DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Ponozky x naboso?

Jakpak ze to na softpadech skacete??
Ponozky
53%
 53%  [ 23 ]
Naboso
30%
 30%  [ 13 ]
Je mi to jedno
6%
 6%  [ 3 ]
Softpad nemam
9%
 9%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 43

Ponozky x naboso?
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. viz anketa.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zalezi na padu. pokud se jedna o deluxe ignition umely = ponozky, i na tom..s tim tvrdsim povrchem pouzivam ponozky. Na positive gaming padu bosa...jinak to klouze a moje orientace je nulova.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Já si dokonce ponožky tlapka beginner tlapka easy tlapka medium tlapka hard pečlivě vybírám.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Cloud: aby ti ladily s padem? Wink
Ja mam osvedcene armadni zelene Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
BeeBoo: Ne aby mu ladily s optížnostíSmile))))...tzn ty tmavě modrá nenosí vůbec:-))))))))))))

BTW: preferuji ťapkání na bosko. Podle mě je chodidlo velice citlivé, a mám dojem že mě ponožka zpomaluje...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Hex: jo taaak, ja jsem ted navecer pomalej, oslavit narozky, postavit pad, otestovat pad, to neni zadna sranda Confused
zpomaluje trenim o atmosferu, to je prece dokazany fakt Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no ja hraju i na AC (priste nebudu vypisovat = arcade) bez ponozek. jak jste si mozna vsimli.. ono se to pry nema...ale ja se jinak na pady ztratim. jedno slitnuti za 320 BPM mi stacilo...mel jsem pak panickou hruzu...jinak ono...kdyz se hraje v normalnich belgickych podminkach...to jest v sileny zime...tak si ty ponozky obvykle na nohu dam...ono kdyz je venku nula vevnitr skoro stejna kosa...a na kovovem...
Ale to jsem odbehlaod topicu.
Ne, ono opravdu zalezi na softpadu. Na nektere se bosa nanejvys prilepite, nebo se na nich zabijete. na tech jsou dobre ponozky. ale zase na nekterych se da zabit prave v ponozkach.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
zasadne bez ponozek
s nima bych se zabil.... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Na hardpadu ponozky pouzivam, a na softu .. jak kdy. Taky to zalezi na rychlosti skladby.
Aspon se mi lepe uzika pred hubujicim sousedem Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Nekdy ty boti vytahnou celkem pekna temata >] Deluxe Ignition, ponozky. Popravde bez nich jsem to nezkousel, 320 BPM neskacu a nemyslim ze by to bez bylo nejak zvlast pohodlne. Vic se posouva cely pad nez ze by mi to klouzalo po nem. A orientace v pohode. Nejvetsi problemy s orientaci jsem mel, nezabte me, na Cobalt Fluxech.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Na hardpadu (Beetechu) hraju v ponozkach, ikdyz uz se mi povedlo jedny hodne slaby prosoupat. Porad lepsi prosoupat ponozky, nez si v zapau boje nechat vzplanout chodidla Laughing
Zatimco na softpadu je ponozkovy hrani nekdy i nebezpecny, semtam noha ujede a opravdu nemam kolem padu polstarema vystlano.
Co se tyka pohybu padu, tak hard nema sanci se hnout, zacimco soft si vesele rotuje a utika ( a tim padem funguje jako dalsi MOD )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mafis DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.03.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Aloisina vysina 639 Liberec 15
Citovat
Mno na Impactu vetsinou v ponozkach Wink Mam takovou vychytavku, mamka mi koupila ponozky s protiskluzovou patou coz ma vyhodu ,po padu klouzete coz me vyhovuje pri tezsich obtiznostech ...ale zase neklouzou tolik aby ste si rozbili hubu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MafisOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rajče DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 24
Citovat
Já skáču na Impactu většinou bosky, protože mi to v ponožkách z neznámého důvodu vůbec nejde...sice mám potom spalený nožky, ale to je vedlejší. Laughing

Pokud už ale ponožky, tak mám prstový fialovo-bílý proužkovaný xD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RajčeOdeslat soukromou zprávuICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
neoživuju dead topic? Smile

já jsem teda zatím mohl zkoušet jen Impact, ze začátku jsem skákal s ponožkama, ale pak jsem zjistil, že naboso jsem přesnější, protože se "slyším" Very Happy prostě ten zvuk, když noha narazí na pad, mi skoro vynahrazuje assist tick Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Ponozky x naboso?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)