DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! 10-ti tlapky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Taaak, Queen of Light, FullCombo Very Happy

(ach, ta presnost :cry:)

S'Tsung: das to na taky na fullcombo bez jedineho pusteneho freezu, nebo miny?

[uz tam mam ITG timing, takze by se to snad melo chovat jako opravdove ITG?]
{asi by se to v DDR dalo napsat jako AA Smile}


Naposledy upravil xSuperLoadx dne út, 13.prosinec 2005, 0:54, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
nadhera. vsechny freezy a bez zlikvidovani min dam..ale full combo si nepamatuju. kolikrat jsi to hral? Tohle je pekny vysledek..takhle nejkak to ma vypadat.

ITG ted moc nehraju..trapim MAX a MAX2. ^_~(takove lehke pisnicky)

EDIT: jak tak koukam tak mam obvykle do deseti missu (vsechno od great dolu) ale mam dost greatu (70). Uz jsem udelala parkrat pres 91% tak by to mozna mohlo byt mozne dat. treba si to zahrat dvakrat za sebou by stacilo...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Hral jsem to snad 3x (poslednich par tydnu).
Koukal jsem se groovestats a jsou tam vysledky, ktere nemaji fullcomba, maji par pustenych freezu, hrbolaty graf, ale maji kolem 10 greatu Shocked
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
treba konecne tvoje nohy pochopily, ze maji byt presne..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
takze pro predstavu situace...snazim se ucit na chemii a nic nechapu..tak jsem se napred rozbrecela pak nastvala pak jsem se sebrala a dosla s krecema v brichu ke cobaltu a PS2. Vrazila jsem tam ITG ktere se na druhy pokus spustilo.

Pustila jsem Queen Of Light na expert na 2,5 a dala nejaky Acko.
Pak jsem si rekla dam to jeste dvakrat (tvoje tri pokusy)

Po druhe jsem dala S- s devadesati neco procenty (90,75). 3 missy.
Na potreti jsem dala tohle...2 missy...



Jestli te zajima co jsem minula tak v druhem pokusu je tam neco ve stylu nejaky freeze a ruka..a pak je par skoku za sebou..tak jsem je minula.protoze jsem se nepostavila...ale ted uz vim ze to tam nekde je. V tretim pokusu jsem minula jednu sipka nekde hodne na zacatku a ta druha je ten prvni skok ve stejny sekvenci...

je mi porad blbe...a nic....GRRRR....sakra...aspon tohle muze zabrat?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Dali jsme se Seqoy Sakuru!! (tu obyčejnou.... ) Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Poslat do Sakura fóra--hezky do seznamu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Blik ta uz tam je^_~. Ale i tak congrats aspon popreju, myslim, ze jsem to neudelala.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Razz !! KONECNE !! Razz

http://ddr.promne.cz/screenshots/screen00009.jpg
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Congrats...ja uz k tomu nemam co dodat...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ja jo^_~ Uz jsi na seznamu, delsi dobu.

Jinak congrats asi se to slusi rict, co? Jen tak dal. Zacinas me presvedcovat, ze ITGcko ti pujde. Ukazal jsi mi na turnaji, co umis tak jen tak dal. ^_~ Dalsi nadeje pro CR^_~.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Tak jsem se (po delsi dobe) vratil k Max Infinity a vylezlo z neho A, na harda Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Silence. Asi ho taky budu muset nekdy zopakovat...na jedenkrat? hm... pamatuju si jenom nejakou strasne pomalou cast..

congrats. ^_~.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
jj, 1x, snad to nechces zrychlovat? ta pomala cast je jednoducha, ale ta rychla cast...
byl to 2. pokus
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jo predpokladam, ze to byl tvuj druhy pokus. Prvni uz tu nekde byl.
Ja si max infinity nepamatuju, vim, ze je to strasne hezky a ze ta pomala cast je pro me killer. a ze to na konci je desnej stream osminek. Asi pujdu prohledavat dvdcka a ftp. az nikdo nebude doma vytahnu cfko nahoru a odehraju^_~. pokud nechcipnu na te roztomile pro tebe jednoduche casti.

(fakt nechapu jak se v pomalych sipkach muze nekdo vyznat)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

10-ti tlapky
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 14 z 16  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)