DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Vany, sprchy...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Vana bez obsluhy neni vono Wink
(teda .. to je slovo do pranice)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Mno tak jako vana je cool... beru si tam kniyku nebo tak a vydrzim tam (teda aspon podle mamy) neskutecne dlouho (me se ty dve hodiny nezdaji zase tak vyhroceny, ale budiz Laughing )

Xsoft: Vana s obsluhou?!?! WOW Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Sheila : konecne zpriznena duse ^^;;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Louceni s Oskarem, vitame Vodafone
http://photobucket.com/albums/d143/xsoft/Temp/Voda/Vodafone/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ad nadobi. Myslim si, ze to myti neni vubec spatny napad, zavedu to mozna taky^_~ az budu nekde na koleji, jestli se to nekdy stane.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
XSoft: Ja chci taky Oskar triko!!!!! :'(
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Lidi co je to za debatu, mam to cist cele ? :wink:

Co ja vim, ja mam desne rada vodu, ale mam to slozitejsi, sprchuju se ve vane :wink:

Do vany jako takove plne vody a zaspuntovane me dostanete tak jednou za rok. Naposled kdyz jsem lezela (no sedela) ve vane, bylo to pro sazku a byla napustena plna te nejledovatesi prazske vody co jen v panelaku muze tect z kohoutku... brrr Twisted Evil

Ne a jsem Bcko, zadne fotky jako Xsoft nemam, i kdyz Oskar triko bych nejake nasla :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pockejte s jakym trickem na vas vlitnu na Pragoconu :ppp
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
X: mam obavy o svuj zrak Wink nebude to nejake ultrachromaticke tricko ze? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. ne, jen jedno od Microsucku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
xsoft napsal:
.. ne, jen jedno od Microsucku.

.... coz mi pripomina, ze jsem jeste nevyzkousel plamenomet, co byl pod stromeckem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Fujj o MS mi ani nerikejte ... jsem dneska stravil celkem peknou chvili rozbihanim M$ SQL serveru (pod vmware samozrejme) ... fakt takovyho klikani to jsem dlouho nezazil (Access), mel jsem dojem ze se brzo rozlitne mys Very Happy. Ne proste ve skole nemuzou rict udelejte si tu db v cem chcete a ma to umet to a to ... ne to je moc slozity - musi to byt v M$ SQL serveru + klientska cast v accessu, delphi nebo visual basicu no tj fakt skvely Sad(((
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Vany, sprchy...
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 3  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)