DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Jak dat do ITG songy
Jak dat do ITG songy
Denny DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 24.02.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Ostrava
Citovat
Ahoj kdo mi poradí jak dát do itg songy,jsem trosku lama Very Happy Very Happy Very Happy THX.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DennyOdeslat soukromou zprávuICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
http://www.stepmania.com/wiki/Load_StepMania_songs_in_In_The_Groove
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pisnicky se nahravaji do adresare, kde mas nainstalovanou Stepmanii nebo ITG.
A to do adresare /Songs (bud tam bude, nebo jej zaloz).

Pokud mas pisnicky v ZIPu, RARu, pak je rozbal. Rozbalene je nakopiruj do tohoto adresare /Songs.
V nem je struktura:
* Songs
** Nazev alba (naprd In The Groove 3)
*** vlastni pisnicky (napr. Esperansa)
**** vlastni soubory (.sm/.dwi, .ogg/.mp3, .png ...)

Co jde pridat a ja se lidi podle programu, ktery mate.
Pisnicky jdou pridat (a postup ci format) se mirne lisi, ale pisnicky se daji pridat to:
- Stepmania 3.9
- Stepmania 4.0
- Stepmania custom (3.95, 4.0 CVS dle datumu)
- ITG for PC (legalni verze R1-R2)
- ITG2 for PC (mDaWgova verze - R3-R9)
- ITG1 (ITG2) AC
- ITG for PS2
- ITG2 for PS2 (neoficialni beta)
- dalsi hybrid zalezitosti (Mungyodance, DDR Extreme Beware, ..)


vvvv lze preskocit vvvvv
Pokud mas SMZIP a nejde/nechces jej pustit, pak jej normalne rozbal. Pokud nejde, prejmenuj na .zip a zkus to znovu. Dalsi info na:
http://www.stepmania.com/wiki/FAQ_and_Tutorials
(Download and Install Songs)

Pisnicky lze mit i jinde a linkovat je pres zmani v .ini souboru. To pro pripad, ze mas vice nez jeden simulator / ITG.
http://ddrforum.pocitac.com/linkovanie-adresaru-songs-t1124.html?highlight=songs

Dej si pozor, aby mel hudbu ve spravnem formatu. Drive slo jen .mp3 (a .wav), pak .mp3 i .ogg a ted nekdy jen .ogg
Stejne tak na scripty v .sm souborech. Obvykle jde o animace a graficke prechody

Pokud si pridaval songy a nezobrazi se ti spravne (jiny baner, jine obtiznosti), zkus Options - reload songs cache. Pripadne smaz obsah adresare /Cache a restartuj program. Poprve ji to vytvori znovu a bude to o neco dele trvat.

^^^^^ lze preskocit ^^^^^

PS: Toto je topic ohledne pridavani pisnicek do SM/ITG, ne na jejich shaneni ci extrahovani.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Wizardy DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 08.07.2008
Příspěvky: 5
Citovat
Mám problém.

Stáhl jsem si ITG2,mám i patche r5 a r9 ale problém je v tom že jsem si stáhl anime mixy a nefunguje mi Odorikuruu Mamboleo. Prostě když dám menu s výběrem písniček tak se mi tam vůbec nezobrazí. Zasložkované to mám správně, dokonce jsem si nechal poslat verzi která ostatním funguje a pořád nic. A ještě podivnější je že když dám v základním menu "Full Edit Mode" a prolistovávám tam písničky tak tam se mi Odorikuruu Mamboleo normálně zobrazuje.

Napadá někoho kde by mohl být problém? Předem děkuju.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WizardyOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
prekonvertovat do oggu? za pokus to minimalne stoji
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Wizardy DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 08.07.2008
Příspěvky: 5
Citovat
Právě vyzkoušeno, zkonvertováno,překopírováno, pořád to je vidět jen v editoru Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WizardyOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zkontroluj nastaveni v Coin options. Zejmena zapnuti event modu a aby tam nebylo 1 song per 1 credit.
Mam pocit ze chces hrat long verzi (pocita se za 2 songy) misto jednoho.

Jestli mas R9, tak ta by mela schroupnout i MP3.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Wizardy DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 08.07.2008
Příspěvky: 5
Citovat
Event Mod mám zapnutý, pokud jsem správně pochopil tak Coin options u mě znamená Gameplay options kde se nastavuje event mod. MP3 mi to normálně bere, veškeré ostatní písně mám v mp3 a jedou. Bohužel Mamboleo se stále zobrazuje jen v editoru. Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WizardyOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
uploadni nekam ten song, ve formatu jakej ho mas. Muze to zkusit nekdo dalsi a treba se nekam dostaneme. ITG2PC rozhodne neni bug free.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
http://bordel.snipers-softworks.net/odorinoku.zip verze z FF08, testovana v ITG2PC r2, r3 a r5, fungujici.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak jeste jednou veci to muze byt. Koukni jestli nemas v ty slozce s pisnickou taky MP3 co se jmenuje stejne jako OGG. (proste aby tam byla jeden soubor .sm a jedna pisnicka).
Tohle teda delala R2, ale muze to delat i R9.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
(problem muze byt i v SMku, ze je spatne cesta k mp3, ale zkus verzi od snipera.)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Wizardy DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 08.07.2008
Příspěvky: 5
Citovat
Děkuji mnohokrát, Verze od Snipera se normálně zobrazuje. Díky všem za pomoc Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WizardyOdeslat soukromou zprávu
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
uploadni nekam kdyztak tu svoji puvodni verzi, docela by me zajimalo co se mu nelibilo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Je to ve volbě #SELECTABLE:ROULETTE; ... ITG2PC je nezobrazuje, Stepmania 3.9 defaultně jo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jak dat do ITG songy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)