DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! 1. 4. 2006 - aprilovy 1st ITG turnajik
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Uzij si to.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Reportik : Deirh vola nekdy kolem 12:30 ze se byl podivat na arkade a ze nejde (ze by ji hodna obsluha zarezervovala predem ?Smile), tak jsem mu rekl at zajede za mnou, ze chvili zatapeme. Po asi hodince a ctvrt tapani, vypalovani songu (Linux pri vypalovani velkeho kvanta souboru vazne smrdi) jsme vyrazili na misto M. Tam uz cekal xsoft, Cloud, Molik a ostatni. Bohuzel s ucasti to nebylo zrovna snadne, tak jsme nakonec do turnaje zapojili i vetsinu clenu CZ DDR. Aby byla hra ferova, tak zatimco zacatecnici hrali na harda, zkuseni museli hrat minimalne na harda nebo na challenge ... rozhodoval vysledek v procentech. Jedno kolo pred semifinalem nam bylo receno, ze dalsi musime hrat Charlene na challenge (11 tlapka) ... pro lidi jako xSuperLoadx a Cloud zadny problem, ale jinak jsme vsichni popadali jak hrusky (jaa jsem vydrzel asi 45 sekund ... ale pak jsem umrel na minach Very Happy). Sli jsme tedy s Ertaiem zahrat House of the dead 3, coz je doopravdy skvela hra, ale ani nechtejte vedet kolik jsme do toho oba narvali kreditu, aby jsme se dostali k bosikovi Smile Odhadovana vydrz posledniho superbosse je dle Ertaie neco kolem 100 Kc, takze to se nam nechtelo investovat. Turnaj jinak skoncil uspesne (soudim podle toho ze rikali ze pristi tyden je dalsi, my uz jsme totiz hrali HOTD3 Smile)Mezitim se cast vydala do cajovny (snad do Darumy, coz je od herny celkem kus), Molik sla domu a ja s Ertaiem jeste ke mne zatapat, vlak mu totiz jede az nekdy o pul devaty. Po nejakym tom tapani jsem doprovodil Ertaie na bus a tim pro mne skoncila nedele s ddrkem. Secteno a podtrzeno : moc peknej turnaj, pristi tyden dalsi a snad s vetsi ucasti. Special thanks Sniperovi za super praci moderatora a announcera, za vytrvalost pri drzeni mikraku u repraku atd.... Diky Snipere Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Pred cca 20 minutama sem se Vratil domu.
Turnajik se mi mooc libil ,akorat vazne skoda te ucasi , bylo tam vide DDRkaru, nez civilnich lidi.
Vsichni ucastnici byli vybonry a ja spolecne se sledujicim davem sbiral celist ze zeme kdyz XsuperloadX a Cloud davali challange. ( Pri zavernym finale dikonce i slecny u kasy nechaly zakazniky cekat a vykukovaly z pozarohu.
No a jaa? Nic me neboli , aale musim se hodne ucit, hoodne ucit.

EDIT:
Binarek me svym umem taky prekvapil.
A jeste jednou gratuluju vitezum a vitezce.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
citace:
Jedno kolo pred semifinalem nam bylo receno, ze dalsi musime hrat Charlene na challenge (11 tlapka) ... pro lidi jako xSuperLoadx a Cloud zadny problem


Ehh...no nevim. REkneme ze po Charleane jsem jsem chvili lezel na zemi, takze zas takova sranda to neni. A mezi mnou a megasuperloadem je porad nejakych 15%Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Fotky fotky foteckyyyy http://www.molik.go.cz/Foto/ITG010406/ evo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Uz jsem zase na kazdy druhy fotce:), nechapu jak to delate:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
he napsal bych nejaky rapot taky kdybych nebyl takovy liny

no,vstal sem asi v11,na vlak sem samozrejme musel bezet jako o zivot crazy

v praglu sem se hledani busu a cesty elegantne vyhnul tim ze sem si dal spich se Sheilou cool2

v tem Tesku to vypada celkem zajimave ,ale kdyz sem si sel do nejakeho sportu koupit celenku tak ji ani nemeli Rolling Eyes ,no pán prodávač mi aspoň na revanš nabíd ke koupi potítko slap

v turnaji to se mnou nebylo zas takove spatne ,ale moc sem neznal pisnicky,aspon ze sem mel skakani na arkade poradne ozkousene z Italie

potěšil mne ale House of dead III,do nějž sem vpravil asi 100,- coz je mnohem méně než mé původní předpoklady cool2
nekdy musim narvat spousty kreditu a udelat bosse(no mozna stoji jeste vic nez 100,-...)

