DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nejvyssi combo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Dnesni uceni pred zkouskou ... 2397

Arrow http://photobucket.com/albums/d143/xsoft/ITG/Combo/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zdaleka to neni nejvyssi combo (zatim mam neco pres tri tisice..ale to je celkem jednoduchy ziskat na in the groove..).
Za to na arkade jako je Euromix 2 tam je to pro me celkem DOST tezky. Je to z nekolika heavy skladbicek. Mela jsem 4 goody. ale to se mi nepodarilo vyfotit (byla jsem pomala...mam aspon to combo).

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Asi tak pred tydnem se mi podarilo 1440 na intense maratonu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Almad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.09.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Citovat
...člověk si tady se 410 na endless standard připadá fakt trapně ,)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlmadOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
moje nejvyssi combo bylo pres 4000, bohuzel sem neudelal nejaky screen, nejak sem na to zapomel. posledni dolozeny screen z toho comba mam tenhle

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nejvyssi combo
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 4  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)