DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď N/A - Mistrovstvi CR v ITG 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Prijedes?
Ano, zahrat si
47%
 47%  [ 8 ]
Ano, podivat se
11%
 11%  [ 2 ]
Podle nalady
5%
 5%  [ 1 ]
Podle dalsich faktoru (pravidla, vstupne...)
17%
 17%  [ 3 ]
Ne
17%
 17%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 17

Jump DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 4
Citovat
Je mozne ziskat nejake info? Kolik lidi bude, kona se to? Smile

Taky bych rad ziskal info o songach, ktere se budou hrat. Nejaka ta pravidla by taky bodla.

Mame to do prahy 120 kilaku, tak bych nerad jel zitra na prazdno. Dyztak napiste tady nebo icq 76063119. Dikes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JumpOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
kona se to, lidi bude kolik bude Smile

pravidla jsou na CzDDR blogu, songy budou vybrany pres random na miste.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
Už jen 13 hodin! Joj, zase si budu muset zvykat na arkádový pad (v tomdle případě arkádu Very Happy ) ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Zajtra sa uvidime, este som zvedavy, v akom stave budem na mieste...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
Tak ... konečně jsem doma (cca od půlnoci) Smile
Akce byla super, mám štěstí, že hodně lidem se asi nechtělo, a že Srandista je slovák Smile

Moje (snad) konstruktivní kritika:

- chvílema nebylo DDR arkádu slyšet. Nevím, jestli to rádio, co leželo na ní, řvalo na maximum, ale když jsem hrál se Srandistou, hrálo u bowlingu něco hlasitého. Tak jsem musel poslouchat, jak on šlape, protože písničku jsem neslyšel, neznal, a páč jsem sluchař, tak jsem byl bezradný Very Happy

- co to je na těch barech? To ta izolačka (nebo co to je) tak slezla? Když jsem ten bar vyzkoušel poprvé, tak mi na ruce zůstala snad půlka toho **** lepivýho svinstva (pak byla sranda podávat lidem ruce na uvítanou Smile ) Aspoň vím do příště, že si na to mám přehodit ručník (jak to někteří udělali).

Jinak nemám co vytknout, jedině sobě, že neznám DDR songy Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
MaJJ viz pravidla nebo neco. Tuner nebyl zdaleka na maximum a nikdo si nestezoval, ze by Extreme neslysel i kdyz opravdu v nekterych castech dnech slyset opravdu nebyl. Dat to nahlas vsak neni takovy problem. Na rozdil od normalni herny, muzes prijit k nekomu z nas a rict, ze to neslysis a chces to nahlas. (teda aspon co se DDR EXT tyce, od ITGcka jsme nemeli klice, ale dat nahlas by to taky slo)

co to je na tech barech nevim. mam z toho sedrenou kuzi a puchyre. NX nehraje s barem a ja kdyz ano tak nejsem typ cloveku, co barrapuje. A mozna hraje i roli moje vaha. Takze priste budou k dispozici rucniky nebo neco^_^. nebo me treba napadne nejaka jina izolepa nebo tak. o_O

kazdopadne na to, kdyz jsme polsky turnaj v ITG hrali za pomoci mistniho centralniho topeni to nema. to jsme meli ruce vsichni modre, sedrene a cele ulepene od nejakeho svinstva, ktere jsme nemohli ani z rukou sundat. lidi koukali na hrace jak si porad zkoumaji jednu nebo druhou ruku a udivene na ni civi.

MaJJ nerekla bych, ze bylo stesti. prisel jsi a zahral jsi tak jak umis a dobre. Jsou tu lide lepsi, ale neukazali se a je to jejich vec tak mas titul a muzes byt na chvili happy. ze zacatku jsi byl dost ztvrdly ale pozdeji to bylo dobre a reknu ti, ze ja dat na arkade takove vysledky jako ty, kdyz na to vlezu poprve tak jsem v nebi. ja jsem si o Ackach na extremu mohla tak akorat nechat zdat.

(a BTW kdo videl moji TLOMu double heavy tak stacilo 5 perfectu a bylo z toho Acko^_^)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
hlasitost arkády - OK, pro příště aspoň vím Smile
no s těma barama - tak strašné to zase nemám (puchýře atd.), ale obtěžovalo to, no ...

díky za hodnocení, STs Smile
TLOM double heavy - zkratka mi nic neříká (DDRko no Smile ), pokud to byla ta Paranoia co jsem viděl, tak respekt Smile

jinak dneska jsem si na rodičích úspěšně vymohl že nepůjdu do školy (snad se mi to podaří zopakovat) kvůli nohám.
Mám totiž docela dost sedřenou kůži na prstech u nohou - nejspíš z toho, že když skáču, tak vlastně noha chce dopředu, brzdí o botu a ... když za celý turnaj udělám - nevím - snad 5000 stepů [edit: asi víc], tak to pak bolí, no Smile

Takže po domě chodím bosky, a když mám někde jít v botách, tak !@#$% ... Doufám, že to náplast nespraví a budu mít zasloužený týdenní odpočinek Smile

Pro příště buď skákat na arkádě bez bot, nebo mít nějaké boty na běh / tlusté ponožky / něco prostě...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak ja teda taky musim podekovat vsem co prisli a vsem, co pomohli. Smile
Samozrejme me mrzi, ze nebylo vic hracu, aby to bylo zajimavejsi (ja jsem vazne chtela ten modry diplom... Very Happy).
Extreme byl dobry, ano vyjimecne lepsi nez ITG. Jen nektere ty srdcovky s modem "invisible arrows" nebyly uplne fajn. A nejzajimavejsi souboje jsem mela asi se Srandistou, takove napinave -
napriklad jeden ze songu (P1: Ja, P2: Srandista):

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Nemožné se stalo skutečným, dokopala jsem se dopsat report a vyvesit fotky... Smile

http://czechddr.blogspot.com/2008/12/mistrovstv-esk-republiky-v-machine.html
http://picasaweb.google.cz/rozehnalova.magda/MRVMachineDance2008#
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
citace:
Bylo však třeba uklidit a pobalit nějaké ty věci (například arkadu)


tak tohle me pobavilo. dekuju za reportik.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
N/A - Mistrovstvi CR v ITG 2008
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)