DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 15.-16.12.2007 - Vanocni setkani na Budance
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Par bodu za me / miniReport:
Arrow na Budanku jsem dorazil s Trillem okolo 14h, ten rozkopany Smichov a nahradni doprava celkem potesila.
Arrow pritahnuty celkem 3 tasky (technika, veci na zabavu a preziti).
Arrow na miste se testoval Quad (mimo ITG jsem i zkousel SoDeep - dal, a Cartoon Heroes - nee). Pak se preplo na ITG, aby si Srandista, ktery se taky zastavil na necem mohl zapotit - a zapotil, Maxe300 dal.
Arrow mimo vyse zminovanych lidi dorazila i Molik a XG (proc jsem napsal XP?). Obdrzel jsem moc pekny "gahh" (hned jsem mu udelal screensaver, bludiste a podminky u monitoru .. btw, stale je zivy, a pri pripousteni vzduchu jendo zwiratko zdrhlo, ale bez urazu na zdravi naslo cestu zpet).
Arrow vyskousen "Aspirin" (Ys...) Btw, penize nejsou az tak dulezite, dulezite je, ze uz bude vikend 3. tydne.
Arrow ve slozeni /me, Stribro, Sniper, Pavel jsme se vydali na nejblizsi cache (teren: 3), pak na 1.5 (ale zkratkou pred zarostly kopecek, tramvajovou stezku v lesik, houmelesacky obyvak a sesouvaci most. Cezkou zpet se ulovila jeste jedna travellovaci zelbobrou v transformatoru (nastesti vyl fakt vypnuty).
Arrow vecer se testovalo Wii (Soul Calibur Legends, WariorWare, Sporty - primarne box ..) i nejake to PS2 / toc.to.co.to.da hru (mela pekne interakce s postavickou vs pozadi).
Arrow vecer se dali 2 filmy (za prvni moc dekuji, osobne se mi fakt libil - clovek nekdy nevedel jestli se ma smat nebo brecet, a pak vesmirny "ne mladsi bratre, nebudu s tebou hrat kazdou hru, kterou najdes ve sklepe" film).
Arrow Trin udelal i caj (caj byl, konvice taky, a litrova lock.n.lock krabice na jidlo take - coz v konzumaci nijak nevadilo
Arrow sem tam jsme se tak nejak nahodne setkaliv nejbizsim McDonaldu.
Arrow slo se spat ve 2, vstavalo v 10-11.
Arrow VH probehla ve slozeni Trin, Xsoft, Sniper, Pavel
Arrow na lov vanocnich darku jsem zdrhnul okolo 12-13h.

Tot za me tak vse. Ve slozeni jake bylo a jake melo byt, to celkem pekne vyslo a clovek si od toho dostal co ocekaval. Napada me, ze priste by se klidne dali obnovit opet VSS / resp. srazy u nekoho doma. Takovehle mnozstvi lidi 3-6 se +/- do jednoho bytu vejde. Podle toho, co kdo dotahne se muze dat hopsani, konzolove hry, nejaky film, jidlo ci vylet ven. Ucel to splni, nemusi se kvuli tomu tahat do "daleke" skoly a podobne.

Cloud napsal:
Tak narozky byli zdarne ukonceny. Nejake dojmy/report ?

Report napsan (vice ho pochopi zejmena ti, co na akci byly). Par poznamek k tobe:
Arrow napsal jsi ze tam na 100% budes, nejake jsem te tam nevidel, no nevadi.
Arrow nebyl jsi ani na valne hromade, presto ze jsi napsany jako 2. mistopredseda (btw, predpokladam, ze z minuleho tydne asi prepsane stanovy nejsou na urade, co?)
Arrow ta televize tam mela byt, takhle se zase muselo spolehat na vybaveni nekoho jineho. Zase se opakuje to, co bylo na FoF 07 (slibena televize, a nakonec nic). Napsat to na forum v sobotu rano je sice slechetne, nicmene uplne k nicemu
Arrow ehm, co ted nahly najem ohlaseny pul dne predem? Nemela byt skola zamluvena a papiry podepsane uz 2. listopadu?
Arrow slibovana bojovka taky nikde, co? (stribro se pak na miste nabidl, ze by ji udelal, nakonec se to zaridilo jinak)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Taky jsem tam byl. Akorat jsem na vas cekal asi dve hodiny a pak jsem vazne uz musel jit. Tys mi taky psal ze dorazis ve 12 a nakonec jsem te tam ani do jedny nevidel.

Najem nereste, to je mezi mnou a mensou.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Cloud napsal:
Taky jsem tam byl. Akorat jsem na vas cekal asi dve hodiny a pak jsem vazne uz musel jit. Tys mi taky psal ze dorazis ve 12 a nakonec jsem te tam ani do jedny nevidel.

Najem nereste, to je mezi mnou a mensou.


Jop, nicmene me zdrzela fronta 40ti lidi cekajici na poste na vyzvednuti jejich vanocnich darku a nasledne jidlo (coz je informace celkem nepodstatna). Od 2h jsem tam byl. Na VH taky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Chcem sa spytat, ci nahodou niekto nezaznamenal moju modru satku, a ak jo, tak nech mi prosim da echo, dakujem ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Zaznamenal. Myslim, ze ho ma Trin.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

15.-16.12.2007 - Vanocni setkani na Budance
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)