chci vedet Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Pokud nechcete cist sahodlouhe romany, preskocte dolu k zaverecnemu hodnoceni... Wink

Takze... svoji prvni hodinu tanecnich mam za sebou. Nebylo to zdaleka tak hrozne, jak jsem predpokladal, ale moji nejoblibenejsi zabavou se to pravdepodobne nestane.
Z domova jsem, jak je mym, do nejzazsich hlubin meho ja koreny zapustivsim, zvykem, vyrazil s krizkem po funuse a se smrti v ocich, jelikoz jsem dle vlastniho mineni vyrazil lehce pozdeji. Duvodem tohoto zpozdeni byl odpocinek po dopoledni trihodinove davce kendou, ktery se diky dokumentu o ceskych podvodnicich vysilanemu na CT2, lehce protahl. Nastesti jsem ale na misto M (vestibul metra, kde jsem se mel setkat se spoluzaky, postizenymi podobne tanecnim osudem) dosprintoval (spolecenske boty opravdu nejsou exemplar nejlepsi bezecke obuvi) jeste nejakou dobu pred casem C a na kamarady ve zbrani jsem jeste chvili poseckal. Kdyz jsme se vsichni sesli, zasmali jsme se na cele kolo tomu, ze vypadame jako parta tucnaku uprchnuvsi ze zoo (musel to byt pohled pro bohy... osm kluku v kvadrech, stojicich v krouzku, a rehtajici se jeden druhemu na cele kolo), a vyrazili smer ocistec... tedy tanecni sal. Tady jsem zazil dalsi zajimavou chvilku, kdyz mi bylo sdeleno, ze je potreba pri prichodu predlozit potvrzeni o zaplaceni kurzu, ktere jsem prirozene nemel (asi bych mel zacit cist to, co povazuji jen za zbytecne byrokraticke nonsense). Nastesti uz ale byl personal vycepovany a rychle me nalezl ve svych analech podle jmena, stejne jako podobne liknaveho spoluzaka, ktery stal v rade hned za mnou. Samotna hodina (a pul) probehla celkem normalne, az na to, ze upjata atmosfera byla cas od casu osvezovana spoluzakovymi hlaskami, ktery s chuti rozvijel teorie o sexualni orientaci tanecniho mistra (to, ze s sebou jako pomocnici privedl i svoji manzelku, kamaradovo hloubani nikterak nenarusovalo) a jeho pohunku. Dalsim nemilym (i kdyz nakonec i milym) prekvapenim byla pritomnost nekolika spoluzacek, ktere splnily sve hrozby, a prisly stat se svedky naseho utrpeni. Zajimavou zkusenosti pro me byla i orientace na male tanecni krucky, jelikoz do mne jeste ten den rano japonsti mistri mece vtloukali (nekdy i doslova) poucky, ze kroky se maji delat co nejdelsi.

Zaverecne zhodnoceni: Az na to, ze jsem prisel o odpoledni cviceni a prednasku mistra Ozawy Hiroshiho o "Vyznamu cviceni (keiko) kendou v Japonske kulture", hodnotim tuto aktivitu sedym prumerem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Vyborne. Stribro opet nezklamal. R-E-S-T-E-C-P

Kdyby vás zajímal můj názor: Je mi dvacet a stále zastávám názor, že taneční by pro mě byli zbytečnější než 4 roky strávené na průmyslové škole elektrotechnické v domění, že se dozvím něco o počítačích. Nejsem příliš společenský typ, imho hodit někoho do vody s úmyslem naučit ho plavat, není ten nejlepší způsob. Ze společenského oblečení a zmíněné upjatosti mám osypky (věřte že koncertů a podobných už jsem absolvoval více než by bylo zdrávo). Co se týče tance, v podobě v jaké je v takovýchto pochybných institucích vyučován, ten by mě v konečném výsledku umožnil pouze takovéto upjaté prostory navštěvovat, což není věc o kterou bych zrovna stál. K tomu mnoho známých tvrdí, že v době kdy dostali první příležitost získané znalosti vyzkoušet už stejně nic neuměli.
Je možné, že se pletu a že mi taková věc skutečně k něčemu v budoucnu bude. Ale o tanci se říká, že nikdy není pozdě začít a tak až taková záminka přijde nebráním se představě, že bych přecijen do tanečních šel. Zatím na tom neshledávám nic užitečného.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Taneční
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 6 z 14  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)