DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
WerK: gratz Smile ty mas potencial, tvou presnost tapani bych chtel mit Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak muj tatka pokrocil, uz nefailuje jednotlapky a zvladnul dokonce La copa vida na light (3tlapky a obhajil decko).

A jednu jednotlapku dal dokonce na A.





Ale rekl, ze dal acko protoze se dival na toho chlapka v how to play^_~.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Tak uz jsem zase naskakal par songu aby stalo za to se o tom tady zminit :wink: :
Iketeru Futari Hard - AA
Hot Limit Hard - AA
B4U Hyper Style Std. - AA
Sakura Saku Challenge - B(za tuhle jsem rad ze jsem to vubec prezil Smile)

Jinak uz brzo budu muset upgradovat hardware protoze se mi udelala v ignitionu mala trhlinka Sad Izolacka zatim drzi.


Naposledy upravil WerK dne so, 24.září 2005, 12:10, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
WerK: graaaatz, sakura saku je hrubiarna ale spis na vydrz Smile je tam desnyho chaosu Very Happy teda ale ze se nestydis ten B4U Very Happy
K tomu padu, jak skaces na tehle urovni a nejsi ctyricetikilova japonska skolacka tak to je spotrebak Very Happy A proto Trin HardPAD Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Uz netapu az tak aktivne jako o prazdninach (skola,anime a tak :f ) ale obcas se mi neco povede : Paranoia Survivor 270 Std. - AA
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
hm ,ddeska sem zas potejdnu vytah pad
zjistil sem ze je vevnitr malinko natrzenej ,ale stejne :evil:
zkusil sem zas dovnitr dat ty karimatky pac minule na mne naklus soused
prava sipka pak skoro vubec nefugovala a navic sem nebyl na ten molitan zvyklej
tak sem pad jen podlozil dekou,zase ty karimatky vyndal
stejne mi to slo jak psovi pastva
a za chvli na mne uz busil soused

a proc vam to vlastne pisu Rolling Eyes Cool

EDIT 5.10. :musim kuli sousedovi skakat s tim molitanem vevnitr a je to jako začínat od píky Rolling Eyes Confused


Naposledy upravil Ertai dne st, 5.říjen 2005, 17:35, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ja snad zacnu psat reporty z sumperskych VSS minisrazu u me doma, to je vzdycky narez Very Happy
Zatim sem davam screeny kde jsem neco hral a zadarilo se, vestinou jsem ja ten hard a to druhe se pokusim upresnit vzdy Wink
End of the Century ten light je tusim caslaw, desne se mu ten song libi, je udajne "desne ujetej" (song, nikoliv caslaw)
NeoMAX bwhahaha, sice to byla dobra prezivacka misty ale song je to proste krasnej, ten standard je Zombhak, oba jsme si to celkem uzivali Very Happy a ono tohle Wink
Do It All Night Moje AA fullcombo a Zombhakovo Ccko Wink
DDR Extreme Nonstop Megamix krasny nazev Very Happy, ten standard jsem dal ja, ale Drop-Out mi dal zabrat jako vzdycky, ke konci jsem pres pot temer nevidel, nemit celenku nevim nevim Very Happy druhej player je Ken, nevedel do ceho jde, zatim dava tak 5-6 light Smile byl to podraz, priznavam, ale tak do desate minuty se drzel Smile Pak F a ke konci to za nej prevzal Zomb (to je ten posledni F zub).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Hurá, tak v neděli jsem si konečně dala The Great Gianna sisters na standard. Furt jsem to nějka nezvládala a teď už to konečně mám! Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Konečně mám ty zatracený Scares Of Time na Harda! Laughing Nevěřila jsem že mi to dá tak zabrat, ale mám je na C =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
nefailuju Supercali na Light :o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Tak jo... tak na Akiconu se mi povedlo dát The Sailor Song na level hard
Na festivalu deskovek jsem to failnula, ale jenom těsně a už jsem to přežila na C Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Dala jsem The Great Gianna Sisters na standard (teda aspoň si nevybavuju, že bych na nich umřela:)) a to dokonce na první pokus:))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
Tak z Akiconu jsem se nachal inspirovat par pisnickama (Hot Limit, Beyond Abilities - tahle je narez, Giana Sisters) mno a prozatim je beckuju jen tak tak ale casem to snad zvladnu...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no jo taky se musim pochlubit....hehe...prvni extra stage na DDR EXT. dalo mi to dost prace.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Tak koukám, že jsme se Seqojkou tím Beyond Abilities nakazily docela dost lidí Laughing Laughing Laughing Je to skutečně super skladba, teď jsem se na ní dívala na level hard ... a musím říct, že jsem se většinu opravdu jen dívala, těch šipek je tam prostě moc Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 25 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)