DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď "O conu po conu" (Festival Fantazie 2005)
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
"O conu po conu" (Festival Fantazie 2005)
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tohle zakladam aby bylo kam hazet reportaze, pripominky, postrehy a podobne veci ohledne conu. Takze: "mate moznost"
Mozna si to webmaster posleze rozdeli do vice threadu ale zatim takhle Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Hmm hmm reportaz ... vazne ji chcete ? to bude na dloooouho. Mozna bych to rozdelila do tri casti Smile Pripravy, FF a cesta domu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

fotky uz mam roztrizene, delam galerku ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Zatim prvni postreh :

Urcovani hlidek se nevyplati, stejne jsme se podle nich neridili

na druhou stranu bych zavedli ranni ptacata a potom rozpis sluzeb pro jidelni stul.. (uklizeni)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Hmm kdyz to Filip-san nakousl, napisu jak vidim ja, co vsechno bylo SPATNE at si to nenechavam pro sebe, protoze mame vsichni co zlepsovat. Cekam, ze se vam to nebude libit a budete mi nadavat, ale ja jsem v tom taky. Zkuste se na nas podivat ocima poradatelu nebo normalnich lidi co prijeli na con se bavit. Pisu to na zaklade pripominek od lidi, poradatelu i od "nasich".


nedodrzely se hlidky
Nekdo hlidal cely den sam, jinde bylo 6 lidi a tapali si. Nekdo nehlidal kde mel a zmizel, nekdo hlidal temer kazdy den. To ze jsme dvakrat zaspali z 9ti dni je taky dost zle.

nedodrzel se program a nebyl domysleny
Poradatele si stezovali ze nevyhlasujeme lakave akce pro lidi, turnaje a souteze. I kdyz jsme si je pro sebe napsali, nikdo to nevedel. Nepocitam stinove hrace a vlak, to bylo kvuli pocasi a technickym duvodum.

hodne lidi nemyslelo na to ze jsme tam pro lidi a ne pro sebe
My muzeme nezrizene tapat po oficialnim konci dne, takze 11te vecer nebo kdyz nikdo neni nebo kdyz jsme o to zadani. Jinak jsme tam pro lidi. My doma pady mame. Nekteri, nebudu jmenovat a bylo jich vic, na to nemysleli.

tenhle bod sem nemuzu rozepsat, protoze je diskuse verejna, ale souvisi to s warezem a dost me to stvalo

nepovedla se prednaska
Xsoft a S'Tsung jsou dobri, muzou predvadet, muzou ucit, S'Tsung je z nas nejlepsi a mela by tam byt .. ale ta begginer prednaska se proste nepovedla. Podrobnosti jsem uz rekla, ale jestli budou chtit muzeme je tu rozebrat verejne.

klice
Chaos v klicich, nekdo vratil na recepci, nekdo si je nechal u sebe, nekdo s nima odesel pryc ........ zle zle zle

no a pak par drobnosti
- protest nekterych za jidlo i kdyz jsme se dohodli ze bude spolecne a vyslo na 40 kc na den. Kdo nechtel
- nemusel s nami jist.
- nepripravene diplomy, malickost ale kazdy za linii je mel ...
- nenajezeni lide a nebo uklid jidla ve tride
- dva neprodane pady
- chovani nekterych lidi


Kdyz sem takhle hrozne napsala co je SPATNE, chela bych ja osobne i kdyz jsem nebyla poradatel podekovat par lidem

Bee_Boo vstaval, pomahal stehovat, pomahal denne hlidat, nosil jidlo, nakupoval a "varil", myslel na lidi
Pavel a jeho technicka podpora byla temer dokonala, pomahal a hlidal, myslel na lidi
Filip-san, Rin hlidali, pomahali, organizovali, nakupovali a mysleli na lidi
Binarek,Hex, Ertai a Martin byli hure k sehnani, ale mysleli na lidi a hlidali nekdy i dlouho do noci sami
No a Trinovi diky za pady Smile


