DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď redukce - Stepmania vs DWI
redukce - Stepmania vs DWI
evilmind DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
Musim rict, ze se sehnanim takove redukce, abych mohl nektere ze svych psx/dreamcast ovladacu pripojit k PC, jsem mel tradicne fakt velky problem - bud nefungovaly vubec, nebo nefungovaly pro dancepady (protilehle smery soucasne), a to nezavisle na tom, jestli v online shopu byla podpora dance padu zminena. Postupne jsem si tedy vybudoval takovou neveselou sbirku, tusim asi 10 konvertoru. Vcera dorazila cerstva zasilka tri kusu, ktere jsem jeste nevyzkousel, a kdyz se ukazalo ze je opet se vsemi problem, tak jsem se fakt vytocil. To vse ve Stepmanii. Pak jsem ale objevil existenci DWI, a i kdyz se mi to zdalo nesmyslne, zkusil jsem - a ejhle, najednou VSECHNY funguji bez problemu, tj. pravdepodobne i mnohe z tech ostatnich co se mi ted krci na dne krabic!

Muze mi nekdo vysvetlit, cim to muze byt? Se stejnym driverem, v obou programech si namapuju pad jako smery joye, ale Stepmania proste dvojslapy ignoruje??! Zadne dalsi nastaveni jsem tam neobjevil.

Jinak jsem nakonec skoncil u Trio Linkeru od EMS - je nejnovejsi (drivery 14 dni stare), podporuje i gamecube a dreamcast ovladace, a navic ma specialni rezim pro pripojeni Cha Cha Amigo, a dokonce EMS dodava i vlastni Cha Cha hru.... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele evilmindOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Citovat
Nemůže to být tím "Ignore joy axes" ve SM? Pořád o tom psali, ale jelikož jsem neměl redukci, tak jsem tomu nevěnoval pozornost. Od 3.9 a5 je to myslím odstraněný a takhle volba tam už není, protože to všichni měli zakázaný.

Pokud ti stisk 2 šipek funguje v Ovladací panely/joy, tak by to mělo fungovat i v SM, DWI. No a jestli ne, tak je chyba v nastavení simulátoru.

Ještě přidám tenhle link kompatibility Arrow http://www.stepmania.com/stepmania/adapter.php

PS:
citace:
As of StepMania 3.9 alpha 5, the option Ignore Joy Axes has been removed. StepMania will now automatically ignore axis presses from USB adapters when appropriate.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
evilmind DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
jo, nektery z tech adapteru z testu na Stepmanii mam, podle nich jsem kupoval uplne poprve Smile

jeste jsem mozna zapomnel napsat, ze nejde jen doleva/doprava - soucasny stisk nahoru/dolu funguje ve stepmanii bez problemu... takze fakt nevim.. jeste zkusim sosnout nejakou novejsi verzi pripadne ten axis, dik za hint
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele evilmindOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

evilmind DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
hmm, tak jsem oslik, stepmanie 3.9 opravdu uz zadny problem nema
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Citovat
Funguje ti i stisk 3 a více tlačítek najednou? Pokud nechceš testovat v písničte tak v Options/Test input to jde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
Na FF DWI mela docela problemy s trema sipkama najednou. Ale SM to zvladala v pohode.
BTW: Vitam te tady Evilmind^_^, a diky za informaci
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
jiuer7845 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
Travis Scott Jordan 1

Yeezy Shoes

Yeezy Supply

Air Jordans

Jordan 11s

Jordan 11

Jordans Shoes

Retro Jordans

Moncler Jackets

Nike Air Jordan

Moncler Outlet

Off-White

Yeezy 450

Yeezy 500

Yeezy

Yeezy 700

Yeezy Supply

Off White Shoes

NFL Jerseys

Jordan Shoes

Jordans Shoes

Yeezy 350 V2

Adidas Yeezy

Yeezy

Yeezy 700

Yeezy

Nike Outlet

Yeezy Shoes

UNC Jordan 1

Jordan 13

Jordan AJ 1

Yeezy Foam Runner

Nike Outlet

Nike Outlet

AJ1

Yeezy Supply

Yeezy Zebra

Jordan 1 Low

Air Jordans

Pandora Charms

Adidas UK

Nike Store

Adidas Yeezy Official Website

Yeezy 350

Jordan 1

Nike Outlet

YEEZY SUPPLY

Pandora Charms

Nike Shoes

Nike Outlet

Pandora Outlet

Jordan Shoes

Air Jordan 4

Pandora Jewelry

Pandora Rings

Pandora Bracelets

Adidas Yeezy

Yeezy

Pandora Charms

Nike Outlet

Adidas Yeezy

Air Max 720

Nike Air Max 270

Air Jordan 11

Air Force 1

Air Jordan 1

Nike Jordans

Jordan 1s

Pandora UK

Nike Jordan 1

Jordan 1

Yeezy Slides

Nike Air VaporMax

Nike Vapormax Flyknit

Air Jordan 1 Mid

Adidas yeezy

Yeezy Shoes

Adidas Yeezy

Yeezy 350

Nike Shoes

Nike Outlet

Yeezy

NFL Shop Official Online Store

Nike UK

Yeezy

Yeezy 350
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jiuer7845Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
redukce - Stepmania vs DWI