DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď redukce - Stepmania vs DWI
redukce - Stepmania vs DWI
evilmind DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
Musim rict, ze se sehnanim takove redukce, abych mohl nektere ze svych psx/dreamcast ovladacu pripojit k PC, jsem mel tradicne fakt velky problem - bud nefungovaly vubec, nebo nefungovaly pro dancepady (protilehle smery soucasne), a to nezavisle na tom, jestli v online shopu byla podpora dance padu zminena. Postupne jsem si tedy vybudoval takovou neveselou sbirku, tusim asi 10 konvertoru. Vcera dorazila cerstva zasilka tri kusu, ktere jsem jeste nevyzkousel, a kdyz se ukazalo ze je opet se vsemi problem, tak jsem se fakt vytocil. To vse ve Stepmanii. Pak jsem ale objevil existenci DWI, a i kdyz se mi to zdalo nesmyslne, zkusil jsem - a ejhle, najednou VSECHNY funguji bez problemu, tj. pravdepodobne i mnohe z tech ostatnich co se mi ted krci na dne krabic!

Muze mi nekdo vysvetlit, cim to muze byt? Se stejnym driverem, v obou programech si namapuju pad jako smery joye, ale Stepmania proste dvojslapy ignoruje??! Zadne dalsi nastaveni jsem tam neobjevil.

Jinak jsem nakonec skoncil u Trio Linkeru od EMS - je nejnovejsi (drivery 14 dni stare), podporuje i gamecube a dreamcast ovladace, a navic ma specialni rezim pro pripojeni Cha Cha Amigo, a dokonce EMS dodava i vlastni Cha Cha hru.... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele evilmindOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Citovat
Nemůže to být tím "Ignore joy axes" ve SM? Pořád o tom psali, ale jelikož jsem neměl redukci, tak jsem tomu nevěnoval pozornost. Od 3.9 a5 je to myslím odstraněný a takhle volba tam už není, protože to všichni měli zakázaný.

Pokud ti stisk 2 šipek funguje v Ovladací panely/joy, tak by to mělo fungovat i v SM, DWI. No a jestli ne, tak je chyba v nastavení simulátoru.

Ještě přidám tenhle link kompatibility Arrow http://www.stepmania.com/stepmania/adapter.php

PS:
citace:
As of StepMania 3.9 alpha 5, the option Ignore Joy Axes has been removed. StepMania will now automatically ignore axis presses from USB adapters when appropriate.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
evilmind DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
jo, nektery z tech adapteru z testu na Stepmanii mam, podle nich jsem kupoval uplne poprve Smile

jeste jsem mozna zapomnel napsat, ze nejde jen doleva/doprava - soucasny stisk nahoru/dolu funguje ve stepmanii bez problemu... takze fakt nevim.. jeste zkusim sosnout nejakou novejsi verzi pripadne ten axis, dik za hint
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele evilmindOdeslat soukromou zprávu
evilmind DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
hmm, tak jsem oslik, stepmanie 3.9 opravdu uz zadny problem nema
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Citovat
Funguje ti i stisk 3 a více tlačítek najednou? Pokud nechceš testovat v písničte tak v Options/Test input to jde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
Na FF DWI mela docela problemy s trema sipkama najednou. Ale SM to zvladala v pohode.
BTW: Vitam te tady Evilmind^_^, a diky za informaci
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
redukce - Stepmania vs DWI