DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Ki[R]o - Skončil s DDRkem natrvalo
Jdi na stránku 1, 2  Další
Ki[R]o - Skončil s DDRkem natrvalo
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Tak vás znova zdravím
Po několika dnů jsem přemýšlel že jsem to přeháněl s příspěvky na PGS a tak jsem díky Xsofta založil novej příspěvěk.
Od teď to nebudu až tak přehánět a budu se snažit tady vkládat co nejlepší výsledky a ne hned každé zlepšení o nějaké to procento.

Moje osobní údaje:

šipka doprava Nick: Ki[R]o
šipka doprava Jméno: Jakub
šipka doprava Bydliště: Ostrava
šipka doprava Věk: 14let

V poslední době se mi nedaří hrát na přesnost, protože mi to kazí můj softpád, který je už celkem nepoužitelný ale něco na tom uzkáču. I přes tuto realitu jsem si dal osobní challenge všechny Easy na hvězdu snad se mi to do konce roku pod|aří. Potom si dám všechny medium, hardy no tu už určitě nepůjde Laughing (ani ty medium myslím).

šipka doprava Můj zatím dosavadní nejlepší výsledek co se týče hodnocení na experta.
šipka doprava A tady něco na co jsem zatím nejvíce hrdý.

Challenges:
šipka doprava Remeber December -(Complete | Screen)
- Zahrát na 86.xx% a výše.

šipka doprava The Beginning (Complete | Screen)
- Přežít The Beginning.

EDIT: Kdo by chtěl tak až mi zadá challenge zkusím cokoliv.


Naposledy upravil Ki[R]o dne po, 17.listopad 2008, 15:35, celkově upraveno 12 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
A dneska jsem si dal po dlouhé době ITG a přežil jsem jednu šílenost. Laughing
A zjistil jsem že se mi celkem o dost zvedla přesnost ale ta kondička. Sad Moc toho nevydržím.

A nějaké nové rekordy :

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
šipka doprava Tak jsem na sebe hrdý po dlouhé době jsem měl kondičku a tak jsem splnil 2. challeng od NX-306. Smile


šipka doprava A nějaké nové rekordy :



A moje první S+ na experta. Cool

(A ten nick Player jsem hráli spolu s Richim tak jsem tam místo toho daly Player tak se nedivte. Vše hráno na Impactu od Richiho)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
2.5.08

šipka doprava Dneska se mi konečně dařilo a tak tu hodím něco nového: (vše není z dneška jsou to screeny nasbírané z celého týdne)



šipka doprava A konečně se mi podařila zdolat i Charlene vždycky jsem nedal začátek ale už to tak není Cool :

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Nová [11] Infection clear :

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jak jsi to vubec mohl prezit s takovym mnozstvi min, ktere jsi odbouchnul? nebo je to nejaky bug ITGcka?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
ITG2 PC bere miny nejako prapodivne .... ale nikdy sem ten bug nestudoval
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Dobrej postřeh Stsung. Praskl jsem jich asi jenom 15 a míň.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Tak se po dlouhé době ozívám a nesu s sebou jako Santa nové screeny:

šipka doprava Moje první hvězda na 9 ťapek:


šipka doprava Nová [11] musím říct že jsem po tomhle songu chytal po dechu jako o život. Stamina killer Monolith.


šipka doprava A zbytek aktuální screeny:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Ki[R]o je na sebe pyšný protože zdolal další [12] expert. Smile



A taky první S- na [10] expert. Smile

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Konečně to přišlo první hvězda na experta. Smile

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
pekne, len tak dalej
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
alasak DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.08.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: ostrava
Citovat
no, kiro, aby jsi nerekl ze jsem ti to sem nenapsal...tak mam pro tebe ukol..

zaskakat libovolnou pisnicku easy a tezssi poslepu (tzn. nazpamet). staci aby jsi prezil Smile

uz o tom vis nejaky ten tyden, tak ted oficialne Smile

GL
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele alasakOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Panda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.02.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Jina dimenze
Citovat
Kiro ja mam pro tebe taky ten sami ukol jako alasak ale jeste k tomu se sklenickou v ruce ktera bude cca centimetr pod okraj n plnena vodou....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PandaOdeslat soukromou zprávuICQ
Ki[R]o - Skončil s DDRkem natrvalo
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)