DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď tarah - Potřetí na padu, poprvé na vlastním
tarah - Potřetí na padu, poprvé na vlastním
tarah DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.02.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Brantice (Morava)
Citovat
Nick: Tarah/Xarath
Věk: 17
Místo pobytu: Brantice (Morava)
Povolání: stále ještě školou povinná
Historie - První setkání: Někdy v průběhu prvního týdne v červenci 2007 (na FF07) - dohromady asi 6 písniček (všechny obtížnost 1-2), vždycky tak dvě za sebou, bylo nás tam prostě moc Smile. Hodně se mi to zalíbilo, ale přišla jsem trošku pozdě - další den byl dnem odjezdu domů Sad.
Historie - Začátky: Moje druhé setkání s DDR proběhlo 17.11.07 kolem 11:00 ráno - na KoprConu 2007. Šla jsem zrovna kolem dveří do místnosti DDR a uvažovala, zda se jít najíst (jak bylo původně v plánu), ale pak jsem si řekla..hm..ale jo, na chvilku bych tam zajít mohla..ta chvilka se protáhla snad do dvou-tří do rána (potom na nás přišli, abychom to vypnuli, že lidi chcou spát Very Happy) - přičemž je to vina jen a jen od kubago, páč mě zlanařil na turnaj a pak už to se mnou šlo z kopce laugh
Současnot - První pad: Tak, po dlouhé pauze od DDRka (pokud se tomu vlastně dá říkat pauza, když jsem vlastně pořádně ani nezačala) a po dlouhém šetření penízků tu přede mnou konečně leží můj první softpad smile1. Nejprve tři dny na klávesnici ve Stepmanii, potom konečně s padem v tomtéž a od včerejška ITG2PC - tak nějak mi uplynul můj první DDR týden Very Happy. Teď ještě donutit nohy ke větší spolupráci a přijít na kloub těm zeleným šipkám..huh


Naposledy upravil tarah dne po, 18.únor 2008, 9:14, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele tarahOdeslat soukromou zprávuICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Na zelené šipky přijdeš časem. Taky jsem na tím tápal ale určitě na to přijdeš ^_^. Jinak se ukaž co v o tobě je.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
H-S DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.12.2007
Příspěvky: 15
Citovat
No jo...ale ktere zelene sipky ted myslis? Protoze starsi stepmania mela defaultne zelene ty zakladni sipky, ITG (pokud je to moje tema odpovidajici) ma zelene myslim ty ..jak to rict..jsou umistitelne o stupen presneji nez modre..no a ve ctyrkove stepmanii bych se nedivil, jestli to bude zase jeste jinak :))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele H-SOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zkus noteskin: Solo ve stepmanii (mel by tam byt). Jinak jde o ty sipky, ktere nejsou ani v beatu (1/4) ani v pulce beatu (1/8).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
tarah DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.02.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Brantice (Morava)
Citovat
Tak, po čtyřech dnech hraní jsem na tom asi takhle (až na ten poslední jsou všechny z prvního nebo druhého pokusu):
Easy3:

Tady mi uprostřed hraní toho prvního podklouzla noha a než jsem se vzpamatovala, byly z toho 3 Miss ^^;;
Easy4:

První z nich byl dohraný v pátek asi po 2 hodinách hry, na konci už mě zradily nohy, takže šla písnička do kytek Smile). A další uklouznutí - tentokrát v tom posledním.
Easy5:

Medium5:

Be Together: První pokus o Medium. No a další skluz v tom posledním.. (když to tak bude pokračovat dál, tak se můžu jít klouzat..Smile) )
Medium6:

Tak a tady moje oblíbená ^^ Star Wars, tohle je ze čtvrtého pokusu (přičemž jsem se na tom začátku málem zabila Very Happy ).
A ještě můj první Marathon (A-) ze včerejšího rána (to jsem ještě napůl spala ;D ):


Tak tolik k mému prvnímu postu s výsledky. Nejsou to ty nejlepší, spíš to jsou ty, které jsem nezapomněla udělat ^^;; Ale na ty S-ka jsem celkem i pyšná Smile
Taky jsem dneska zkusila poprvé písničku s Hands.. ale opět jsem si zapomněla udělat screenshot ^^;;

Ještě mi to moc nejde, takže děkuju za rady a za povzbuzení ^^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele tarahOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
ja si myslim, ze po 4 dnech hrani ti to jde fakt dobre ^^ gratuluju a jen tak dal ^.~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
taky si myslim, ze je to dobry vykon. jen tak dal^_~

btw: ofiko zlute sipky jsou 16-tinkove noty a zelene jsou 32tinky nebo tak neco...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
tarah - Potřetí na padu, poprvé na vlastním
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)