DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [100.0%] Sraz za ucelem testu kapacitniho padu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Místo a čas?
pátek v DDM
50%
 50%  [ 2 ]
pátek u mne doma
25%
 25%  [ 1 ]
neděle v DDM
25%
 25%  [ 1 ]
neděle u mne doma
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 4

Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Ja jsem pro nedeli a to z jednoho prosteho duvodu, ze po sesty hodine me pres celou Prahu nikdo nepusti
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Berete ze je to ciste technicky sraz za ucelem otestovani technologie a ze pripadne misto "doma" je 30-60m cesty vzdalene?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ender DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.08.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 10
Citovat
Místo a čas považuji za dohodnotuté: v pátek v 18:00 v DDM. Snažím se uhnat někoho (stříbra?) pro potvrzení místa. Sem dojdu pro ty, kteří se nechtějí táhnout ke mně domů, přinesu dvě různé podložky (jedna koberec, druhá ještě nejisté) a elektroniku s pár přednastaveními.

Pokud to komukoliv nevyhovuje, celý zbytek pátku, soboty, neděle bych měl být doma, takže je možné mne navštívit, vyzkoušet si, napít se trochy čaje, podebatovat o tomto řešení, navrhnout zlepšení atp. Není problém jednotlivec ani menší skupinka (<=5 lidí). Dá se sem dostat MHD, za 30-60 minut, s tím že spoje mají interval taky takový. Doporučil bych vlak, sice dráhy neví roupama co by, ale o víkendu obvykle toho moc zkazit nezvládnou. Cíl pro idos.cz: Nádraží Kolovraty (vlak,bus) nebo Škola Kolovraty (bus). Když se mi ozvete, dojdu si pro vás. Pro 100% jistotu je dobré se ozvat než vyrazíte, kdybych třeba musel akutně odjet na Bahamy. Volat 774 ENDERE.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnderOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
co se tyce DDM, zeptam se, jestli nas tam v patek snesou.
Kazdopadne je tu mensi problem - chce to nejakeho cloveka, ktereho tam alespon trochu znaji (tedy Sniper; na NXe snad jeste nezapomneli). Ja jsem bohuzel kapku nachcipany, takze bych prijit nemohl.

Jinak vikend je naprosto nemozny, protoze maji v DDM zavreno.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
ja bych se tam moh v patek ukazat... pokud si me este pamatujou a budu jim stacit Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
NX: cas oprasit linux-skilly =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
stribro napsal:
Kazdopadne je tu mensi problem - chce to nejakeho cloveka, ktereho tam alespon trochu znaji

muzu si vzit obcanku a ukazat na pady Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
stribro napsal:
NX: cas oprasit linux-skilly =)


rek bych ze na tom kompu co tam je vytestujeme akorat tak ze komp je spatnej... vezmu svuj notasek s ITG2AC, to by melo byt na test dosti presne Smile)

jinak domluvi to teda nekdo?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
NX-306 napsal:

jinak domluvi to teda nekdo?

dejte mi cislo na nekoho z ddm a klidne to domluvim. vsechny drivejsi organizatoryv ddm, ktere mam online jsem uz vyzkousel.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
chmmm...

o par postu vyse jsem napsal:
co se tyce DDM, zeptam se, jestli nas tam v patek snesou.

to jen tak na okraj... =)

Kazdopadne, volal jsem tam a dle vyjadreni mistnich tam nikdo tou dobou uz nebude, posledni krouzek tam je v pet a pak vsichni konci... bohuzel.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
ok, me se mezitim uvolnila nedele (cca od 12 do .... ). pokud jde o prostor, tak nejaka rezerva by sa nasla, ale je takova ... no rezervni (=prostor pred rekonstrukci). zasuvka tam je, voda tam je, zachod tam je, ale to ja asi tak vsechno.

EDIT: umisteni Malvazinky - z Andela kousek autobusem
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ender DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.08.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 10
Citovat
Mohl by mi tam chybět počítač se sériovým portem, nicméně ten by snad neměl být potřeba (přeprogramování elektroniky). Žel pro mne je to o čtvrt hodiny dál. Každopádně, kdo by tam tedy v tu neděli ve dvanáct přišel?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnderOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Ender napsal:
Mohl by mi tam chybět počítač se sériovým portem

ten kdyztak zajistim
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
TIK TAK .. je patek a chtel bych vedet jak to vypada.

KDE to bude (DDM? je zajistene? kdo to zajistil/zajisti)
KDY (reklo se 18h a pak se reklo pozdeji)

Prijde kdo bude mit cas, zajem, kdo se prihlasil a koho to zajima.
Takze jaky je stav?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
stav DDM: nikdo tam uz v sest neni... failed.
stav akce: v nedeli 12:00, Malvazinky (?)
(viz. prvni post Wink)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
[100.0%] Sraz za ucelem testu kapacitniho padu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 4  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)