DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Diskuze o jedne domene
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
muzeme nekdo jako nejaky zajemce schvalne napsat ne? pokud ma nekdo nejakou emailovou adresu co nepouziva. osobne by me to celkem zajimalo, ale asi nemam odvahu mu jit napsat.

take by me zajimalo jestli vubec neco prodal. jako ani vydelat na tom nemuze
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ja jim klidne napisu, kdyz mi sepisete nejake dotazy na co bych se jich mel tak zeptat. hlavne musim delat blbyho (ti mi jde dobre) aby nic nepoznali Laughing
ale objednavat nebudu, jeste by to bylo zavazne a musel bych si to nakonec koupit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
nepis, uz sem napsal:

Dobrý den,

rád bych se blíže poinformoval na vámi nabízené softpady pro hru Dance Dance Revolution. Nabízíte nějakou softwarovou podporu pro tuto hru ? Na vašich stránkách píšete, že software je zdarma k dispozici na internetu. Zkoušel jsem něco hledat na internetu, objevil jsem však pouze jakýsi program "StepMania", který jsem zkusil, nedostal jsem se však přes výběr skladby k hraní, žádné skladby se mi nezobrazily. Jaký software doporučujete k vašim padům?

Děkuji za informaci.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jenda napsal:
nepis, uz sem napsal:...


nebo

Dobrý den,

rád bych se blíže poinformoval na vámi nabízené softpady pro hru Dance Dance Revolution. Nabízíte nějakou softwarovou podporu pro tuto hru ? Na vašich stránkách píšete, že software je zdarma k dispozici na internetu. Zkoušel jsem něco hledat na internetu, objevil jsem však pouze jakýsi program "StepMania", který jsem zkusil, nedostal jsem se však přes výběr skladby k hraní, žádné skladby se mi nezobrazily. Jaký software doporučujete k vašim padům?
Nebo je možnosti si někde koupit originální hru Dance Dance Revolution? Jaké vyšly? Na jakou platformu jsou? Jak jsou težké? Kolik mají songů? Můžu s padem hrát i jiné hry? Jaké.

Děkuji za informaci.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
nechni nic rikat, ale obe 2 varianty vypadaji jak kdyz se pta clovek co o tom neco vi. musite delat UPLNE blby. zadny softpad, ale tanecni podlozka. zadny Dance Dance Revolution program, o tom ani nevite ze existuje, myslite si ze vsechno co je pouze onen zahadny program stepmania. a dale taky asi nevite ze se da stepmania hrat na klavesnici, tak jak ste to mohli zkouset a dostat se na vyber pisnicky? treba se tam ty pisnicky neukazuji kdyz neni pripojena tanecni podlozka Very Happy Wink
a dal se mel zeptat jestli se poskytuje zaruka na tanecni podlozku, jak dlouho trva vyrizeni objednavky, z ceho je to vyrobene, jak se to pripojuje k PC atd. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Slova softpad i DDR se na tech strankach vyskytuji a jsou tam vysvetlena. To ze se da hrat na klavesnici sem mohl nekde vygooglit i kdyz mas pravdu, je to uz trochu napadny:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Můžete udělat více Test Cases... co řeknou nějakýmu BFU a co řeknou někomu co o tom zdánlivě něco ví.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Napsal bych to teda tak, abych proti nim pouzil jejich vlasnti slova (=slova sts) Wink Ale mas pravdu, upravit by to asi stalo za to.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Jenda napsal:
Slova softpad i DDR se na tech strankach vyskytuji a jsou tam vysvetlena. To ze se da hrat na klavesnici sem mohl nekde vygooglit i kdyz mas pravdu, je to uz trochu napadny:)


neni to pravda. sice je tam napsany co je DDR ale neni tam nikde nic napsany o nejake hre. ja si muzu myslet ze je to ten program stepmania a DDR se tomu jen tak rika Wink s tim softpadem, je pravda je to tam vysletlene a oni tam maji vylozene napsano "objednat softpad" ale clovek co o tom moc nevi tomu stejne bude zatim rikat "tanecni podlozka" Smile
ale to je fuk, uz je to odeslano a tohle jsou takovy drobnosti a treba jim to nedojde, tak to nema smysl resit Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
na stejný web odkazuje i sm.cz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
no pro uplnost jeste www.viso.cz Smile
ale ta domena stepmania.cz je pekna sprostarna teda!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
no, ono je to stejne jedno, protoze kdyz se clovek podiva do toho webu tak nic moc kvalitka, ten se pravdepodobne v googlu nijak dobre neumisti. Ale je to docela pekny, nekdo udelal neco o cem se u nas jenom mluvilo. Jenom by me zajimalo kde sezenou ty stovky hracu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ty hrace uz nechame na nich.
Stepmanii.cz jsem taky objevil, dost naprd. Jinak itg.cz ma jina firma. Ale na druhou stranu aspon nekdo tu domenu vzal, kdyz se k tomu nemel nikdo driv. (cimz samozrejme neschvaluju co udelali, je to pekne naprd.. proc brat stepmanii.cz .. jak tahle domena souvisi s prodejem ddr? no ok .. kdyby bylo nejhud, muzu pres chrise zkusit dostat domenu zpet). Ale treba O2.cz taky nepatri O2. Podivne veci dejise v zemi internetu, nenilis pravda?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lady_leia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Hradec Kralove
Citovat
zaroven maji registrovanu domenu www.viso.cz Ty dalsi dve jsou podle me jen hloupy marketingovy tah, jak o sobe dat vedet lidem, kteri hledaji nejake informace o ddr. Podle me to spis vice lidi znechuti, nez aby to melo nejaky pozitivni dopad, kdyz narazi na jeden obchod na trech stejnych adresach (pricemz na dvou ani "nemaji co delat").
Co se tyce sortimentu, tak taky nic moc, nabizeji pouze jeden softpad. Na jednu stranu je chapu, vubec nevi, do ceho jdou a jaky budou mit uspech, kdyz to vezmu ale ze strany zakaznika, tak ten se spis citi lip, kdyz ma na vyber z vice moznosti.
Potom k tomu prevzatemu textu z Czech DDR, proti tomu bych se rozhodne ohradila, protoze je imho povinnosti k citovanemu textu uvest i zdroj, odkud je citovano. Pokud je to na strankach nejakeho ddr nadsence ci zacatecnika, tak se to da prehlednout, ale pokud je to na webu, ktery je urcen pro komercni ucely, tak je to podle me neodpustitelne, mozna dokonce protizakonne.

PS: kdyby vas zajimalo, kdo jsem, tak jsem novackyne na foru Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele lady_leiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hi and wellcome.

Na druhou stranu takhle to na internetu chodi. Nekdo chce prodavat produkt (nebo udela hru), tak si vezme domeny, ktere jsou podobneho nebo stejneho zneni. Nastesti jmeno domeny neni to jedine, co u Googlu zveda pagerank. Jde taky o linkovani z jinych domen, takze pokud je nebudou lidi zbesile linkovat, tak pri hledni "koupit softpad pro ddr" je nenajdete.

Btw, da se na nejakem whoisu zjistit, jake domeny ma dany subjekt registrovane? inthegroove.cz zatim treba nikdo nema.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Diskuze o jedne domene
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 6  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)