DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Jak dat do ITG songy
Jak dat do ITG songy
Denny DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 24.02.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Ostrava
Citovat
Ahoj kdo mi poradí jak dát do itg songy,jsem trosku lama Very Happy Very Happy Very Happy THX.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DennyOdeslat soukromou zprávuICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
http://www.stepmania.com/wiki/Load_StepMania_songs_in_In_The_Groove
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pisnicky se nahravaji do adresare, kde mas nainstalovanou Stepmanii nebo ITG.
A to do adresare /Songs (bud tam bude, nebo jej zaloz).

Pokud mas pisnicky v ZIPu, RARu, pak je rozbal. Rozbalene je nakopiruj do tohoto adresare /Songs.
V nem je struktura:
* Songs
** Nazev alba (naprd In The Groove 3)
*** vlastni pisnicky (napr. Esperansa)
**** vlastni soubory (.sm/.dwi, .ogg/.mp3, .png ...)

Co jde pridat a ja se lidi podle programu, ktery mate.
Pisnicky jdou pridat (a postup ci format) se mirne lisi, ale pisnicky se daji pridat to:
- Stepmania 3.9
- Stepmania 4.0
- Stepmania custom (3.95, 4.0 CVS dle datumu)
- ITG for PC (legalni verze R1-R2)
- ITG2 for PC (mDaWgova verze - R3-R9)
- ITG1 (ITG2) AC
- ITG for PS2
- ITG2 for PS2 (neoficialni beta)
- dalsi hybrid zalezitosti (Mungyodance, DDR Extreme Beware, ..)


vvvv lze preskocit vvvvv
Pokud mas SMZIP a nejde/nechces jej pustit, pak jej normalne rozbal. Pokud nejde, prejmenuj na .zip a zkus to znovu. Dalsi info na:
http://www.stepmania.com/wiki/FAQ_and_Tutorials
(Download and Install Songs)

Pisnicky lze mit i jinde a linkovat je pres zmani v .ini souboru. To pro pripad, ze mas vice nez jeden simulator / ITG.
http://ddrforum.pocitac.com/linkovanie-adresaru-songs-t1124.html?highlight=songs

Dej si pozor, aby mel hudbu ve spravnem formatu. Drive slo jen .mp3 (a .wav), pak .mp3 i .ogg a ted nekdy jen .ogg
Stejne tak na scripty v .sm souborech. Obvykle jde o animace a graficke prechody

Pokud si pridaval songy a nezobrazi se ti spravne (jiny baner, jine obtiznosti), zkus Options - reload songs cache. Pripadne smaz obsah adresare /Cache a restartuj program. Poprve ji to vytvori znovu a bude to o neco dele trvat.

^^^^^ lze preskocit ^^^^^

PS: Toto je topic ohledne pridavani pisnicek do SM/ITG, ne na jejich shaneni ci extrahovani.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Wizardy DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 08.07.2008
Příspěvky: 5
Citovat
Mám problém.

Stáhl jsem si ITG2,mám i patche r5 a r9 ale problém je v tom že jsem si stáhl anime mixy a nefunguje mi Odorikuruu Mamboleo. Prostě když dám menu s výběrem písniček tak se mi tam vůbec nezobrazí. Zasložkované to mám správně, dokonce jsem si nechal poslat verzi která ostatním funguje a pořád nic. A ještě podivnější je že když dám v základním menu "Full Edit Mode" a prolistovávám tam písničky tak tam se mi Odorikuruu Mamboleo normálně zobrazuje.

Napadá někoho kde by mohl být problém? Předem děkuju.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WizardyOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
prekonvertovat do oggu? za pokus to minimalne stoji
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Wizardy DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 08.07.2008
Příspěvky: 5
Citovat
Právě vyzkoušeno, zkonvertováno,překopírováno, pořád to je vidět jen v editoru Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WizardyOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zkontroluj nastaveni v Coin options. Zejmena zapnuti event modu a aby tam nebylo 1 song per 1 credit.
Mam pocit ze chces hrat long verzi (pocita se za 2 songy) misto jednoho.

Jestli mas R9, tak ta by mela schroupnout i MP3.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Wizardy DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 08.07.2008
Příspěvky: 5
Citovat
Event Mod mám zapnutý, pokud jsem správně pochopil tak Coin options u mě znamená Gameplay options kde se nastavuje event mod. MP3 mi to normálně bere, veškeré ostatní písně mám v mp3 a jedou. Bohužel Mamboleo se stále zobrazuje jen v editoru. Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WizardyOdeslat soukromou zprávu
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
uploadni nekam ten song, ve formatu jakej ho mas. Muze to zkusit nekdo dalsi a treba se nekam dostaneme. ITG2PC rozhodne neni bug free.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
http://bordel.snipers-softworks.net/odorinoku.zip verze z FF08, testovana v ITG2PC r2, r3 a r5, fungujici.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak jeste jednou veci to muze byt. Koukni jestli nemas v ty slozce s pisnickou taky MP3 co se jmenuje stejne jako OGG. (proste aby tam byla jeden soubor .sm a jedna pisnicka).
Tohle teda delala R2, ale muze to delat i R9.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
(problem muze byt i v SMku, ze je spatne cesta k mp3, ale zkus verzi od snipera.)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Wizardy DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 08.07.2008
Příspěvky: 5
Citovat
Děkuji mnohokrát, Verze od Snipera se normálně zobrazuje. Díky všem za pomoc Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WizardyOdeslat soukromou zprávu
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
uploadni nekam kdyztak tu svoji puvodni verzi, docela by me zajimalo co se mu nelibilo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Je to ve volbě #SELECTABLE:ROULETTE; ... ITG2PC je nezobrazuje, Stepmania 3.9 defaultně jo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Jak dat do ITG songy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)