DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 5.-6.5.2007 Animefest 07
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
tak pry bude i prednaska Very Happy tze si delam reklamu a koho zajimaj gejsy, popripade se mi chce zasmat prijdte se podivat Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
fajn prave jsem se rozhodl ze jedu taky Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Taktez se tam podivam, nektere body programu si opravdu nelze dokazat nechat ujit Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vlak
hramrach DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.02.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: v Praze na Hurce
Citovat
hmm, nikdo se k tomu zatim nehlasil, tak ja se hlasim ze jedu vlakem. Rozumne vypada neco jako z hlavniho v sobotu v 9.54. No kdyby se nas seslo vic (tak v 9.30), mohli bysme ziskat skupinovou slevu. Ale spis to vidim na tu zpatecni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hramrachOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.09.2004
Příspěvky: 67
Citovat
Jelikoz se mi uspesne podarilo proloserovat moznost jet nekterym z drivejsich autobusu, tak zrejme taky pojedu vlakem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak pry se tam nachazi cca 700 lidi. TY BLAHO.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
jj, hintzu rikal na svy prednasce kolem sedmy hodiny vecerni, ze zatim za dnesek maji pres 750 prodanych vstupenek. Jsem zvedav na finalni cislo Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Finalni cislo je cca 800 lidi, proti predpokladanym 450 je to docela sila
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tusim ze tam minule bylo 350 lidi, to je fakt raketovej nastup. Pristi rok to bude akce jak Pragocon (1200 - 1500 lidi)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
minulej rok 450 lidi, a uvedom si ze PGC je multizanrova akce, tohle je zamereno na jednu vec, celkem me to desi, no ale kdovi co bude pristi rok
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Bee_Boo napsal:
minulej rok 450 lidi, a uvedom si ze PGC je multizanrova akce, tohle je zamereno na jednu vec, celkem me to desi, no ale kdovi co bude pristi rok


Jo to mas pravdu. Asi je v Brne vazne vic lidi nez jsem si myslel.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Cloud napsal:


Jo to mas pravdu. Asi je v Brne vazne vic lidi nez jsem si myslel.


lol Cloude ... : )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Takze jsem si poprve dovolil udelat reportik z nejake akce:

Vstavani rano, brrr, osklive, no nic jedu na akci, musim neco obetovat. Dobalit, zase jednou vypnout a uklidit notebook do brasny, oblict se a hura na vlak. Vedel jsem, ze by ve vlaku mel byt nekdo znamy a tak jsem si stoupl na zacatek nastupiste, ze si projdu vlak od zacatku az ke konci a zjistim, co je na tom pravdy. Pražske otaku jsem nakonec nasel...v poslednim vagonu. Chvili jsme si povidali a postupne nabirali take cleny AVC. Nakonec jsem jen ze srandy navrhl, ze vyprazdnime vagon pomoci Ultrastar, cehoz se chytla ovce (Myblacksheep) a za zpevu nam ubehla cesta velice rychle. Dozvedel jsem se take mnoho prezdivek, a nezklamu lidi, co me znaji, nepamatuju si jedinou Smile . Za staleho „uz tam jsme?“ jsme se vydali na pochod Brnem.

V kine jsme vystali opravdu pouze malou frontu a mohli jsme jit dal. Odchytl jsem si Filip-sana a zacal se vyptavat na DDR, poslal me chodbickou a hle DDR bylo zrovna pripraveno k pouziti, vlezl jsem na pad a zacal skakat, bohuzel jsem zjistil, ze zintenzivneni treninku v tancovani nese vysledky, ale take unavu a bolest nohou, takze DDR pro tento vikend pada.

Hmm a co ted? Omrkneme saly, jenze ouha, nejvetsi slabina Animefestu, nebyli pripraveni na takovy naval lidi. Kdybych prijel sledovat prednasky nebo anime, byl bych docela zklamany, jenze ja se chtel hlavne znovu videt s par lidmi a popovidat si, v tomhle smeru tedy hodnotim Animefest kladne.
Vetsinu casu jsem stravil na pohodlnych pohovkach a tlachanim o vsem moznem. Predpokladal jsem, ze takhle vydrzim az do rana v pohode. Bohuzel po predchozi noci, kdy jsem spal 3 hodiny se unava dostavila uz kolem druhy rano. Usnul jsem na te pohovce, prestoze prespavani nebylo povoleno, nebyl jsem ale sam. Proto se asi obsluha rozhodla, ze nas kazdou hodinu bude budit muzikou, kterou pusti naplno. Jo, fajn, v pohode, kdyby tam prisla kontrola, meli by z toho problemy, ale nechapu, proc ta hudba potom musela hrat nekdy od pul sedmy, kdy byli uz vsichni vzhuru, naplno. A to i pres nekolikanasobne zadosti vsech o ztiseni. Celkove obsluha za barem byla hodne slaba, neochotna a ve dvou pripadech ze tri, tam musel jit clovek pripomenout svou objednavku.

No co na zaver, Animefest jsem si uzil, mel sice nekolik stinnych stranek, ale pro me dobra akce, pouze lituji ty, co prijeli kvuli programu...


nekoukal jsem na pravopisny chyby, tak me prosim nemlatte
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Diky za report. Priste to bude chtit nejake multikino (pokud neco takoveho v Brne je)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Cloude, cloude... bud ses tak blbej a nebo regulerne hazardujes se zivotem!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
5.-6.5.2007 Animefest 07
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 4  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)