DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Overhead vs Hallway
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Jakou perspektivu sipek pouzivate?
Overhead
69%
 69%  [ 9 ]
Hallway
30%
 30%  [ 4 ]
Jinou (napiste jakou)
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 13

NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
podle me to jestli sou perspektivy k necemu dobre zalezi hlavne na tom jestli rychlost sipky v prvni derivaci je 0 nebo X, kde X je elementem R ruznym od nuly Smile
nevim a nechce se mi na tim premejslet...

mno kazdopadne pokud je 0, pak je to defacto jedno, protoze se meni jenom to jak moc clovek vidi dopredu, coz se da menit i speed modem. Pak se da treba rict ze x3 hallway = x2.75 overhead. Z tohohle hlediska by se bylo nejrozumnejsi naucit hrat na vsech, protoze clovek se pak na libovolnym songu lip trefi na svoje BPM a tim padem mel optimalni vysledek.

Pokud se rychlosti sipky meni, pak je asi objektivne nejlepsi hrat na tom kde ma sipka accel (clovek vidi buffer a zaroven jednotlive sipky u targetu a lip je trefi)...

JInak ja osobne povazu perspektivu jako prijemny doplnek marathonu, kde takovej 300% distant umi docela rozhodit...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ja sem vcera zkousel overhead a je to hrozny nezvyk. jak jsem zvykly ze ty sipky dole jsou male, tak mi pri overheadu najednou pripadalo ze sipky dole jsou sirsi nez ty nahore a ze to jezdi smerem od hrace do dalky, proste neco jako perspektiva space. druhy problem byl ze jsem musel snizit speedmode, abych to stihal, ale pak sem zase spatne cetl...na takze vysledek byl ze mi to neslo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
hramrach DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.02.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: v Praze na Hurce
Citovat
No ja jako lama hraju na overhead 1x speed. Ono u nekterych songu diky vyssimu speedu poznam, ktera sipka je kdy, ale stejne tam pak nestiham slapat. Ikdyz u nekterych tech standard songu se vetsi speed hodi a k necemu to je. Ale spis vyjimecne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hramrachOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Overhead vs Hallway
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)