pak mne jeste Werk vzal na chvili zaskakat k sobe dom,takze se skvele zabil cas,navic mi nasel a poradil busy a tramy az na nadrazi ,takze se nekonalo me tradicni bloudeni

ve vlaku dom sme se pak nahaneli smskama s Xsoftem,byvše asi 3 kupé od sebe tongue
tak ni na notasu pustul naky videa a
... a uz sem byl doma
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Tak a report ode me (i kdyz sem jeste trochu mrtvej). A nedivte se ze zacitam o tyden driv, ono to totiz navazuje:

Nedele, 26.3.2006, Vecer: Gaim zablikal a na systrayi seobjevila hlaska "You receive new message". Se slovy "Sakra kdo my to pise v jedenact vecer" sem otevrel dialog. A hele, Seqoy. A posila nejakej link sem na forum. Po rozkliknuti sem se dozvedel fajn zpravu - mame v praze arkadu. Trochu jsme pokecali a dohodli se, ze ji v pondeli zajdem otestovat. Rozhovor jsme nezavisle na sobe zakoncili vetou "Hlavne to nerikej Cloudovi".

Pondeli, 27.3.2006: Jo, je tu. Takova mala, krasna, pekna akradka Smile Trochu jsme zaskakali a zasli jsme se Seqoy za obsluhou s vetou "Muzete nam prosim zavolat sefa?" (dobre, tech vet bylo vic ale ja si je tak dopodrobna nepamatuju). No, tvarili se divne ale nakonec to vyslo. Je sice pravda, ze Seqoyka se slovy "jdu si zaskakat" me nechala samotnyho proti mistnimu bossovi ale i tak myslim ze to dopadlo velmi uspesne. Aspon teda v pondeli. Hlavne zacal vznikat, resp. byl vzniknut ITG Dance Cup 2006. A rovnou jako celorocni akce. Takze uspech.

Utery, 28.3.2006: Ja vedel ze kdyz je neco tak peknyho ze to nemuze bejt bezproblemu. A taky ze nebylo. Hnedka doslo k malemu nedorozumeni, nastesti se vsechno v pohode ujasnilo a nic nebranilo, aby se dance cup rozjel

Streda, 29.3.2006: A hele, my mame volno. No, tak to si musim jit zaskakat. A taky ze jo. Ale az pozdejc odpoledne, kolem sesty. Kdyz sem dorazil k arkade, vyzvednul sem milion letacku a dohod posledni detaily. vse na dobre, opravdu dobre ceste.

Ctvrtek, 30.3.2006: Ne, nejdu na arkadu! NEJDU!!! Navic nemam prachy, beru az zejtra.

Patek, 31.3.2006: Vyzvednout prachy od klienta a hura na Novodvorskou! Trochu sem si skocil (QoL na challenge je vrazedna, akort 3x za sebou). Jak se blizi den D, hodina H, jsem stale nervoznejsi. Vecer mi jeste vola pan Major z herny. Odpovidam "Ano, zitra to plati". Jiz neni cesty zpet. I kdyz...ono nikdy nebylo

Sobora, 1.4.2006: Den jako stvorenej k zabiti casu na akrade. Vzbudil sem se nekdy kolem pul desaty. Sakra, co ja budu delat tak dlouho? Sad V pul jedny sem vyrazel z bytu smer Xuxarov. Jedna hodina odpoledni, akradka. Objednal sem si deci cervenyho a pripil na uspech turnaje a na nasi arkadku. Zbytek orgu dorazil kolem pul druhe. Registrace probehli v pohode. Akorat me trochu stvalo, ze z ulice prislo cca. 6 lidi a to je malo!!Ale turnaj to byl peknej. Akort par mojich mimodek-zbleptu Smile Ne cloude, nebudes mi to pripominat jeste mesic!! Ale stalo to za to. A hlavne jsme se dohodli ze turnaje budou kazdou sobotu, takze vsichni co mate v sobotu cas a chcete, prijdte mi pomoct organizovat!
Po turnaji jsme si udelali mensi after-party v cajce U Kostela. Docela fajn zakonceni dne.

Tak, to by bylo co se tyce naseho snazeni u ITGcka. Doufam ze pristi tyden bude hojnejsi ucast. Jsem o tom hluboce presvedcen. Nebo se pletu.....?


Naposledy upravil Sniper dne ne, 2.duben 2006, 17:22, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ale nektery hlasky byly vazne dokonali:

sniper: "Na padu se nachazi i Sheila, je to ta se sipkou na zadech"
cloud: "Mimochodem je to ta zenska, ale to jen tak pro upresneni"
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Sniper: diky za report fakt se mi libi.

vypada to ze jste byli pri psani reportu vsichni unaveni^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Cloud napsal:
Ale nektery hlasky byly vazne dokonali:

sniper: "Na padu se nachazi i Sheila, je to ta se sipkou na zadech"
cloud: "Mimochodem je to ta zenska, ale to jen tak pro upresneni"


Ne, nebudes mi to pripominat jeste mesic! I kdyz je pravda ze to bylo docela vtipny Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1. 4. 2006 - aprilovy 1st ITG turnajik
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)