DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Jak často hrajete?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Jak často hrajete?
Více než tři hodiny denně
0%
 0%  [ 0 ]
Více než hodinu denně
26%
 26%  [ 6 ]
Každý den méně než hodinu
4%
 4%  [ 1 ]
3-6x týdně
26%
 26%  [ 6 ]
Jednou dvakrát týdně
8%
 8%  [ 2 ]
Méně
8%
 8%  [ 2 ]
Nevim, tak nějak random ,)
26%
 26%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 23

Almad DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.09.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha
Citovat
Sheila napsal:
Tyo, jeste par takovych Endless modu a prekonas muj rekord ve vydrzi na padu, jak jsem tak koukala na ten cas =) Ja mam o deset minut vic, tak se snaz, at mam co prekonavat ;o)


Nojo, ale na jakou obtížnost a v čem? IMHO bude dost záležet na packu taky...

Ale dobře když říkáš, pokud mě o víkendu nevytáhnou doupisti (BTW co takhle dorazit někdy na sraz a šířit tam DDR evangelium?), tak se na to vrhnu..ať je zábava ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AlmadOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
herby DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.12.2005
Příspěvky: 77
Bydliště: Bratislava
Citovat
Sheila napsal:
Tyo, jeste par takovych Endless modu a prekonas muj rekord ve vydrzi na padu, jak jsem tak koukala na ten cas =) Ja mam o deset minut vic, tak se snaz, at mam co prekonavat ;o)


Ja už som ťa prekonal, tak doháňaj Smile .

http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?p=17243
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele herbyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
herby: woooow.... tak to mam co delat =))) na jakou to bylo obtiznost? hard?

Almad: mnooo jako az bude nejakej sraz o kterym budu vedet (na doupe uz skoro nechodim... jen optimisty procitam...) =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
herby DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.12.2005
Příspěvky: 77
Bydliště: Bratislava
Citovat
Sheila napsal:
herby: woooow.... tak to mam co delat =))) na jakou to bylo obtiznost? hard?


Standard (vtedy som este hard nevedel, bol som tak na 7mickach). Heavy mam rekord 1:04:22.81 (ale uz aj s Tournamixom 1).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele herbyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Fooosa DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.01.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Třinec
Citovat
Ja hraju podle toho jak se mi chce a podle toho jestli mám zrovna čas. Jinak teď jsem hodně dlouho neskakala, protože mi DDR moc nefunguje.
Jinak skaczu na light a na klavesnici nehraju vůbec. Jen dvákrát jsem to zkoušela.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FooosaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Fooosa napsal:
Ja hraju podle toho jak se mi chce a podle toho jestli mám zrovna čas. Jinak teď jsem hodně dlouho neskakala, protože mi DDR moc nefunguje.
Jinak skaczu na light a na klavesnici nehraju vůbec. Jen dvákrát jsem to zkoušela.


Vítej na fóru.)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
The Who-sa? Oh, nevermind Smile Buď vítán.
edit: ..a ^__^

edit2: Zbytečné dělat nový post

Vzhledem k tebou postnutým výsledkům by mě zajímalo přibližně jak moc se tomu věnuješ. Každý den? Párkrát týdně? Vím, že je to těžké něják shrnout. Tak třeba kolik na tom průměrně strávíš v kuse když už hraješ a kolik průměrně dnů trvá interval ve kterém neskáčeš vůbec?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Heh, napriek tomu ze momentalne na ITG nedosahujem temer ziadne vysledky (mam doma 2 softpady, a oba nefunguju jak maju :/ ), tak vacsinou skacem kazdy den, bo ked sa chcem uvolnit, neexistuje momentalne lepsej volby, jak skakanie...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ja hraju denne nejmene 2 hodiny pres tyden (vecer po praci), o vikendech pak i 6 hodin, ale to mam rozdeleny 2x3 hodiny, v kuse bych 6 hodin asi nedal.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
ja hram v poslednom case velmi malo Sad
rano bud nestiham, alebo som strasne lenivy, vecer ked dojdem z roboty byva casto uz privela hodin (susedia sa stazuju ze o osmej uspavaju decko nech skacem pred osmou)
a vacsinou si spomeniem na skakanie az v case ked som cerstvo najedeny :\
cize dohromady tak mozno 2-3 hodiny tyzdenne, podla stastia a nalady
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Fooosa DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.01.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Třinec
Citovat
Ja bych nejrači skákala každý den, jenže teď nemám moc času a taky si většínou vzpomenu po jídle.
Jak skaču tak kolem hodiny možna ani ne, protože mně to přestava bavit jak mi přestávají regovat některé šipky.
Jinak skaču tak třikrát do tydné nebo tak nějak.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FooosaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
ja se snazim skakat kazdej den XD vetsinou kdyz to vyjde tak je to 1-3 hodiny XD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
To jste teda všichni fakt zapálení. Mě na to něják nezbývá čas, většinou příjdu pozdě a jsem krutě unavený a v noci, když pak bdím tak skákat nemůžu bo tu všichni spí. Ale každý týden si nějaké ty 2-4 hodinky najdu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
ja budu muset zase zacit. Daval jsem si dneska Nonstop-Hard a skoro jsem neuskakal blbej Dead end.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Trin napsal:
ja budu muset zase zacit. Daval jsem si dneska Nonstop-Hard a skoro jsem neuskakal blbej Dead end.


Taky to ma uplne jiny casovani nez ITG.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Jak často hrajete?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)