DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nejvyssi combo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Endless
P.J.Trewor DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 01.08.2004
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha
Citovat
Combo při hraní Endless mode... Sice to překrývají šipky, ale je to něco kolem 1220. Samozřejmě po udělání screenshotu jsem ho ztratil, protože mi ujelo asi dvacet šipek, než jsem se znovu zorientoval.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele P.J.TreworOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Combo 298
Song tuším, že Mortal Kombat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak konečně rekord překonán
nějaká devítitlapka na 3xspeed

combo 524
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zatim jsem na tom takhle


.. takhle treba vypada peak combo.

Jinak pred 2 dny jsem dal 407 kombo v jedne hard pisnicce, hrane na 1.5x speed a 2x rate!! Az me to prekvapilo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
a me prekvapilo jak je jednoduche v ITGcku nasbirat 1000combo....postnu fotky az se dokopu je stahnout... (nic svetoborneho..ale)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Ja jsem dal nejvic kombo tusim neco kolem 750 na akiconu - song NeoMax na standard, 2x speed. Screen bohuzel nemam, ale muzete se zeptat nejakejch lidi co tam koukali Very Happy (ani nevim poradne kdo, byl jsem v 100% tranzu Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
myslim ze to bylo 804
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
To combo je teda tady no..ale budiz..nehrala jsem to proto, abych sbirala combo, ale abych si zahrala co se nachazi v ITGcku, protoze skladby stale neznam...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Zatim 867 na The Great Giana Sisters, mozna by se dalo dat i fullcombo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ja vim ze to bylo jen na klavesnici, ale jinak combo 1754 (viz Clouds keyboard achievment)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
chmm, jsem maslo...zatim 314
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
chcete ukazat moje 3000 neco?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Ja jsem dal neco pres 1500 taky na lamerinu nonstop mode na light jeste za mladych let. Jinak davam tez tak max 400 cmba na take lehci pisnicky a nechapu jak muze nekdo dat neoMAX na full combo enbo tak..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
NeoMax jeste nic neni...co teprve IN THE GROOVE songy! No jako..jak jsem byla na StarLAN tak jsem hrala s Ericem (5misto na mistrovstvi evropy), ktere dava na tyhle skladby full combo skoro porad a k tomu ma treba 8 greatu. no des.
takove combo 788 na jedne sestiminutove skladbe za rychlosti 300BPM a sipek asi 1500 je taky desna predstava. I kdyz pravda..tohle jde. Tam je celkem jasnej rytmus..vzhledem k tomu, ze jsou to sestrihany max skladby.

Ale takove kombo na ITG maratonu se skladbama co maji chaos na HOODNE procentech...to nechapu ja.

(400 sipek lehke pisnicky nemaji^_~...lol no dobre paranoia a crash asi jo..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Jak pravil jeden moudry kluk v reklame na persil: Jeste se musim hodne ucit hooooodne ucit :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Nejvyssi combo
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 4  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)