DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Tréninkový program - LIGHT skladby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Bee_Boo napsal:
To ja sem ted trapil maminku a docela davala ctyrtlapky, i kdyz kapitan honza je drsarna Very Happy dala i Initial D Space Boy Wink


Lol, ode mě na to nikdo z rodiny nevlez^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
Bee_Boo napsal:
Nekde tu k tomu je Topic, zkus v hledani. pravdepodobne to bude ve Stepmania @ WIN

nope, nenasel jsem.. Sad muzes me kdyztak odnavigovat, plz? ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Azarro: kdo hleda najde, mystifikoval sem te s tim ze to je ve stepmania a win, bylo to v ostatnich Wink
Arrow http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=86
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
Bee_Boo napsal:
Azarro: kdo hleda najde, mystifikoval sem te s tim ze to je ve stepmania a win, bylo to v ostatnich Wink
Arrow http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=86

hmm, dik, ale ja myslel klasickou bojovku, jako Mortal Kombat Laughing o tom bys nahodou nevedel? :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Takze vsichni mate ? Mam vybrat dalsi dva songy ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
azarro napsal:
Bee_Boo napsal:
Azarro: kdo hleda najde, mystifikoval sem te s tim ze to je ve stepmania a win, bylo to v ostatnich Wink
Arrow http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=86

hmm, dik, ale ja myslel klasickou bojovku, jako Mortal Kombat Laughing o tom bys nahodou nevedel? :wink:

ee tak to nevedel, a myslim ze jsme dost OT Wink takze toho nechame Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Mno mě se třeba Sakura líbí velmi a představuje pro mě jakousi motivaci... 3 tlapka beginner mám na A a teď se mi povedlo dát dokonce 5 tlapka easy na A, Smile jsem strašně happy, a dalším mým cílem se stane Sakura na standart Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
ja si naprosto zamiloval song Matsuri Japan od Re-Venge.. takovej velice zajimavej breakbeat ^_^ pokud ma nekdo neco podobneho, necht da plz vedet ^________^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak zkus vse od revenge....(od obou revengu)...Afronovy, sakura, exotic ethnic...etc...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Azarro: tak to sme na tom stejne, Matsuri Japan je brutalne dobra, jako ostatne vse od re-vengu (jak zde predznamenala Stsung) prvni hudbickou se kterou sem se od nich setkal byla na PS2 4tlapkovej Exotic Ethnic, a to byl fakt narez Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tohle je tak topic pro muj trapny dotaz, jak skacete osminkovy dvouskoky po sobe - presneji receno tohle strasne rychle:
šipka doleva šipka doprava
šipka doleva šipka doprava
šipka doleva šipka doprava
šipka doleva šipka doprava
v osminkach? zjistil jsem ze se nejsem schopnej dostatecne rychle vracet na pad a to skacu jen tak aby se nereklo, jeste mam druhy zpusob a to ten ze pridrepavam a zadupavam pad do zeme, ale jak jich je vic nez sest za sebou tak uz drepim a padam na drztku, plz hlp Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Proste je uskacu. Stejnym zpusobem jako bych skakala... < >, < > v beatu. Akorat zrychlim. V podstate pokud jsou tri zasebou tak vyskocim jednou vys a pak to doskacu...(jako muj odraz do vysky se zmensuje). zadnou vedu v tom nedelej...

EDIT: BTW ten trance theme vypada pekne^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ja v tom vedu nedelam, jen ta finta s tim narovnanim se a doskakavanim o tu mi slo Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Taky jsou ještě na trénink dobrý skladby jako třeba Afrika (ta se mi moc líbí).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
molik napsal:
Takze vsichni mate ? Mam vybrat dalsi dva songy ?


Jo.. hod sem neco dalsiho ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Tréninkový program - LIGHT skladby
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 9  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)