DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 30.5.2007 Carodejnice
30.5.2007 Carodejnice
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Kdo jde s nama na Ladronku na Carodejnice ???

Na brusle, na freesbee na ohen a spekacky a tak. Pozor, rizena zabava (je tam nejaky program) ale jinak je park volny, takze na cokoliv. Kdo nema program na carodky, muzeme se sejit tam!

Budu tam kolem pul sedme az sedme. Jarnik a Xsoft se sts prislibili.


Oficialni program:

Čarodějnický salón:

body-painting
hairdressing
tetování henou
a další ukázky čarodějnického líčení

Zdarma můžete zkusit:
lukostřelbu
pettanque
kroket
frisbee
bumerang
houpací sítě
a další sportovní disciplíny
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Nerikam ano ani ne, ale mozna se stavim. Zalezi jestli se objevi neco dulezitejsiho.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
ach jo, ja jsem do pulnoci v praci Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak predbezne

Molik, Xsoft, sts, Jarnik, Rin, Deirh, kdo dal ? ;o)

sraz kolem pul sedme
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Baf, uvidime se tam Smile
A kdyz ne, tak si aspon zabrusliiim Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
a jelikoz mame po carodkach, sluselo by se podat hlaseni Smile tak jaky to bylo?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
upalili ste nekoho? Smile
btw tetovani henou mohlo byt zajimavy, nechal se nekdo z fora potetovat? Smile
treba 4 sipky pres cela zada
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hoops, koukam ze jste s nama pocitali. No nakonec jsme jeli na sever se kouknout ja to "leta" tam (jinak Molik byla informovana smskou)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Carodky se bohuzel moc nepovedly, tak neni ani co psat

Dorazila jsem tam o pul sedme i s Jarnikem, ja s bruslema, on bez nich. Nez prijeli prvni lide tak jsem objela cely areal a chudak Jarnik za mnou behal po svych, ale pry mu to nevadilo, protoze chtel videt jak ten park vypada.

Kdyz jsem brala telefon a zas se ptala ostatnich kde ze to jsou, Xsoft mi vsechno odrekl protoze jeli domu, Deirh nekde hadal pokutu s revizorem, Rin na nej cekala a ostatni nebrali telefon vubec.

Mezitim skoncily vsechny sportovni atrakce a zbylo jen jidlo, ohen a hromada lidi, ale co uz Sad To sem nevedela ze nebudou cely vecer.

Mno kdyz dorazili aspon Rin a Deirh, neco sme snedli v Govinde a hrali sme freesbee. Freesbee bylo dobre, zabili jsme par lidi, malem zaslapli broucka, obcas nam hazeli zpet talir i uplne cizi lide a Rin s Deirhem metali pekne kotouly pri hadani se o talir ... To nas pak nasel i Marty a po chvili i M. Po nich nas uz za tmy nasli i Werk a NX, ale ti uz si moc nezahazeli, protoze byla fakt tma. Erarni spekacky udajne nemeli a my zadne sebou taky nemeli, takze taky smula. Nekdy kolem desate sme se vypravili domu.

Mno i tak mozna o kus lepsi nez sedet doma a ohen meli vazne pekny, ale nepovedlo se to tak uplne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Deirh nehadal pokutu, ale bezel a musel se chvili skryvat, pac na nej bylo policeno Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
mno este bych doplnil ze po odchodu molika s jarnikem zbyvajici lide okusili velmi kvalitni zewl, ktery vsem pritomnym zvedl zewling skill minimalne o jeden level nahoru Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
hmm, to ja byla na grabstejne (hrad nedaleko Liberce) na etno-alternativnim paleni carodejnic (MOJI carodejnice!!!! delam se s ni ctyri hodiny a oni mi ji pak behem deseti minut spalej evilmad ) ale byla jsem jakozto org u jednoho workshopu s detma, tze jsem si zabavy taky moc neuzila (pokud do toho nepocitame jakou ska polku atp Smile) nicmene pokud se nekde objevi moje fotka jakozto carodejnice tak vam ji sem postnu pac to stoji za to Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

30.5.2007 Carodejnice
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)