DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Tréninkový program - LIGHT skladby
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Tréninkový program - LIGHT skladby
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
:: Vitejte v oficialni Czech DDR sekci tanecni podpory ::
---==[ zde pomahame vsem tanecnikum na levelu: LIGHT ]==---


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Wo co de?
Jelikoz si nedavnou vetsi mnozstvi lidi postavilo pad (tak 13?) myslim, ze by bylo dobre sestavit neco jako treninkovy program ^^
Tzn.. postupne vydavane ukoly typu do dd.mm.yyy naskakejte tuhle skladbu co nejlepe/na co nejvyssi obtiznost apod... (variacim ukolu a fantazii se meze nekladou)

Jinak si myslim, ze by to mohla byt dobra prirucka i pro budouci zacatecniky.

Bylo by dobre, aby se vymysleni ukolu ucastnili zkusenejsi slapaci.

Jen tak pro inspiraci...

Do nedele naslapat Sakuru (8 mix -extreme-) s co nejlepsim hodnocenim... , obtiznost ta nejlehci (3 tapky to sou?)

Kazdy ucastnik sem hodi screenshot s jeho dosazenymi vysledky.


Naposledy upravil xg dne út, 10.květen 2005, 12:23, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Uz se tesim na navrhy pisnicek Very Happy Ale rekl bych ze Sakura jakozto prvni stycny bod poslouzi skvele Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Napad zajimavy .. proslem je ze je kazdy dost individualni student a podle toho je mu treba venovat pozornost. Zatim co nekdo sakuru v poho da (treba 3 tlapku), jini ji neda a pritom zvladne treba i 4 tlapy. Navic by je score ostatnich lidi mohlo desit Twisted Evil.

Slo by treba udelat neco jako takovou univerzalni prirucku pro vsechny a pak by lidi postovali score jen v pismenkach (A .. E), v tom je dost prostoru pro vsechny a nemusi se pred jinyma stydet .. nechceme preci aby lidi s nizsim score nebyli kvuli studu na foru vubec.

Doporucuji precist recenze DDR (na ddr.p.com, czech-infu, maze ... ) tam jsou popisy DDRka i s tipy pro zacatek. Pak jak kazdy bude mit cas .. muze psat jak se mu dari a pripadne se dotazovat pro rady. My taky nejak zacinali - vse je na foru (nase zacatecni songy, "jak se zpelsujeme", .. a dal).

Takze zkuste klasiky jako je 1234 007, Butterfly, Xanadu, 17, Art of War, Its small world a pak prejdete na Sakuru. Mozna vam sestavim to DDR Begginer album jsem jsem o nem kdysi mluvil (na FF se bude hodit).

.. staci takhle?
+ nic vam nebrani se zucastnit souteze v mesici DDRka (dubnu) - sekce Srazy a akce - na score tech silencu co hrajou na level hard prosim nekoukejte Wink Vase ikonka je level beginner - level easy
(a pro lidi co na tom stali samozrejme i vice .. )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
Jo souhlasim.
Jen nastinim problem zacatecniku - (z meho pohledu) - v tom kvantu pisnicek si nejsem schopny vybrat.. a jen tak nahodne vybirat neni ono.
Pokud by byla jasne dana kriteria (typu dokud nenaskaces..... pokracuj.. pokud ne, tak zkus...) tak by to slo... (Stala by se z toho hra na kola.. coz me bavi ^__^)
Toto jeste podporene soutezivosti zvysi chut skakat (alespon pro me)

Ja vim, ze se taky nemuzu merit s nekterejma, kteri pad staveli se mnou (treba jistou binarni osobou na odorikuru ^__^), presto si s nimi rad zmerim sily..

Jinak dle feedbacku by byl vhodnejsi vetsi interval (taky tak tyden, ne kazdy ma cas etc..)

