DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Tréninkový program - LIGHT skladby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Dalsi varka na ceste, opet jedna anime a jedna disco skladba.
Tentokrat procvicujeme skok dvou sipek ruzneho smeru a pozor, disco skladba je tezsi :wink:


1. Bang Bang Baby
Rytmicka diskofilni skladba, tezsi, tlapka easy tlapka easy tlapka easy tlapka easy tlapka easy




2. Sakura Taisen
Pro ty co maji radi Anime, lehci, tlapka easy tlapka easy tlapka easy tlapka easy
Pozor je vice verzi a meni rychlost.




Doufam ze budete s vyberem spokojeni
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
yop. Sakura Taisen je pekna, ale Bang Bang Baby nemam.. ^^;;; muzes nekam upnout, plz?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
muzu :wink:
vis kde najdes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
molik napsal:
muzu :wink:
vis kde najdes

hmm, nevim ^^;;;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
taaakze Sakura Taisen ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tohle je hodně dobré, když jsem začínal, tak jsem se u Sakura Taisen, tak vztekal až jsem jí přestal hrát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
Cloud napsal:
Tohle je hodně dobré, když jsem začínal, tak jsem se u Sakura Taisen, tak vztekal až jsem jí přestal hrát.

nechtej vedet, jak dlouho mi trvalo, nez jsem zvladnul ty air kombinace ^___________________________^ (dal jsem to na 5. pokus ^_~)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Já se to učil měsícSmile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
nevim jak dlouho jsem hrala sakura taisen ja...ale vzhledem k tomu, ze je to jedna z mych oblibenych skladeb..tak jsem ji hrala celkem casto..ale jen na standard...na heavy jsem to hrala pred nekolika dny ...a musim rict ze je to docela o zivot..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
(upřímný souhlas)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Sice to neni cisty, ale zato na prvni pokus (po pul 12 v noci ) Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dalsi Sakurka..^_^ Pekne. Hele nechcete vypnout ten marvelous timing?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Taky jsem to Molikovi rikal a asi nechtej ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Proč? Není důvod ho vypínat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No marvelous je jen pro courses (challenge mode) a pro zbytek ne. v SMLAN to dela problem..protoze pak nevidim vase vysledky...muzu si je dopocitat no..ale budiz...no nic...hrajte si jak chcete
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Tréninkový program - LIGHT skladby
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 9  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)