DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Prvni skladby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Azumangaaaaa Smile Teda alespon doufam, popravde PGC uz byl pred nejakou tou dobou...

Kazdopadne jedna z prvnich veci Odorikuru-Mamboleo, Azumanga Smile, Gundam Seed a pak mix ruznych disco veci co jsem tak nejak znal...

BTW : taky vam prijde, ze anime songy jsou na danych obtiznostech tak nejak tezsi nez ta znama disca ??
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Chulimanga? Neni to od skupiny Kingdzaba z Dzibuty? Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Filip-san: rozhodne animemixy jsou tezsi, treba takovej Akira sndtrack ... mno nemam slov, takovy masakry a vy to date do Con-Top ... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
No tý jo moje první skladba byla Butterfly...nešlo mi to tak sem odešel..ale dyž se tam za DESET minut vrátil a slyšel SAkuru, tak sem z toho neslez dokud sem jí tenkrát Nna Beginnera nedal:-))))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jo ta akira..je silenej kulomet...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Diamond DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 06.08.2005
Příspěvky: 3
Bydliště: Hradec Králové / Zlín
Citovat
Uf, takže co já? Úplně poprvé jsem si zaskákal na cizím padu na skladbu Midnight Blaze z Dancing Stage Fever a na vlastním padu to bylo Will I od Ian Van Dahl z DDRMAX 2. Na nejjednodušší obtížnost se to dalo dobře. Na vyšší už samozřejmě ne, ale pomalu se zlepšuji. Holt vyšší lidé to mají těžší Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DiamondOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
Diamond napsal:
Uf, takže co já? Úplně poprvé jsem si zaskákal na cizím padu na skladbu Midnight Blaze z Dancing Stage Fever a na vlastním padu to bylo Will I od Ian Van Dahl z DDRMAX 2. Na nejjednodušší obtížnost se to dalo dobře. Na vyšší už samozřejmě ne, ale pomalu se zlepšuji. Holt vyšší lidé to mají těžší Very Happy


he, to mi povidej.. mam 193cm ^^;;;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Já si to nepamatuju, ale bylo to na FF05 a ten manik co tam u toho byl tvrdil, že v celý tý písničce se zpívá jenom o kokosech. A little help please?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Huh tak moje prvni skladba (na padu) byl Butterfly Hyper K Mix. Pustil jsem si ji tam sam hned jak jsem dopajel koncovky na Deluxe Ignition a namapoval buttony Smile Predtim jsem hral SM mesic na klavesnici a czech ddr jsem znal jen z fora
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jenda: Coconut - a ten manik byl bud Cloud nebo Hex Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Prvni skladby
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)