DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Deluxe Ignition
Jdi na stránku 1, 2  Další
Deluxe Ignition
JanoS DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 13.11.2004
Příspěvky: 5
Citovat
Ahojte!
Tak som sa dnes stal cerstvym majitelom 2 tychto padov:


Maju X-BOX koncovky co sa lahko napravilo odstrihnutim koncovky a napajkovanim normalnej USB koncovky (pozor! zeleny a biely drat su vymenene!) a nainstalovani XBCD driverov. Oba pady krasne funguju so stepmaniou a uz sme tu vydupali zopar pesniciek.

Cena 2 padov bola asi 1700kc (objednavalo sa 8 kusov z playasie)

Velmi doporucujem, ak mate nejake otazky ozvite sa.

A ak objednavate, nezabudnite to objednat cez link na ddr.pocitac.com Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JanoSOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pod deluxe ignition si predstavuji neco jineho, ale sama vlastnim pad od stejne firmy akorat na PS2 a zatim jsem spokojena. Prezil par hodin max300 a sakury na heavy a jeste porad funguje(problem, ze prvni pad od te firmy zrovna nefungoval...).
BTW: Vitej na nasem foru.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jj vítej. Snad tu budeš častěji .. pak napiš první zážitky a na jakých songách zacínáš.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JanoS DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 13.11.2004
Příspěvky: 5
Citovat
Tak moje schopnosti se pohybuji nekde mezi 2 a 3 tlapkami Wink
2tlapky davam prumerne na A, nekdy AA
3tlapky davam pumerne na B, asi jednu mam na AA
4tlapky prumerne failuju

Dnes jedu na squash tak dupat nebudu, ale zitra vezu pady k pritelkyni a napisu vam i nazvy pisnicek... Mam jen mixy 1-8 a nejake ty extra pisnicky (Treba Zirlandovu oblibenu Guillema Tella)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JanoSOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Nový pad
hawkzn DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 26.12.2004
Příspěvky: 4
Citovat
Zdravim

Tak se to ve me rozlezelo a rozhodl jsem si DDR taky poridit.
na FF2004 to bylo super a ted mi to chybi.
Nevite jestli ted nekdo bude pady eventuelne i s redukci objednavat?
Ze bych se take pridal aby to bylo levnejsi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hawkznOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hi,
pár lidí si je už objednávalo dohromady, ale třeba se teď po vánocích někdo opět ke koupii rozhodne. Zkus se po někom poohlednout na Arrow Nyxu.

PS: Pokud budeš pady s redukcí objednávat na Arrow www.play-asia.com ,vlez tam pls přes baner na Arrow ddr.pocitac.com . Díky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Navod na predelani koncovek soft padu Deluxe Ignition
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Pokud si zakoupite XBOX verzi padu Deluxe Ignition, nepotrebujete zadny xbox, zadnou redukci, zadne dalsi zarizeni abyste si mohli zahrat. XBOX v zasade dodrzuje PC standard USB 1.1 takze konektory jdou za par minut predelat na normalni pocitacove USB. Jeste se pro jistotu zminim o tom ze timhle zasahem prichazite o zaruku ...

Takze, potrebujete rezak, (mikro)pajku, kalafunu, cin, houbicku a zakoupene USB koncovky. (USB A female, daji se sehnat napr. V GM electronic na Florenci, cca 7 Kc jedna)






Ted postup. Vezmete rezak a uriznete xbox koncovku od kabelu. (pokud ji chcete nekomu dat nebo pro neco zachovat, nechte si kousek kabelu, pokud ne, riznete kabelu s koncovkou co nejmene) Odstrante kousek izolace a uvidite 5 ruznebarevnych dratu. Cerveny, zluty, bily, zeleny a cerny. Zluteho dratu se nejak zbavte at vam neprekazi, s tim uz pracovat nebudeme. (ten ma XBOX navic) Zustane vam cerveny (napajeni), zeleny (data+), bily (data-) a cerny (zem).

No, ted malicko odbocka, pokud by ste chteli pouzit tenhle navod pro predelani jakehokoliv XBOX zarizeni na USB, pokuste se zapojit draty v tomto poradi.





Nase Deluxe Ignition pady ale standard nedodrzely uplne dokonale a musime prehodit draty pro data + a data - . Pozor je to dulezite - pokud to neudelate sice nic neznicite (pc ani pad) ale po pripojeni se vam pady nenadetekuji. Pokuste se jdraty dostat do USB koncovky v tomhle poradi





Po kontrole koncovku dukladne zpevnete a zaizolujte (omotejte vhodnou paskou) a vyzkousejte, staci protapat sipky pres XBCD nastavovaci okno, jestli se vam nekde nedotkly...





Par dasich fotek je v diskusi novy a novejsi pad a link na problematiku XBOX to USB najdete treba tady http://www.xbox-linux.org/Xbox_Linux_USB_HOWTO
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Parada, diky ti Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jurka DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 7
Citovat
Tak a zkusím se zeptat ještě v tomto foru. Jestlipak se ještě někdo chce stát taky šťastným majitelem Ignition Deluxe z Play Asia, s kým bychom se podělili o poplatky za dopravu a za převod?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JurkaOdeslat soukromou zprávu
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Jurka > vitej mezi nami :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jurka: Jop jop Smile tady nemuzes cekat nejakou sviznou odezvu Smile az budes chtit ten kupon tak napis Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak uz jsem vyresila muj problem s moji levou sipkou. ^_~. Vynadala jsem to co bylo ve vnitr. Zalepila jsem diry jak na povrchu padu tak na tom, co zakryva senzory (dost mi ujizdeji nohy..takze by to ty senzory mohlo znicit..a divat se jak na tom muj otec stoji a dupe se mi taky nelibi).
Zabavila jsem nasim molitan, ktery si koupili na buh vi co (mamka servala tatku proc to tam je a ten se otocil na me..tak jsem ho zadara zabavila). V mem padu se ted nachazi ctyri asi 3 mm vrstvy toho molitanu (nebo ceho). Ma to par vyhod. Ta hruza co nasi koupili je dostatecne pruzna (je to castecne s nejakyma syntetickyma vlaknama) dostatecne odolna. Pokud na to nejaky slon dupne tak ho to moc daleko nepusti a tomu vevnitr to moc neublizi. Takze zatim spokojenost. Uvidime jak dlouho to vydrzi. No zahrala jsem si par skladeb na EM2 scoring a musim rict ze to full combo me prekvapilo^_^.
Ma to jednu malou nevyhodu...je to takove mirne izolujici...(jde od toho teplo^_~ resp...ta ledova zeme na to nema vliv...dobre se na tom poti nohy)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak jeden muj krasny hodny dobry Deluxe pad doslouzil :cry: :cry: :cry:

Leva sipka prestala reagovat a horni ji bude brzo nasledovat, jestli ho bude jeste nekdo pouzivat.

Cest a slava, vydrzel toho opravdu hodne ... fnuk
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Budiz mu zeme lehka...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
tak zivot meho posledniho padu byl pred chvili obradne ukonen ...
... Aoi shoudou na AAA a pravdepodobne i Synchronized love na AAA ... (obe bez marvelousu, light)

A uz nemam nic.

Vydrzel pul roku, vydrzel dlouho Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deluxe Ignition
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)