DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! TV tipy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
will napsal:
tak zejtra 21:05 na ct1 kruh a taky koukam, ze zase davaj scooby-doo , jenze asi od pul osmy rano a to obvykle jeste spim..
no ale pripomina mi to tenhle obrazek: scooby doo meets love hina
Zleee ^_^ Dafne (tusim ze se tak jmenuje, pamatuju si, kdyz jsem na to koukal jako malinkej werk ;D) s antenkama vypada roflozne ... a Scooby takovej partymen Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
jj, Daphne s Velmou...ta ale na Shinobu sedi naprosto bruntalne Cool
Scoobyho jsem velka fanynka, pokud ve videopujcovce (ano, ja vim, ze jsem zaostala, ze stale obcas zajdu do videopujcovny...) narazite na Scooby-doo a pocitacovej vir, ci tak nejak se to jmenuje.tak to je naprosto ultimatni!jestli takhle vypadaj vsechny viry, tak nevim na co mam antivirak, pac takovy stramaky bych v pocitaci klidne trpela Laughing
a taky vim, ze maminka me jako malyho Edwarda nechtela nechat koukat na SD a ostrov zombii :evil:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
will napsal:
jj, Daphne s Velmou...ta ale na Shinobu sedi naprosto bruntalne Cool
Scoobyho jsem velka fanynka, pokud ve videopujcovce (ano, ja vim, ze jsem zaostala, ze stale obcas zajdu do videopujcovny...) narazite na Scooby-doo a pocitacovej vir, ci tak nejak se to jmenuje.tak to je naprosto ultimatni!jestli takhle vypadaj vsechny viry, tak nevim na co mam antivirak, pac takovy stramaky bych v pocitaci klidne trpela Laughing
a taky vim, ze maminka me jako malyho Edwarda nechtela nechat koukat na SD a ostrov zombii :evil:
Ja jsem mel uplne nejradsi ty pulhodinovy episody co frcely na Cartoon Network ... animace starsiho data a bylo to takovy klasik Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
tak to ja radsi ty novejsi...ty, co bezej ted
a stejne best je shaggy :oops: presne takhle vypada jeden muj profesor Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ja z tech serialu nemuzu Smile
* prilozite neco jako kapesni nozik do blizkosti HDD a kdyz sviti kontrolka, tak to cte data
* nebo, date karticku v podobe vizitky na monitor a razem jste administrator a mate i vsechna hesla

... kam na ten HW v tech serialech chodi??
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
xsoft : a co teprve ty monitory ... v kazdem spravnem USA serialu je monitor tak vykonny, ze promita svuh obsah primo na hrdinovu tvar ^^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
no tak to jste mi pripomneli....
http://humorne_texty.splachovac.cz/index.php?page=ftexty&ftext=200&typ=ostatni&uzivatel=-1&razeni=1
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
TV tipy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)