DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď ulo - chce PIU Pro arkadu v okoli
Jdi na stránku 1, 2  Další
ulo - chce PIU Pro arkadu v okoli
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
hmm, takze nick ulo (koli istym ludom si potrpim na male zaciatocne pismeno)
s DDR som zacal na animecone 2005 (tusim okolo 06/2005)
s ITG na comics salone 2006 (09/2006)
momentalne hravam prakticky len ITG (konkretne ITG for PC/Mac r2)

ITG unlock: 15x/163
pady: 1x trinpad, 2x impact, 2x rozdupany ignition
najvacsi uspech: ZigZag - Vertex
najpouzivanejsi mod: x3, hide targets, overhead, cel, isty cas som daval hide judgement, ale uz ho nepouzivam
oblubena ITG hudba: KaW, Smile, Banzai, Reflection Theory
oblubena DDR hudba: BeForU, Naoki (najma RevenG a Naoki)

presnost sa mi celkom slusne zlepsuje odkedy som zacal chodievat na arkadu do SCS (a odkedy som vymenil EMS dual shooter adapter za dragon), ale zatial sa mozem pochvalit len jednou hviezdickou
edit: na arkade som uz dal aj ** Pandemonium easy
edit2: a konecne aj nejaky hard na * Land of the Rising Sun a Dawn
inak double mi dako velmi nejde, davam tak do 6 tlapiek obtiaznosti (vynimka: Bend Your Mind); PiU Pro je sranda, ale najblizsia arkada je prilis daleko Sad

groovestats
screenshoty z Viedne
screenshoty z Bergama


Naposledy upravil ulo dne so, 8.březen 2008, 21:58, celkově upraveno 6 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
poslusne hlasim ze sa mi konecne podarilo dat ITG song expert 10
Hand of Time
este tak nabrat kondicku a dal by som toho podstatne viac -_-;
inak zistil som ze dlhsou prestavkou v skakani sa mi zhorsuje presnost :\
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pekne a musim rict, ze mas na vic. Videla jsem te hrat a musim rict, ze hrajes dobre. Jen tak dal. Jinak tiptoe-heel ti celkem jde. Jen se potrebujes ustalit, co se tyce teziste.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
no moj najvacsi problem je kondicka .. som schopny uskakat cerveno-modro-zeleny stream, ale po 10-20 sekundach nevladzem a song failnem (a o tom streame bez baru mozem len snivat)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Ulo: No vicemene mam dost podobny problem. Rychle se unavim a pak nezvedam poradne nohy. Na normalnim hardapu/softpadu to neni tak znatelne, ale na arkade, kde hraju v botech, porad brnkam podrazkou o ty sroubky a pak ztracim rozvnovahu a nezvladam.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
tak dnes som sa riadne rozbil na viedenskej arkade ..
s filipom sme si povedali ze by to chcelo hrat hardy co sme este nedali.
vysledok: 29 new scores, 3 updated
no a najviac som hrdy na toto
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
minuly tyzden mi asi nestacilo, tak som bol znova -_-
aj tentokrat som sa sustredil na dohananie hardov, ale narazil som na problem: ak je na P1 flashke vela (tak ~40) custom songov, tak arkade sa to velmi nepaci a potom ignoruje P2 flashku .. pripadne obcas sice P1 nacita (ak je samotna), ale nezvlada na nu zapis
takze sme sa museli so Srandistom striedat a niekolko score sa mi nepodarilo zachytit :\
ale i tak, '26 new scores uploaded successfully. 4 scores updated successfully.'
z toho co mam na flashke vyslo 23 S-kovych score (obtiaznosti 6-9), z toho niekolko velmi tesnych a jedna hviezdicka (I'm gonna get 4 greats)
na screenoch od Srandistu som nasiel este 3 hardy na S+- hodnotenie a jeden medium
nabuduce este dorazit tych 11 chybajucich hardov (i ked dat zostavajuce 3 zigzagy sa mi asi tak lahko nepodari)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
tak tiez sem hodim screeny z talianska (iba PIU PRO, ITG2 masina veselo ignorovala kluciky a aj tak som na nej velmi nehral)
moje najvyssie score
asi najtazsi song co som dal
najlepsi freestyle (hral som len 3 a ten posledny bol tazky fail)
vsetky screeny (aj s podpismi Wink) su na http://netvor.sk/~ulo/ddr/Bergamo/
PS: ja chcem podobnu arkadu aj na Slovensku Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
to SSko je moc hezky hezky, respect Smile

(jentak mimochodem vcera sem taky zkousel Oasis na hard a dal sem 98.5X (to posledni cislo si nepamatuju) ... dobra shoda, ne?)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. i Final Audition. pekne
[ img hack ]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
tak dnes bol nejaky ten trening na EC a podarilo sa mi toto
len ma stve ze bez baru som dal o 1.84% menej
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Moc pěkné ten Dawn bych asi nesvedl ... Gratz ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
Ki[R]o napsal:
Moc pěkné ten Dawn bych asi nesvedl ... Gratz ^_^
vdaka ^^
v dawn strasne dobre pocujem rytmus, na inych songoch podobnej obtiaznosti tak dobre vysledky vacsinou nedokazem dat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
po 2 mesiacoch znova na arkade .. fakt ten vypadok bol dost citit, po prvom kole som mal chut odplazit sa von a umriet
kazdopadne podarilo sa mi par lepsich score (ale bol to tazky bar rape, lebo nejak nevladzem)
pandy
one fsckin' great
Fleadh Uncut (a tak som sa tesil ze bude full combo ...)
daco z ITG3
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
Krása škoda toho Flead Uncutu ale krásné výsledky moc pěkné. Pandemonium dobře zahraná nedivil bych se kdyby přišla i hvězda na to MEDIUMko. Jinak CooL . ^^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
ulo - chce PIU Pro arkadu v okoli
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)