Naposledy upravil molik dne po, 11.červenec 2005, 0:04, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
mno vice mene souhlas

s tim hlidanim a nehlidanim me to daky docela stvalo,
kazdy sam dobre vi,jestli byl u compu v souctu tolik kolik mel podle rozpisu... Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
hlidky
tvrzeni e se "hlidky budou dodelavat az na miste" nejak nefungovalo. priste je rozdelime predem a drive s tim, ze to bude trochu vice zavazne. pokud si najdete nekoho misto vas, klidne, ale jinak tam prste budete muset byt. vim ze treba na divadlo chce hodne lidi jit, ale opustene stanoviste tam nechatnemuzeme.
na druhou stranu se nic neztratilo, a nic nebylo ukradeno, coz je celkem dobre. mam u sebe jeste par CD co tam zustaly, kdyztak privezu na sraz.
k tomu patri i klice, zamykani a uklid mistnosti + vetrani


program
ze strany poradatelu FF bysme pristi rok delali program trochu jinak. ted se vse trochu osahalo a zkusilo (zacinajicim liniim se az tolik neveri). priste nam daji "program na klic", budou s nama dopredu pocitat a predem se hodohneme na programu, ktery by zamontovali do sveho celkoveho. treba jako ze kazdy den v urcitou hodinu (treba okolo 14-15) bude nejaky zajimavy program - predvadecka, funny turnaj, promitani filmiku a tak .. proste ze divaci budou vedet ze kazdy den v tu a tu hodinu se neco bude dit a prijdou.
turnaje, diplomy, ceny a upoutavky na ne priste pripravit vice dopredu. kdyz koukam na displomy jinych linii tak me to skoda .. pritom mame v tymu lidi cokreslit umi, jen to vedet drive. no dobre no. pak na ty turnaje hodi celkem dost lidi, takze jich priste pripravit dopredu vice a hlave to rozvesit vsude mozne (nemusi to byt jen easy/hard .. on ten tellackej a funny turnaj byl taky dost dobry)

prednasky
prednasky si pristi rok muzeme delat v klubovne, donesou nam zidle a bude treba i projektor. ne kazdeho to bude zajimat a 30 mist se najde (mozna i vic .. uvidime). pradnaska pro zacatecniky .. auuuuu, takhle to opravdu delat nejde. pro zacatecniky to priste bude jinak - prekticka ukazka bez jakychkoliv zbytecnych kecu okolo s jen easy songama, zadny zastrasovani a podobne, potom muze probehnou diskuze a dotazy, ale nechat tam jen zaklady. Cloud o ni predbezne projevil do priste zajem, takze uvidime.
a po pulce conu udelat dalsi prednasku o Nastaveni stepmanie - lidi tedy budou mit uz urcitu znalost jak ddr maka a budou si to treba chtit zkusit doma. takze tady jim vysvetlime ovladani, mody, nastaveni, grafy, bpm..
prednasky pro ne-begginery ty sli, a kdyby neodesel disk bylo by to celkem fajn. tyhle meli trvat kazda 2h, takze se muselo zkracovat. priste je budeme mit jinde a podle toho se to taky prizpusobi.

jidlo
no, no .. nekdy to slo, nekdy byl hlad. kdo se s nama nechtel stravovat, tak si mohl koupit stravenky a chodit na tepla jidla do restaurace v centru. ddr hraci ale energii potrebuji (a to daleko vice nez normalni ucastnici), takze priste by to chtelo trochu jinak. zjistit kolik lidi se bude stravovat a rano poslat hlidku pro presny pocet rohliku a chleba .. ale jidlo bylo, caj nekdy taky a tousty taky (nekdy i 20 toustu najednou)

ubytovani
hm, mohli nam nechat telocvicnu. pro priste hodim taky navod na forum a lidi se budou hlasit k jednomu cloveku. ted to tak sice bylo, ale byly tam (z jejich strany) zmatky. nu coz, to se stava docela casto, jen uz nechci zadnou tridu ve 3. patre, kdo tam ma proboha chodit.
jsou nocni hraci, pulnocni i ranni .. ale mejte trochu odled k jinym lidem co chteji spat, pripravte si spacak predem a ne ho pak poslepu hledat, kdyz je zhasnuto tak trochu omezte smich a komunikaci .. (proste priste zkusim byt vice potichu ;)

balani
na konci jsem do 3h vse zbalil a predal (jak pady, tak techniku a pady). nejaky cas to trvalo a nikdo jiny tam moc nebyl (jen Pulda a Hex) ale zvladl jsem to a vysosal i trochu penez

takze kdo pomahal se muze tesit na malou financni odmenu za predpokladu ze nepise netrivialni report o kompletnim conu (co se libilo, co ne, napady do priste .. nemusi to byt jen o ddr - klidne napiste ddr a nonddr cast).

