DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Audition - On-line dance battle
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Tos tam nemoh hodit jiny screen... ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Cloud napsal:
Jedna z nescetnych bitev...



Frikulíniiiiiiiiiii Laughing Laughing Laughing Ale Superload je náš Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
-to byla zrovna ta jedna z peti her, ketrou jsem nevyhral:)))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Zluta vyhrava proste, za to ze jste to projeli si muzete sami spatnym vyberem osaceni Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ta zluta je strasna, ted zase nastupuje moje esteticke citeni:).

Asi zalozim komando v hadrech za 5000 denu:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Bud jsem mimo a zatim jsem nepochopila, co mam delat, a nebo mam vrozeny antitalent, a nebo mi proste usla podstatna vec. Neco jsem plodila v tom zacatecnickem kursu a to jakoze jsem se snad i chytla, ale... huh
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Na PSX je hra ze ktery ten princip vychazi. Jmenuje se Bust and Groove. Teba to helpne:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
...


Naposledy upravil Marty dne čt, 22.červen 2006, 14:07, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
wtf,jako dokonalý žrout času mi stačí KalOnline medieval
jeste nekde virtualne trasat... bounce
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jako dneska jsem trapasil v Novice serveru, hral jsem s nejakou Kikyou (ano opet jsem za baka cokla) couple dance proti nejakym hilvl evil characterum Smile couple se vyrazne hur cte oproti normalnimu, a bezne to po me chtelo 9ky na 120BPM coz je zatim docela impossible :/ ale co uz, zase jsem si zahral jiny mod.
Oproti tomu takovy dynamic-4 kdyz neni moc rychla skladba tak se docela da
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Centime napsal:
Bud jsem mimo a zatim jsem nepochopila, co mam delat, a nebo mam vrozeny antitalent, a nebo mi proste usla podstatna vec. Neco jsem plodila v tom zacatecnickem kursu a to jakoze jsem se snad i chytla, ale... huh


Z toho si nic nedelej, me nejde ani registrace Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Boroofka napsal:
Centime napsal:
Bud jsem mimo a zatim jsem nepochopila, co mam delat, a nebo mam vrozeny antitalent, a nebo mi proste usla podstatna vec. Neco jsem plodila v tom zacatecnickem kursu a to jakoze jsem se snad i chytla, ale... huh


Z toho si nic nedelej, me nejde ani registrace Laughing


Zprovoznime, posle ti to ten potvrzovaci mail s cislem? jestli mas seznam tak projdi spamkos, hodnoti to jako spam.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Sice jsem vytekl ale udelal jsem Boroofce ucet jak sem slibil Boroofko mrkni na ICQ a nesmej se ted uz si jen stahni hru opatchuj a hraj.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
ano, v tom pripade jsem to pochopila naprosto spravne, jen mi musely uniknout ty mody, nebyla jsem schopna stihnout namackat vsechny sipky hned napoprve....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
ad. Freestyle:
Pouzivam obvykle nekolik zakladnich, osvedcenych, rychle a jednoduse namackatelnych kombinaci.
<><><><>
^v^v^v^v
<<< + cosi
>>> + cosi
vvv + cosi
^^^ + cosi
Samozrejme ale nemuzete pouzivat porad to same dokola, je potreba trochu stridat, jinak vam to nevezme... hlavne na freestyle battle (coz je ale teda sileny mod...).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Audition - On-line dance battle
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 9  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)