DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR Ostrava
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Fotky moc pekne, takze problemy se zapojenim nebyly .. spravne?

A na ostravsky tym prasku, ze se iniciativne ujali DDRka KoprConu - http://ddrforum.pocitac.com/16-18-11-2007-koprcon-2007-t1644.html (jestli jste pobliz, klidne se zajedte podivat). At vam to vyjde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Chani DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.05.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ova
Citovat
Jediny problem byl s malym poctem padu XD.....na turnaji bylo 12 novacku, 4 media, a 3 experti..viz na forum KoprCon ^.~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ChaniOdeslat soukromou zprávu
V Ostrave DDR zije
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Tak sem si rikal, ze uz je to dlouho, co se nekdo vyjadroval v tomhle topicu... a ikdyz to tak mozna nevypada, tak v OV se DDR (ITG) hraje a doufam bude hrat cim dal vic. Posilam alespon par fotek z par akci - vkladam do fora poprve obrazky, tak snad neudelam chybu, kdyz tak predem velka omluva Xsoftovi Wink



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ahoj,
jen pokracujte a rozrustejte se Smile Prosim, kde v Ostrave jste to byli ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Vetsinou klubovna Pathfinder - Ostrava Marianske hory, ale take uz jsme meli tydenni akci v Nydku na chate Hluchova. Na konci brezna z duvodu malych prostor planujeme nejakou telocvicnu a dva systemy po 4 padech. To bude megagroove Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Prvni ofiko neofiko turnaj pro zacatecniky
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Tak, konec brezna je tu a nas pratelsky "mini turnaj" for beginners je uspesne za nami. Ucast 30 hracu, z toho 20 kategorie EASY a 10 kategorie MEDIUM + nejaci nehraci, kteri se vyradili ve FREEPLAY. Diky fajn lidickam (thx Luki & Radiii) se podarilo sehnat supr prostory i se sprchami, diky sqelym pomocnikum (thx Richi & Ki[R]o & Ethel) vse rychle a bezproblemove slapalo. Hralo se moc dobre, ale hlavne jsme nasbirali dost EXPu pro dalsi akce. Technika - 2 x system po 4 padech, 2 x promitacka + 2 x Stepmania QUAD. Par fotecek:



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
opravdu vydarene.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Mě se to osobně líbilo. Společnost tam byla super poznal jsem nové lidi což mě těší, dále jsem si dobře na konci "mini turnaje jak píše Quad!m" zahrál s Richim a to mě těší, protože jsem si s ním už dlouho nezahrál. Jinak ohledně turnaje ten byl celkem napínavý ke konci v sekci "MEDIUM" tam byl rozstřel o první místo v ITG.

Děkuji Quad!movi že jsem tam mohl být a poznat nové lidi a těším se na další turnaj. Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

DDR Ostrava
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)