DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [80%] BEMANICON
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
(double post) chapu ze sem to uz rikal, ale dovezeme konecne Impact Arcade na verejne otestovani. Takze kdo dojde bude mezi prvnima v CR, kdo si budou moci vyzkouset tento revolucni hardpad Wink (a to uz se vyplati)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
ja dorazim taktez Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Mozna by bylo uz pomalu jednodussi psat kdo nedorazi Very Happy

Ale, to se me netyka, protoze ja se v Ostrave taky ukazu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
lady_leia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Hradec Kralove
Citovat
To od vas ale neni vubec hezke, ze se to kryje s FF Smile Kdybych uz nemela naplanovany ten FF, taky bych se stavila.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele lady_leiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
lady_leila: ja jedu z Ostravy primo na FF, jeste v nedeli vecer tam budu...

Jedete nekdo vlakem z Prahy ? Domluvime spolecny odjezd ?

Ja a xg pojedeme v sobotu rano nejspis v 9:23 z Holesovic Pendolinem. Jeden dalsi primy vlak
jede o hodinu a pul driv, ale bude v ostrave jen o pul hodiny drive nez pendolino, takze to nema
tak uplne smysl vstavat. Prida se nekdo ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AvantaR DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 04.06.2008
Příspěvky: 4
Citovat
Ok, some people from Poland will be there Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AvantaROdeslat soukromou zprávu
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
ja sa tiez objavim
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Ja jsem se tedy na Bemaniconu objevila. Byla to paradni akce plna prijemnych setkani, takze vazne nelituju, ze jsem tam byla. Velke diky patri zrejme NXovi a Sts za docela velkou namahu s organizaci, dopravou a vubec poskytnutim snad vsech tech veci, na kterych se tam hralo. Smile
Mozna mohlo dorazit vice lidi, v nejakych 25ti ucastnicich to bylo takove docela komorni.
Par fotek si muzete prohlednout tu: http://picasaweb.google.cz/rozehnalova.magda/Bemanicon2008
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
AvantaR DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 04.06.2008
Příspěvky: 4
Citovat
Thank you for nice party!

I can find some our photos on anime.com.pl -> http://anime.com.pl/BEMANIcon_(AvantaR_%26_Vulcan),gallery,browse,637.htm (ups, link's broken, I recommend to copy and paste)

I hope for next meeting in the future (maybe DDR Poland could help You in organization?)

Best regards
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AvantaROdeslat soukromou zprávu
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
AvantaR napsal:
Thank you for nice party!

I can find some our photos on anime.com.pl -> http://anime.com.pl/BEMANIcon_(AvantaR_%26_Vulcan),gallery,browse,637.htm (ups, link's broken, I recommend to copy and paste)

I hope for next meeting in the future (maybe DDR Poland could help You in organization?)

Best regards


We are really happy, that we had so nice visitors. Smile
Thanks for photos. I found the right link here: http://anime.com.pl/BEMANIcon_%28AvantaR_%26_Vulcan%29,gallery,browse,637.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
SUPER akce, teda aspon pro me osobne (kdy jsem naposledy rekl super o CZ conu?). Kazdopadne diky vsem co prisli.

Komorni to bylo a nejak mi to vubec nevadilo. Uz treba jenom v tom ze muzu dat PSP z ruky a vim ze se mi vrati ... v Ostrave.

[EDIT]
Poland: Thanks for comming, thanks for bringing original Beatmania and that-one-drum-games. Hope to see you in the future!
[/EDIT]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Taky se přidám a něco o této akci napíšu.

Byla vskutku povedená, i když některé věci mi na tom vadily, byly to Arcade Impact každému se na tom skákalo dobře kromě mě no kdybych na něm skákal o něco dýl tak bych se možná i dočkal nějakého pěkného výsledku ale zpět k akci.

Zkusil jsem si nové hudební hry Beatmanii a to druhý už si nepamatuju ( to bubnovaní )... Užasné hry to byly chytlo mě to hodně i když stále doma bušit do bubnu no nevím jak by reagovaly rodiče.

Hodně nových lidí jsem poznal, pořádně se vyřádil na Impactu Arcade ( s nizkým skorem ale zaskákal jsem si ).

Byla to super AKCE a snad se něco podobného i zopakuje
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Richi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.09.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Ostrava
Citovat
BEMANICON se opravdu povedl , moc se mi libil.
Bylo super vyzkouset BEMANI hry , zahrat si na Impact Arcade.
Jsem rad, ze jsem mohl potkat a seznamit se s lidmi, ktere jsem jeste nevidel.
Diky vsem organizatorum za vydarenou zabavu Smile .
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RichiOdeslat soukromou zprávuICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Stale me mrzi, ze jsem se nemohl zucastnit. Jak vidim, akce se velice povedla.

Doufam, ze se uvidime priste Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
kiro zaujal slavneho Bacona, kdyz videl fotku jak hraje double na impact arcade + impact dance pad^_^.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
[80%] BEMANICON
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 6  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)