v celku bych rekl ze jsme to zvladli s trochou chyb, ktere doufam ze do priste odstranime
btw, domu jsem dorazil nekdy okolo 9h .. a mam i dalsi veci (treba jako fotky odjizdejiciho Binarka a i tuny dalsich veci .. jeste je probiram, je jich dost .. budou na nejakem VSS v praze)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Program a hlidky
Ano, program sice byl, ale pozde a nnebyl poslan do ofic. programu. Priste se to musi odeslat a tim se drzet. Ja osobne, pokud mi nekdo nepreda zodpovednost toho moc nenadelam. Ale kdyz mi ji nekdo preda, chci aby to nejak vypadalo. pokud nahodou organizace padne nejak na me tak program se bude posilat do ofic. programu.
To same plati pro hlidky. (priste si beru budik) Hlidky musi byt oznameny predem a nesmi se s nima hybat. a bude receno ze se s nima proste nic jineho nedelat. Pripadne se muze udelat to ze nekdo bude rano delat zachranu. Kdyz se dotycna osoba nevzbudi tak ji vykopat pripadne na nejakou dobu za ni hlidat. Zaspavat by se nemelo..i kdyz ten predposledni den to chapu.
Jestli si fakt nekdo stezoval na jidlo tak je lama.

Me diky patri Bee_Booovi, Filipovi a lidem, co hlidali.
Take Molik, ktera s nama prezila a organizovala akce okolo.
Jeste zprava. Pokud nahodou potrebujete zmizet, stacilo kdybyste me nekde odchytli. Mohla jsem taky prijit. Par lidi to udelalo. Ale nejak to vypadalo, ze se lidi na stanovistich bali ptat jinych jestli to za ne nekdo nepohlida.

S tridou byl trochu problem. Parkrat se povedlo tam nekoho zavrit (i kdyz si toho dotycny nekdy ani nevsimnul).

EDIT: tak ted jsem se dozvedela, ze jsem byla zastupce organizatora. Dobra, mate ted vsichni pravo me zastrelit.
Xsoft: hm..priste mi rekni neco ve stylu..jsi organizator, postarej se o to. (pak to bude dobry)...


Naposledy upravil S'Tsung dne po, 11.červenec 2005, 15:31, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Citelnejsi a rozsahlejsi verze se nachazi na moji homepage
Arrow http://czech-ddr.info/blog/


EDIT: report na strance^_~


Naposledy upravil S'Tsung dne st, 13.červenec 2005, 15:39, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
šipka doprava Hotovo, vybrane fotky jsou tady http://www.molik.go.cz/Foto/FestivalFantazie2005
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
No pro me probihal tento con celkem stereotypne (alespon co se tyce nekolika veci - treba jidla), takze :

NEDELE

Dopoledne jsem byl jeste v Jihlavskem Carrefouru (odtamtud jsem v 9 rano volal Molik, pozdeji jsem zjistil ze mi to nebrala v domneni, ze jsem budik - no pomyslel jsem si pekne veci) kde jsem koupil nejake ty zasoby (stejne toho bylo malo) a po poledni hura na vlak..
Kdyz jsem prijel do CHotebore tak jsem se diky domorodcum dostal az na misto - potom kolotoc se shanenim listku, ubytovani (byl jsem dost zklamany ze nejsme v te telocvicne), prvni jidlo (kde jsem ochutnal to co jsem pote jedl cely tyden - rohliky a toasty), prvni zjisteni ze se lidem po sobe moc uklizet nechce.. Inu jsem to udelal ja (utrel a uklidil stul - pro priste musime urcit sluzbu) a sel hlidat na DDR
Jestili se tenhle den neco konalo tak mi to totalne uniklo..

