DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď kdo tady jeste hraje aktivne DDR? a jak casto?
Jdi na stránku 1, 2  Další

jak casto hrajete DDR/ITG?
kazdy den nebo ob den
23%
 23%  [ 6 ]
2x tydne
26%
 26%  [ 7 ]
1x tydne
15%
 15%  [ 4 ]
parkrat do mesice
34%
 34%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 26

kdo tady jeste hraje aktivne DDR? a jak casto?
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ahojdik, tak me tak napada kdo vlastne ze "starsich" clenu hraje DDR? Xsoft to neni, ja take ne, Cloud ne, Werk pochybuju a co dalsi lidi? Molik asi taky tezko...
co treba superload, sheila a spol?

note: anketa plati pro vsechny lidi

EDIT: ja jenom, ze mam takovou DDR krizi. od mistrovstvi jsem nehrala poradne. to jest na skore a co dokazu. kdyz jsem hrala tak jen pro zabavu a castecne zbaveni se tohodle abstaku co mam. jednou jsem hrala DDR jako na vazno na perfecty (jako pro zabavu..ale prece jenom aby to k necemu bylo). problem ze to bylo na softpadu a skoncila jsem s vysledky jako 2 greaty a 10 missu. proste blbe..na danco pointy zadne AA...^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Nohama bohuzel nemam kde. Sousedi jsou nervni, pad je taky nervni, ale kdyz mam prilezitost tak hraju. Jinak opravdu jen ten keyboard. Ten denne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
To je dobra otazka, ja hraju DDR jednou tydne na srazech v brne Smile kdyz teda nejsem death, coz byvam casto, a nehraju nejak na vykon, proste jen pro srandu, doma sice obcas nejakej hardpad mam, ale mam hromady jine prace :/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Ja si davam DDR budto o vikendu a nebo prez tejden nez se du koupat ( paac se obcas trochu zapomenu a vypadam jako bych vylez ze sprchy Laughing )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Ja tak jednou tydne na srazu ... nebo doma bud kdyz mam obzvlast velkou chut, nebo spis kdyz se stavi nejaky kamarad...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Jojo, uz to neni, co byvalo, prvotni naval manie a uchvaceni z kazdeho drobneho zlepseni uz opadl. Tedka hraju jen pri prilezitosti navstevy ci nejake akce. Pro oziveni me napadlo se zkusit naucit nejaky freestyle, ale kdyz zrovna je vule, neni na to vhodna denni doba a jsou na to alergicti sousedi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
hraju docela casto, ale 90% z mojich tanecku je uprava freestyle na O. Mamboleo a pak nejaky hard 8 - 9 tlapky. Ale je pravda, uz to neni co to byvalo. Neni to trochu skoda?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Mno tak ja sice doma pad mam, sousedy nervni nemam, ale tedka na to nemam moc cas =( Mame docela hafl uceni ve skole a jeste jak nam pridali dve hodiny, tak nestiham pomalu ani to uceni no... jinka tapu tak na srazech co jsou v DDMku a doma tak o vikendech... taky uz to neni jako driv kdy jsem tapala kazdy den hodinu .. a kondicka jde do haje...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Vazne bych rad trenoval tak hodinu denne, ale vazne neni kde Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
ehm... mam napad! prestanu tady skuhrat, ze nemam cas, kdyz ted nic nedelam a jen prohlizim Forum a pujdu tapat! clap2 bananadance
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
herby DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.12.2005
Příspěvky: 77
Bydliště: Bratislava
Citovat
Sheila napsal:
ehm... mam napad! prestanu tady skuhrat, ze nemam cas, kdyz ted nic nedelam a jen prohlizim Forum a pujdu tapat! clap2 bananadance

thumbsup Respect!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele herbyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Ja a DDR? Synonymni veta by byla pravdepodobne "ja a cony". Jinde, nez na conech se totiz k padu nedostanu a hrat na klavesnici mi prijde dosti jako ztrata casu (i kdyz pokud se nudim...). A az budu pad mit, pochybuji, ze se situace nejak radikalne zmeni, protoze porad mam veci, kterym se v tech prevzacnych chvilich, kdy jsem doma, venuji radsi...

Sheila: Pokud tohle ctes, ztracis svuj cas k treninku, tak honem zpatky na pad! =)

EDIT: Je, hele, uz jsem guru. Ted jenom pockat az mi naroste plnovous a odstehovat se nekam na Quomolongma Feng...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Se maj ty teenageři..
kaacza DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.09.2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha
Citovat
..že maj čas. Mně to teda velmi baví, ale času pomálu. Já vykopávka holt můžu tlapkat, teprv až když dám děti spát. Jinak dcerka ječí, že chce taky, a i když jí ten druhej pad nezapojím (což ona zatím nepozná), tak mě to její skákání ruší. No jenže s dvěma dětma a podnikáním jsem večer často už v rozkladu, že se tak akorát buchnu na gauč.

Ale baví mě to. Moc.
Ještě by to chtělo lepší songy (viz můj příspěvek ve fóru o Stepmanii Win).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kaaczaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Nuz, doteraz som si tiez myslel ze nemam cas, ale po navsteve CR, kedy som zistil, ze ako jediny neskacem na ITG hard songy, som sa rozhodol to zmenit, a uz tyzden pracujem na tom, aby to so mnou bolo kus lepsie... Takze aj v tejto dobe plnej skusok a zapoctov a co ja viem coho este si na to kus dna jednoducho utrhnem... Ale pravda je taka, ze ked poriadne DDR vyburenie u mna plati hlavne na akciach...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Cloud napsal:
Nohama bohuzel nemam kde. Sousedi jsou nervni, pad je taky nervni, ale kdyz mam prilezitost tak hraju. Jinak opravdu jen ten keyboard. Ten denne.


Tak uz jsem zase zacal hrat trochu vic aktivne, prece jenom hrat ty tri hodiny denne na klavesnici uz je divny. Navic to zlepseni je minimalni (0.05% je uspech) a uz to odnesly tri klavesnice. Tak to vememe hezky tam kde jsem zacal, od tri az petitlapek.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
kdo tady jeste hraje aktivne DDR? a jak casto?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)