DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Vítejte na foru - predstavte se prosim .. (ZACNETE ZDE)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zdravim te na foru.
In The Groove je hra na stejnem principu jako DDR, ale delala ji skupinka americanu. Jina hudba, jine kroky ale take se hraje na vetsi presnost a jsou tam i slozitejsi skladby.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
S'Tsung napsal:
Zdravim te na foru.
In The Groove je hra na stejnem principu jako DDR, ale delala ji skupinka americanu. Jina hudba, jine kroky ale take se hraje na vetsi presnost a jsou tam i slozitejsi skladby.

díky za přivítání ... jj chápu tě .. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Představení se
Leapfrog DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha 5
Citovat
Tak je konečně načase abych sem o sobě něco napsal, když už toto fórum také občas navštívím. DDR jsem prvně viděl před velmi dávnem na Avalconu a docela mě to bavilo, nicméně nikdy bych neřekl, že mě to tak chytne.. Pak jsem na to náhodou narazil kdesi asi před rokem a od té doby nic.. ani nevím co mě nakonec vedlo ke koupi svého padu od S´Tsung, to bylo tuším v listopadu 2007, že si ho jako dám k Vánocům, samozřejmě jsem to nevydržel a začal hned skákat.. Narazil jsem na fórum a řekl si že až dám sakuru nebo maxx300 na standart tak to sem napíšu Smile Vím že to oproti vám všem není nic, no ale je to začátek, před chvilkou jsem dal maxxe na standart a jdu to oslavit Smile hlavně mě zabíjí víc šipek co jdou po sobě stejnou nohou.. takže skákat a skákat a skákat a dát to na heavy.. nechápu jak to někdo může dát na AA na heavy, no ale před 2 měsíci jsem taky nechápal jak se dá dát butterfly na standart, a dnes se u něj nudím, ale na challenge mi to nejde, je tam moc šipek za sebou Smile

No, to by bylo zatím asi tak všechno, jsem otevřen případným dotazům a kritice.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LeapfrogOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Hehe vitej mezi nami DDRaky^_~. Jen hraj jak te to bavi, nestrhni se a hlavne se netrap ze nedavas max300 na AA na heavy^_^. Ja se trapim, ze nedavam 98% na osmitlapkach, ale take to nema smysl. Spis bych se mela vratit k PIU^_^

Kazdopadne kdyby jsi mel chut vyzkouset jine hry nebo se jen tak sejit tak klidne napis.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Leapfrog DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha 5
Citovat
diky za přivítání, klidně napíšu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LeapfrogOdeslat soukromou zprávuICQ
huráá
Leapfrog DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha 5
Citovat
butterfly pokořen na challenge, 8 tlapek.. až zjistím jak se ukládaj sceeny (jdu na to) podám důkazy Smile asi už do tý sekce kde se lidi chlubí Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LeapfrogOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
printscreen
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
//Prispevek od Leapfrog presunut do PGS
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
tarah DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.02.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Brantice (Morava)
Citovat
Ahojky! ^^
Dneska slaví můj softpad Impact své 4. výročí (to znamená 4. den uvedení do provozu laugh), takže jsem si u příležitosti této slavnostní události řekla, že je snad na čase přestat být obyčejný lurker a taky se trošku zapojit Smile.
Jinak moje přezdívka je Xarath (čteno jako kusarasu), Tarah a nebo jenom Tara (protože 90% lidí to `H´ stejně na konci nevysloví smile1) a pocházím z malé vesničky na severu Moravy jménem Brantice.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele tarahOdeslat soukromou zprávuICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Vítej mezi námi .
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Ono je to tezky, mame tu experty kterejm clovek to H na konci vyslovi a pak je rad ze prezil to co nasledovalo. Jinak vitej.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mafis DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.03.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Aloisina vysina 639 Liberec 15
Citovat
Cauky lidisky tak ja sem Mafis ...s nekterymi sem se uz poznal na PIU v babylone kde posledni dobou sem celkem casto ..
JInak co se tyce me tak ja tancuju klasiku ITG 2 a Stepmanii
na Hard a profi...i kdyz profi obcas no ^^*
tancuju asi rok a pad mam asi trictvrte roku .
Mno tak sem se snad trosicku predstavil este bych mohl vyjmenovat moje nejoblibenejsi songy ale tech je hafec a to bych dal spis ekam jinam
Tak zatim pac ^.^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MafisOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Dragonia DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 18.04.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
Citovat
Cauky, zkracenina nicku zni Dragy, jak profil napovida bydlim v Praze a jsem jiz temjer rok hrdym vlastnikem softpadu Smile


lol cus Mafisi X) tak nejak jsem te tu cekala X))))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DragoniaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
vitej mezi nama, co mas za softpad se smim zeptat ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Dragonia DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 18.04.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
Citovat
Impact Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DragoniaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Vítejte na foru - predstavte se prosim .. (ZACNETE ZDE)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)