PONDELI

Klasika - snidane, ddr
Bohuzel u sebe nemam program, takze nemuzu rict presne jestli se v pondeli konal startrek (imho to bylo az v utery, jeste sem se o tom bavil s Jarnikem, ktery tam v pondeli stale byl)
Matne si vzpominam ze jsem na DDR stravil cele pondeli hlidanim a lepenim koberce na XGho pad.. Program v pondeli me vazne nicim nenadchl - tedy vyjimku tvoril film Konstantin - tady sem vazne nelitoval ze jsem do kina sel

UTERY

Snidane, hlidani DDR...
Tenhle den byl uz lepsi - objevil se startrek - z tehle linie me zajimaly jenom divadelni predstaveni (utery a ctvrtek IMHO), chyby ve startreku, slash, Vulkanci (ahoj Molik ^_^), a pak nejake fanfilmy
jinak DDR,DDR,DDR
Jo, a malem bych zapomnel na "Kapelu", jak rikal infi (ktereho sem do te doby znal pouze od videni, a vedel jsem o nem pouze to ze je slovak...

STREDA

Dnes se nic zvlastniho nestalo...
Teda snad jen ze jsem konecne pochopil system hry Etherlords, ktera byla v pocitacove herne

CTVRTEK

Ctvrtek byl ve znameni Onconu...
Diky nemu sem se regnul na TrekGame, no a to je asi vsecko, protoze me ceske online strategie zas tolik neberou..
Zmena stanoviste probehla ve ctvrtek rano (celkem neprijemna zalezitost)
Jinak rohliky tousty, spanek

PATEK

Nj, con uz se pomalu ale jiste blizil ke konci..
Cely den sem stravil u ddr, semtam nejaka prednaska nebo Anime
DDR uz mi celekm lezlo na mozek, stejne tak oder ponozek navstevniku v te male mistnosti (o oderu v nasi tride radsi ani nemluvim)
Nebyt vecerniho Reiiki tak reknu ze to byl nejhorsi den ze vsech (mimo pondelka)

SOBOTA

Vstavat!!!! Zaspali smeeee !!!
paleni fotek, songu a tak..
Jinak DDR a Aldyho toasty
Chystal sem se odjet uz tento den, ale pak z toho padlo.. takze nakonec to dopadlo tak zed sem se prosel s krosnou na nadrazi
V sobotu jsem si poprve koupil neco mimo obchod s potravinami - a to sice maso, ktere se grilovalo pred sokolovnou (bylo vyborne)

NEDELE

na nedeli sem spal uz bez spacaku v bunde, byl to den ve znameni uklizeni, baleni.. jo a prodal jsem pad

No a potom cesta domu, ale to uz dobre popsala S'Tsung


Tot asi vse no... Snad se do pristiho roku podari vychytat mouchy


EDIT: Jeste dodam ze me FF prijemne prekvapil co se tyce socialniho zarizeni.. Oproti detskym taborum jednoznacne vyhra
Byly tam uklizecky, papiru na zachode byl dostatek, sprchy byly pouzitelne a pro nas volne (jelikoz sme chodili spat tak pozde)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
dalsi fotky (hypo a karel) tady http://www.voyager.cz/akce/ff05.htm
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Takzeeee podrobny report z mych paratu sepsany s pouzitim nejmenovanych externich pameti Wink
je to PDFko ma to 300k takze nebudu floodovat a dam jen link. Festival Fantazie 2005 aneb z denicku jednoho ucastnika
Toto je verze 00nicRC2
jakékoliv připomínky k nepřesnostem přijímám a opravuji Smile
:EDIT:
Verze 00nicRC3
opraven vyskyt Filip-sana Smile a stredecni snidane
opraven Xsoftuv nick, gomen jeste jednou :oops:


Naposledy upravil Bee_Boo dne út, 12.červenec 2005, 20:04, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Docteno Twisted Evil O mouchach nemuzu mluvit protoze nemuzu srovnavat s realitou ale je to napsany ctive ... priste musim jet taky ^^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Bee_Boo napsal:
... jakékoliv připomínky k nepřesnostem přijímám a opravuji Smile ...

Dekujeme za pekný a podrobny report! Twisted Evil Stezi bych sama dala dohromady neco lepsiho. Myslim si, ze uz jineho neni potreba a tohle se muze sirit :wink:


Fotky mate, report mate, vsechno mate .... jen nepostrada nekdo spacak ? :wink: Zustal mi doma takovy veliky, modry ...


Naposledy upravil molik dne út, 12.červenec 2005, 14:48, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
WerK / Molik: Ooo dekuji Smile
Cloud: zkousel jsi Save AS??? me to normalne jede i klikem i save as Smile ale jestli chces tak ti to muzu mailnout.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
"O conu po conu" (Festival Fantazie 2005)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)