DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Magic: The Gathering
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
jo DAL,suicide black,zabijejici pres hatred i ve3. kole,nejslavnejsi v dobach Rath-Urza cyklu

akorat ze ty****(hodne sprostych slov) :evil: Wizardi menej extented takze si snim zahraju maximalne na jednicce ,pac takovej balik mam Rolling Eyes :evil:

ale tu svoji toweru bych si taky nechal podepsat Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jo byla brutal zmena extendedu takze muj balik je taky jednickovej...k nastvani. Ale ted budu na chvili mit wizardy rada po EGW. ^_~.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
No, pujde to hrat i na Legacy(T1.5)... ale ja jsem nemyslel suicide black s hatredem, protoze tam je to doplnkova karta... myslel jsem nejaky combo deck ^_^
S nejakyma potvorama ktere maji nejakou "when ~this~ is put into a graveyard from play..." (Cathodion, Su-Chi, Solemn Simulacrum), prip. s potvorama ktere stoji 0-2 many, tzn. je tam hodim...neco treba udelaji kdyz prijdou do hry...pak je obetuju, v idealnim pripade udelaji neco kdyz prijdou na hrbitov a pak za ne navic ziskam vic many nez za kolik jsem je zahral... ^_^ Ale to uz chce vic barev nez je cerna... (musim do skoly, kdyztak neco napisu vecer ^_^)

Jinak jednickovy suicide black si ted predstavuju nejak takhle:

// Lands
1 [AQ] Strip Mine (2)
4 [TE] Wasteland
17 [ON] Swamp (3)

// Creatures
4 [US] Flesh Reaver
4 [TO] Nantuko Shade
4 [UD] Phyrexian Negator
4 [A] Hypnotic Specter

// Spells
2 [WL] Null Rod
1 [R] Demonic Tutor
4 [A] Sinkhole
4 [AT] Hymn to Tourach
4 [US] Duress
4 [MI] Dark Ritual
1 [U] Mox Jet
1 [U] Black Lotus
1 [US] Yawgmoth's Will

// Sideboard
SB: 4 [UD] Masticore
SB: 1 [B] Sol Ring
SB: 3 [AL] Dystopia
SB: 4 [UD] Powder Keg
SB: 3 [AL] Contagion

note: Main Deck je uzpusoben hlavne proti U controlu, SB je na potvorove baliky. V pripade ze je hodne agresivni metagame se to da postavit jinak.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
hm tos ale nekde voprásknul, coz? nebo si takovej komik a cpes tam lotus,sinkhole a mox sam vodsebe ? ~_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jo Pulda je schopen to tam nacpat sam od sebe. Nebere ohled na to, kolik ty karty stoji ani jak se shaneji.

dodatek k EGW..ne zrovna nejlepsi fotka..ale budiz...(proc nikdo neumi napsat S'Tsung?):

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
No, pochopitelne ze kdybych to chtel doopravdy postavit, tak Black Lotus a Mox Jet tam asi bohuzel nedam ^_^
Ale o to mi neslo... slo mi o ten archetyp... jinak bez sinkholu to na T1 uz docela ztraci smysl, to je tam dost zasadni karta... T1 je obecne hrozne drahy format.. pokud to myslis vazne.
Jinak ja se ted v realu k nejakemu turnajovemu constructed hrani stejne moc nedostanu... -_-
Na netu si muzes postavit co chces ^_^

EDIT: ...proste to ber teoreticky...prakticky to ani mysleno neni (teda aspon v nasich meritkach ... nekteri lide jsou schopni divit se ze nemas power 9 ^_^).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Ne ze by to sem patrilo, ale kdyz uz tu jsou ty domecky z karet, tak jsem si jeden narychlo udelal: (8 zakladna)

neni to tak strasny
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tomu rikam nadherny domecek z karet. Fakt perfection....na to nemam. Ale zase delat hrad z uplne novejch devitkovejch karet bylo dost o nervy.
pls. back on topic.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Muj novy ulovek....kdyz tak pro vice info na moji homepage.



(znalci poznaji o co go..grrr...stve me ten Avon...kdybych to vedela...hned si ty karty necham podepsat..
-_-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Juuu ted jsem si toho vsiml a zavzpominal na sva mlada leta kdy jsem to jeste zbiral a mam karticky jeste ve skrini . Nevite co se s nima da asi tak delat?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
zatopit v kamnech
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
To by byla skoda. Jestli mas nejaky deck nebo treba i jen neco na vymenu, tak to nekdy dotahni na nejaky con/sraz apod. a uvidi se.

Timhle treba bych v kamnech topil docela nerad:



^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Lol a jak mam vedet co mam sakra vzit ja toho moc nemam lidi ukradlia rozkradli. (mel jsem take pecky jak serra avatar atd... Laughing Laughing Laughing )
Mam toho jenom krabicku tak se to vejde do kapsy :wink:
Ale mam slusnou sbirku pokemonu z mladychych let... ale to sem nepatri Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
DAMNED napsal:
Lol a jak mam vedet co mam sakra vzit ja toho moc nemam lidi ukradlia rozkradli. (mel jsem take pecky jak serra avatar atd... Laughing Laughing Laughing )
Mam toho jenom krabicku tak se to vejde do kapsy :wink:
Ale mam slusnou sbirku pokemonu z mladychych let... ale to sem nepatri Laughing

Myslis pokemony jako karetni hru?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
JJ karetni hru.
Myslim ze tak pred sesti lety se to prodavalo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Magic: The Gathering
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)