Prvni (opravdovy) soutezni ukol navrhne Molik ^_^ (jo? Surprised)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
@popis DDR:
Arrow http://dance.pocitac.com/?definice=ddr
Arrow http://manga.infonet.cz/index.php?clanek=248&druh=3
Arrow http://czech-ddr.info/

@songy pro zacatek: obecne bych si vzal ofici. alba a anime - tj. DDR 1st-8th mix + Anime mix 1st - 5th. Nastavil obtiznost na easy a vsechno treba do 3 tlapek bych zkusil, pokud nejde nebo ma moc, jit dal. Oblibene (libozvucne) songy opakovat casteji.

tip: šipka dolevašipka dopravašipka dolevašipka doprava pri výberu songů vám ukáže pekne menu a můžete si vybrat "Easy group + 03" -> v pak v vám to ukže všechny (ze všech alb) sobry na easy - 3 tlapky. Ať to nemusíte tak dlouho hledat ...

Btw, buďte rádi že máte na výber tolik songů a ne nějakých 30-60 jak na arcade.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Takze mam tu cest vybrat songy pro tenhle treningovy program a mam pro vas prvni dva.
Sdelena mi byla pouze obtiznost light a rozmezi 3 - 5 tlapek a vyber by mel byt jak z anime songu tak z "diskofilnich" rytmickych skladeb, aby si vybral kazdy. (poznamka: snazim se vybirat takove co neznaji nazpamet :wink: )


1. Stomp
Rytmicka obecne znama skladba, jednodussi, tlapka easy tlapka easy tlapka easy



2. Iketeru Futari
Pro ty co maji radi Anime, tezsi, tlapka easy tlapka easy tlapka easy tlapka easy




Doufam ze budete s vyberem spokojeni
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
@Btw, buďte rádi že máte na výber tolik songů a ne nějakých 30-60 jak na arcade.

Hmmm tak nevim nevim, ja jich doma zas tak moc nemam a popravde jsem rad.. azcinam se v tech par pisnickach tak nejak orientovat, nemusim dlouho scrollovat a i z tohohle mnozstvi se da najit dost pisnicek pro trenovani tuznejch veci...

IMHO je 30-60 pisnicek pro zacatecnika idealni
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Add. hodne songu. Kamos co se mnou kupoval ty pady ma jen DDR MAX -USA- na PS2 a docela mu to staci, a tam tech songu neni moc, u me vzdycky vrci ze jich tam mam moc, a ze se to nahrava pul hodiny a ze ... Very Happy

Molik: zkus vzdycky k te skladbe napsat v jakym albu se vyskytuje a interpreta Wink jinak vyber gut, STOMP sem hral ale nevim jestli tenhle, a Iketeru Futari sem nikde u sebe nepotkal Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Takze Stomp na prvni pokus


A potm to Iketeru.. no, par mensich zrad tam je, takze sem si na tom docela vylamal zuby Smile 7x sem to dal na B, pak se mi to podarilo prekonat Very Happy

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No, ja osobne asi nejsem ta prava na rikani jak zacit. Zacinala jsem na anime mixu dva a nejlehci skladba byl spaceboy.
Ale myslim, ze xsoft ma pravdu. 1234007, 17sai, Butterfly a it's a small word jsou pro beginnery dobre.
Sakura na beginnera se mi zdala dost otres. Hrala jsem ji asi dvakrat a dostala jsem dvakrat B (jo jeste v magic modu) a musim rict,. ze se mi vubec nelibila. Za to jsem na light dala AA a zbytek tak B-D (jak kdy). Myslim si, ze sakura na beginnera se nehodi pro beginnery.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ale oni uz nejsou beginneri ale light uroven :wink:
Byla sem pozadana o light skladby urciteho rozmezi a ted (na srazu) mi rikaji jak lehke na zacatek jsem vybrala :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak zkuste Dive, 17sai na standard
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
majak DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 09.04.2005
Příspěvky: 7
Bydliště: Bratislava
Citovat
nom, skusal som stomp... je to lahucke, sice som to este nedal na A. Iketeru sa mi vobec nepaci, zda sa mi ze tie sipky su niekedy uplne odveci:-). po dost vela pokusoch som to vytiahol na B. ale aspon v niecom som lepsi ako moja sestra;-).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele majakOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
majak: vitej u nas Smile slovensky bratre Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
Tak po par (tak 10-20? ;o) pokusech takhle:

(moje prvni aa Surprised)

a
[/img]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Tréninkový program - LIGHT skladby
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 9  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)