DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Pragocon 2006 - 10. 2. - 12. 2. praha
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
DAMNED napsal:
Rek bych ze asi na 75% nedorazim a stejne jeste musim trenovat

Trenovat nemusis. Jsem tam i lidi co na tom v zivote nestali. Klidne prid.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jarnik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 31
Citovat
Ja taky buduuu! Very Happy Konecne Pragocon, kde nebudu lamit na zadne prednasce, ale tise zapluju do davu ^^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JarnikOdeslat soukromou zprávu
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
ale ne o to vubec nejde . jde o to ze je mi 15 a nasi me nepusti. co to vubec je ten pragacon? nejaky festival?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
DAMNED: ale kusuj, je mi taky patnact, jsem holka (no fakt!!! Laughing ) a s divnejma lidma se paktuju uz skoro rok :wink: nasi uz na me fcelku rezignovali a jde to :wink:
drzim pesti!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
DAMNED: Patnact? to jsi na tom porad lip ne z treba ja Razz Nerikam, ze bych to mela doma s premlouvanim nejaky jednoduchy, ale jedu urcite Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
DAMNED: zkus je prekecat. Ja jsem musela nase vzit na muj prvni con s sebou, aby pochopili, ze me tam nikdo nesni a ze to neni zadna akce kam chodi nejaci opilci, zdrogovani nebo tak neco.
Vetsinou se tam potkas s vysokoskolaky (i kdyz ted uz se to meni) a lidma co jsou dost inteligentni.
Je to akce kde se setkavaji fanousci sci-fi, fantasy, mangy/anime, role-playing games etc. a musim rict, ze to stoji za to. A v soucasne dobe se da rici, ze se tam setkavaji i fanousci samotneho fenomenu DDR.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Jo jenom se podivejte na moje bydliste a na vase bydliste Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Myslis to moje?

tak zkus treba istrocon nebo jiny takovy con. to by mohlo byt blize^_~.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
no ja jsem treba z liberce...coz sice neni do praglu takova dalka jako z opavy ale taky je to lehka indispozice :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. si stezujte. Ja si dneska udelal pekny vylep Praha-Teplice, Teplice-Plzen. Vysledek .. no radeji nic .. ale prijet tam snad muzete, ne? Jednou / dvakrat do roka.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Jsem se ptal no Confused a moc dobre to nevypada asi tak 60/40 ze nepojedu to je stejne jedno tak se tam do praglu podivam jindy ale ne FF bych se podival uz letos Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Se ti to mluvi kdyz si svobodny zodpovidas sam za sebe mas asi auto....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
jj uvidine ^_^ proste kdzy to pujde, prijed. Kdyz ne .. no tak s tim asi moc neudelame.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
To je normalni, ze nekdo obcas nemuze. Ja taky nemuzu kvuli pragoconu ujet 1000km. Zabilo by me to a stalo tak 3000CZK.
^_~. snad se uvidime na FF. (kdyz neprolitnu...tak tam budu)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
hm,ja kvuli horam budu na75% chybet
prijel bych sice aspon na 1den ale 300 je trochu moc(kdyz sem minule platil 150)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pragocon 2006 - 10. 2. - 12. 2. praha
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)