DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Magic: The Gathering
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Magic: The Gathering
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No DDR to neni, ale budiz...

Prosim zde muzete komentovat me divne decky^_~ a vse ostatni tykajici se MtG.
BTW: dnes jsem s clericama porazila dvoje elfiky. V utery budu pokracovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Mno takze ja Mtg hraju par let ,driv sem to zral jak nic jinyho ted uz jen obcas

Mym momentalnim deckem je mono black (černá je dobrá Twisted Evil ) Hatred,kdyz to prijde tak zabijim ve 3.kole

Jinak k memu rejpalstvi-jen mi ty decky prisly dost netypicky ,zvlast ted kdyz se clovek co hraje takovy pohodovy veci a ne nakou afinintu hledá ztezka Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
To mas pravdu. Je to dost tezky. Fuf ble affinita a jine hruzy z vintage a mirrodin bloku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Haha, no jo už si vzpomínám. Hrál jsem Magic asi tak sedm let, a vystřídal úplně všechno, (elfíci v patnácti verzích, slivři apod.) nakonec kvůli lidem odešel. Začal jsem hrát Go, pak jsem si zkoušel zahrát Magic a příšel mi strašně jednoduchý. No jo, magic už není co býval.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Umi tu nekdo Mahjong? bych se to rad naucil Wink zacinam na tech navodech na mangacz Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak takhle si hral pulda s s'tsungem.
Na prvnim screenu jsem zahrala demolish, coz znici cilovy artefakt nebo cilovou zemi. Ta velmi zla karta, kterou to melo znicit se jmenuje Umewaza Jitte (velmi zle...!). No pulda schoval Jitte za plan.



A tady jsem byla udelona reactorem-_-. Pulda vyrobil moc counteru (20) a tim podle teto karty vyhral...moje mala neschopna armadka sliveru...spachala harakiri.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
kua ,ja uz to nehral pres pul roku
ale jak sem koukal na ty posledni edice tak neni vo co stat Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Nas log z finalniho souboje.

Relentless Rats's note changed: Hlavni krysa - leader
S'Tsung plays Terminate from Hand
Pulda taps Relentless Rats
Pulda flips facedown card over
facedown card's note changed: KREV
Terminate's note changed: Destroy target creature and other creatures of the same name
Relentless Rats's note changed: zbabela krysa, skryvajici se vzadu
Relentless Rats's note changed: Krysi speh ^_^
Metallic Sliver's note changed: are you ready?
Heart Sliver's note changed: here we go!
Pulda plays Terror from Hand
Terror's note changed: LET'S MAX!!!
facedown card's note changed: rune mother
S'Tsung taps facedown card
Heart Sliver's note changed: prot. from black haha
facedown card's note changed: BLACKER LOTUS
Acidic Sliver's note changed: it is a good day to die...ehm night
S'Tsung plays Terminate from Hand
Terminate's note changed: destroy all creatures of the type rats
Pulda puts a 10/10 Battlecruiser token into play
Battlecruiser's note changed: Yamatogun
Hunter Sliver's note changed: cloaking device
Hunter Sliver's note changed: cloaking device
Pulda puts a 0/1 Protoss Observer token into play
Protoss Observer's note changed: I see you
S'Tsung plays Shock from Hand
Shock's note changed: ion storm
Pulda plays Terror from Hand
Terror's note changed: Target S'Tsung loses the game ^_^
S'Tsung draws a card
S'Tsung plays Incinerate from Hand
Incinerate's note changed: Burn in hell!, Pulda loses game.
Pulda puts a 10/10 Pulda, the Dark Lord token into play
Toxin Sliver's note changed: S'Tsung - Your Soul Is Mine!

A takhle to nejak vypadalo v praxi^_~.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Very Happy Very Happy Very Happy
tak ty hlasky sou fakt super
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Magicy se daji pouzivat i k necemu jinemu nez hrani MtG^_~. Nemam doma zadne inteligentni mnozstvi normalnich hracich karet tak jsem posbirala nekolik hromadek mych magicu a sla jsem se pokusit o nejaky hrad z karet. Ne ze by mi to nejak slo, ale aspon jeden maly se mi podaril. ^_^

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
S'Tsung : maly ?? Shocked Super ... mas pevnou ruku :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ano maly, pred par lety jsem delala vetsi. A co se tyce pevne ruky tak to fakt nemam. Mam hodne se tresouci ruce^_~.

EDIT: ted jsem se snazila udelat vetsi zamecek. no ne ze by se mi to povedlo...skoncila jsem u tretiho patra (osm zakladna).
ale myslim, ze castecne to bylo kvuli tomu, ze jsem pouzila 8 a 9 edicni karty. (jsou moc novy a pekne klouzou). Kdyz jsem presla v druhem patre na peti a ctyredicni karty slo to lepe. ale neprezila to o ctyri generace novejsi zakladna. Tak mam ted na stole peknou zmet karet, ktere byli pred zacatkem meho pocinani serazenyu podle edic a barvy. -_-...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Pouzij izolepu Luku! Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Lol, to by nebyla sranda. musite mit nejakou challenge ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
A vida ... na te Phyrexian Tower by se dal postavit nejaky zajimavy balik ... hmMmmmMMmm... *pousti mws a gatherera*
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Magic: The Gathering
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)