DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Ultrastar - USB to Audio redukce
Ultrastar - USB to Audio redukce
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Ahoj, nasel jsem redukci z audia na USB (mikrofon i sluchatka). Pripominam, ze to umozni hrat Ultrastara se dvou s pouzitim beznych mikrofonu (jeden do zvukovky, druhy do tohodle).
Je to tady : http://www.geeks.com/details.asp?invtid=HE-280B
ta mala vecicka stoji $8, postovne $18 . Kdo se prida? Az budeme alespon 4, tak to objednam.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
U nas je treba http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=32329 ale to je asi drazsi varianta co?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
xsoft napsal:
ale to je asi drazsi varianta co?

jo. vetsi a drazsi (asi 5x) Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
No Ultrastar podporuje připojení dvou mikrofónů do jednoho stereovstupu, levý a pravý kanál oddělen. Scháněl jsem se už v několika elektrech, dokonce v GMku na Florenci, což je hodně specializovaný obchod, a řekli mi, že takovou redukcí se dvěma monovstupy a jedním stereovýstupem nevedou. Jedině prý nakoupit samostatné konektory a spájet si to.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Kirara napsal:
No Ultrastar podporuje připojení dvou mikrofónů do jednoho stereovstupu, levý a pravý kanál oddělen.

Bomba, to zkusim. Akorat, jestli zvukovka bere mikrofon stereo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Ano dle mého názoru mají všechny zvukovky stereo mikrofón input. Moje určitě obě (mám dvě, jednu integrovanou a jednu do PCI) to tak mají a nejsou to zrovna nějaké nové, drahé kousky. Naopak jsou celkem staré a kategoricky na spodní hranici mainstremu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
Kirara napsal:
Ano dle mého názoru mají všechny zvukovky stereo mikrofón input. Moje určitě obě (mám dvě, jednu integrovanou a jednu do PCI) to tak mají a nejsou to zrovna nějaké nové, drahé kousky. Naopak jsou celkem staré a kategoricky na spodní hranici mainstremu.

jen drobny comment - konektor pro mikrofon je na vsech zvukovkach v provedeni "stereo", tj ma dva zive a zem. Jenze electretovy mikrofon se musi napajet - pravda, i tak mu staci jen dva vyvody, ale jeste je jeden duvod, proc si myslet, ze mikrofonni vstup je monofonni, i kdyz pouziva stereo konektor - totiz "soupak" pro vyvazeni leve a prave strany v mixeru operacniho systemu. Vsechny vstupy do mixaku, ktere by mohli mit stereo signal, maji moznost vyvazeni levy/pravy kanal ... mikrofon tuhle funkci postrada ... neni to prave proto, ze mikrofonni vstup je jen a pouze monofonni? tj pres mikrofonni vstup to asi nepujde ... ale i dost notebooku ma linkovy vstup a ten stereofonni je. Jedine, co je potreba udelat, je napajeni tech elektretu, protoze z line in napajeni tusim moc dostat nejde ... (i kdyz? ... treba tam je ... dokud se dany vstup nepromeri, neni to jiste Wink ).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Ultrastar - USB to Audio redukce
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)