DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Duel - Miranda vs QIP
Jdi na stránku 1, 2  Další

1 vote / 1 user
Miranda
42%
 42%  [ 3 ]
QIP
57%
 57%  [ 4 ]
ICQ xx
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7

Duel - Miranda vs QIP
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Otazka je jednoducha: Miranda vs QIP?
(pokud si nekdo dokaze prosadit ICQ, tak klidne Wink)

Jinak se bavime pouze o ICQ protokolu (skype a irc v mirande do tohoto prosim nezahrnujte).


Osobne radim klienty nasledovne: QIP, Miranda s pluginama / Miranda packy, ICQ 2003b, ICQ 5.1 s odstranenou reklamou, Miranda bez pluginu
Btw, QIP jsem si i otunil, nejen zvuky, ale i vlastni skin ala ITG. I kdyz basic-qip-useri mi taky nevadi (u mirandy mam nazor jiny)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Gaim, v soucasne dobe 2.0-beta6 (at se trosku podilim na vyvoji)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
wow, tema presne pro me Smile takze QiP je pro me ososbne dobre pouzitelnej klient, ikdyz par bugu to ma. Dal pak mam celkem rad 5.1 a stare ICQPro, vicemene 2002a byl imho best klient, hned po tom 2003b.

Tedka miranda, jak si jiste lide v okoli vsimli tak mirandu celkem nesnasim, protoze s tim klientem sou problemy, resp s lidma co ho maji. Hazi totalne nesmyslne timeouty, jednu zpravu s radosti posle 10x a este k tomu navic pulka lidi ma vyborne pluginy ktere kazdoejch 5sec ctou status, mno co vic si prat... ehm, svet bez mirandistu = lepsi svet Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
spis nenastavena mirnadna = zlo
(lidi neposlou ani notifikaci ze jim zprava dosla - a to v obou smerech: neco poslu ja a neprijde mi ack ze to prislo, a nebo kdyz druha strana neco posle a ja to nedostanu tak to druha strana ani nespozoruje).

Ale abych QIP jen nechvalil, slo by doplnit tyhle fce (co mi celkem chybi)
- zastaveni rokovani: pokud si ctete historii a nekdo napise, jste opet na konci zpravy. v mIRC aspon mate lockle rolovani pokud nejste na konci
- presonalizovany zvuky (jako ICQ 2003b), proste upozorneni ze je user online, napsal a podobne - moznost toto nastavit pro jednotlive uzivatele nebo skupiny. Kdyz mi "rve" 300 lidi ze je online, tak tu fce vypnu. Kdyby to mohlo byz zapnuto jen na VIP skupine s 12 lidma, bylo by to i k necemu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Jo QIP ma svoje chyby, ale podle me je miranda idelani pro ty kteri opravdu dokazi vyuzit jeji funkce (to uz je zas jak valka win vs. unix)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Ja osobne qip.
Na mirandu a nastavovani pluginu jsem tak nejak nemela nervy. Proc kdyz tu mam qip. Jeste jsem zkousela trilliana, ale...qip je qip:)

gaim neni spatnej kdyz potrebujes neco, co funguje na ne nejlip funkcnim pocitaci (viz mamin. s win98, jakoze mi tam zadnej jinej messenger nefunguje)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
... bitlbee ... na to co potrebuju staci a proleze kamkoliv, naroky minimalni, reklama zadna a tezko to nekdo hackne skrzeva icq protokol ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Marty napsal:
... bitlbee ... na to co potrebuju staci a proleze kamkoliv, naroky minimalni, reklama zadna a tezko to nekdo hackne skrzeva icq protokol ^_^


lol, bitlbee je opravdu zajimavy klient Smile)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
mirandu nenavidim z oboch stran (aj ako obcasny uzivatel, aj ako nevinna obet ktorej prichadza komunikacia)
qip nepoznam
vacsinou pouzivam gaim, ale aj na nom mi chyba dost funkcii .. ale najvacsie problemy mi na nom sposobuje prave komunikacia s mirandou :\
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
NX-306 napsal:
Marty napsal:
... bitlbee ... na to co potrebuju staci a proleze kamkoliv, naroky minimalni, reklama zadna a tezko to nekdo hackne skrzeva icq protokol ^_^


lol, bitlbee je opravdu zajimavy klient Smile)
Bitlbee je fakt nejvic zhulenej nazev co znam XD Ale chvili jsem taky jel ... napad je super a mit vsechno IRC centricky je desne leet ;p
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
miranda + pluginy. RSS ctecka, MSN, IRCcko a tak.(nemluvim o tom ICQ ze).

v soucasne dobe jsem ale na QIPu a na ostatni protokoly pouziva jine programy. ale s novym kompem mozna prehodim zpet na mirandu. jinak miranda dela obcas blbosti. jako ze mi jich zatim provedla vice nez QIP. QIP si myslim bude mit budoucnost, ale chtelo by to aby zvladal dalsi protokoly. to bych pak sla pro QIP ihned.

jinak ICQ5.1 jsem ted zazila asi na 5 minut a malem jsem z toho zcvokla....svata 2003b...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Psi + ICQ transport, proste jsem si zvykl Smile Prichozi Mirandovnici me bombardujou statusama a pak me rikaj ze sem blb, ze si je nechavam vypisovat - to je ale snad vec moji preference.... Lidi s QIPem mi zase pisou misto diakritiky azbukou...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
Ja teda na ruznych pocitacich:
Hlavne Trillian (Ja nevim, proc jeho genialne genialni featuru jako je logovani historie do obycejnych _textaku_ zatim jiny program nepouziva Surprised(((..) jestli qip jo, tak se s nim rad seznamim ;o)
Na ntb a jinde mirandu..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
xg napsal:
Ja teda na ruznych pocitacich:
Hlavne Trillian (Ja nevim, proc jeho genialne genialni featuru jako je logovani historie do obycejnych _textaku_ zatim jiny program nepouziva Surprised(((..) jestli qip jo, tak se s nim rad seznamim ;o)
Na ntb a jinde mirandu..


O_O

Logovani do textaku snad dneska pouzivaji vsichni ne ? diky tomu se da historie libovolne prenaset.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
No nevim.. Kopete mi loguje do nakejch xml, miranda snad taky.. fuj.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Duel - Miranda vs QIP
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)