DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
Prave pred chvili jsem dal konecne miho oblibenyho B4U max hyperstyle na HARDA Laughing Laughing Laughing mam C... ehm... fakt mam radost ja ani nevedel za tam mam tezsi obtiznost... (ale nevyhoda je v tom ze to ma jeste jednu obtiznost Confused )
Mno kazdopadne si jdu dat sprchu

EDIT: upravil jsem preklepy ktere se prihodily v navalu euforie
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Tak Sweet na hard na C, Sakura na challenge na C, Beyond abilities na standard na C....hmm, sic neoriginální, ty Cčka se mi líbí a jsem na ně hrdá (aspoň prozatím:o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
Sakuru uz jsem vytahl na B... ale zatim zbytek zustava...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
To se teĎ nikdo nezlepšujete? =) To já dneska dala málem Sakuru na heavy, málem Dawn of victory na heavy (tam to nebylo mojí vinou, zradil mne pad) a pak jsem úplně dala Dragonfly na heavy (ta je fakt super :wink: )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Zlepsujeme Wink ale ja uz jsem prestal mit potrebu o tom informovat, stejne jsou to takove "pokroky" ktere nestoji za zaznamenani, zvlast kdyz tu pak okolo postuji skilleri Smile pripadam si jak invalida Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Bee_Boo: Ale od toho tu ten topic je, aby se lidi "chlubili" tím co dali, popř. to sabotovali tím, co nedali (ale tu Sakuru level hard už mám =) ) a i když jsou to pokroky malé, tak určitě stojí za zaznamenání =)

Jo a pak mám taky ze včerejška Waka Laka level hard tu 9 tlapka hard =)))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Tak dneska jsem mel celkem pod psa naladu (co chcete po navratu do skoly a hned zkouseni :X), tak jsem si rek ze si ji spravim trochou DDR. Po Xuxa conu me uz nebolely nozky takze OK:D Nejdriv me potesilo, kdyz jsem si vylepsil Hot Limit

Pak jsem zkousel konecne dat Eru Nostalmix ... ale furt umiram na tech trojicich sipek za sebou na konci (je to krasne videt na grafu, misto nohou nemam rotacak a i kdyby, tak to softpad neveme Very Happy) ... dostal jsem z nej tohle

Pak jsem konecne dal sweeta (o tu mrchu se uz snazim fakt dlouho Very Happy)

... no bylo to pekne tapani Very Happy Taky jsem objevil, ze Pop n Candy je super theme protoze ma naprosto skvelou nabidku speedmodu (hlavne 2.5x ... SUPER) Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Maly OT: Uz je Pop.n.Candy 2
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lolita DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.07.2005
Příspěvky: 42
Citovat
Ja uz davam sem tam neco na light ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LolitaOdeslat soukromou zprávu
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
xsoft napsal:
Maly OT: Uz je Pop.n.Candy 2

taky OT:chcí Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ertai napsal:
xsoft napsal:
Maly OT: Uz je Pop.n.Candy 2

taky OT:chcí Razz

Lama zustane lamou .. proc ja to vubec pisu a davam jako Dulezite - http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=64&highlight=pop+candy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
proc se zrovna z malych neskodnych offtopicu vzdycky stanou velky? Tohle by cely chtelo smazat nebo locknout. divim se, ze vas sem bavi porad psat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
No, asi tak ... to byl topic o zacatcich par lidi a stal za to, dokud se drzel tematu... ovsem uz pred nejakym casem se to zvrhlo v neco uplne jineho.
BTW dneska existuje presne rok. Mozna je to spravny cas s nim neco udelat ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
No, ono ty velky topicy pritahujou ... kdyz nekdo, kdo nevi za jakym ucelem ten topic vzniknul protoze u toho nebyl (treba ja:D) chce postnout tak logicky koukne na neco, co ma hodne prispevku. Takze bych to klidne zamknul a udelal nejakej novej ekvivalent, protoze ty lidi se uz vazne zlepsili Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Treba topici typu Ačka, Bčka, Cčka, Dčka...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 27 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)