DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď General elections - volby se blizi
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
molik napsal:
Je mi jasne, ze vy z druhe strany za tim moc prace nevidite, ale nebudu vam lhat, hlavne pres leto a ruzne akce jsou to dve az tri hodinky ruznych dohadu, cteni mailu, dopisovani na forum, volani lidem apod. Chce to cas a chut.


Tak pri organizovani libovolne akce je tohle docela normalni postup:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jinak tech 18 let jsem nasel v zakoniku (z roku 1990, diky Srandistovi). Stejne jako odstavec o moznosti zavolani verejne bezpecnosti pri podezreni, ze by mohlo dojit k nepokojum a ze se nesmime shromazdovat 100m od nejake verejne budouvy (jako obecnio vyboru etc.)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Cloud napsal:
Tak pri organizovani libovolne akce je tohle docela normalni postup:)

Jsou to ruzne drobnosti denne, ktere poskladaji i tri hodky. Neni to jen pred akci. Ale koho to bavi, tomu to vadit nebude. Neni to zadne zlo, ale neni to uplna sranda. Nechci aby se volilo za dva mesice zas ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
NX-306 napsal:
hmmm, ze bych kandidoval at je sranda? sice nejsem clenem ale to se da udelat po VH... chtel by me tam nekdo ? Smile)

Urcite by se nekdo nasel.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Muj kocour. Prej na usmirenou Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ja myslim ze to jestli te nekdo bude chtit zjistis az na miste *vote*
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
tak jo, ja polozim tuhle otazku znova, protoze mi prijde, ze tu nebyla zodpovezena:
bude se volit jen JEDEN clovek jako doplneni dosavadniho vedeni nebo cele vedeni komplet znova s tim, ze xsoft se sts jsou automaticky kandidati ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Já jsem proto zvolit všechny znovu, na každé místo zvlášť s tím, že pokud je jeden kandidát někam zvolen, automaticky vypadává z další volby.

edit: ano, rin je tu, ano, rin bylo 18, ne, nejsem žhavá, klidně si na mě sáhněte Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Seqoy napsal:
tak jo, ja polozim tuhle otazku znova, protoze mi prijde, ze tu nebyla zodpovezena:
bude se volit jen JEDEN clovek jako doplneni dosavadniho vedeni nebo cele vedeni komplet znova s tim, ze xsoft se sts jsou automaticky kandidati ?

Rin napsal:
Já jsem proto zvolit všechny znovu, na každé místo zvlášť s tím, že pokud je jeden kandidát někam zvolen, automaticky vypadává z další volby.

edit: ano, rin je tu, ano, rin bylo 18, ne, nejsem žhavá, klidně si na mě sáhněte Laughing


asi takhle:stanovy v tomto pripade vystupuji dost nejasne,jestli se voli novy clen predstavenstva nebo jestli predstavenstvo vystupuje jako celek a odstoupenim jednoho clena musi byt zvoleno nove
opet pripominam ze stanovy urcuji ze se " na každé místo zvlášť" nevolí
rozhodne hodlám přednést pár návrhů na změny stanov, špatné nejsou, ale na mno situací nepamatují...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Jinak jeste neco, pokud to bude jako kdyz sem si ja vyrizoval zivnostak, tak at si budouci predseda pripravi nervy ze zeleza, potvrzeni na uplne vsechno co existuje a i na par veci co neexistujou a hooodne casu na obihani uradu etc.

Ja ze zasady proti mojemu zvoleni nic nemam
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Ta zdruzenie je uz zalozene, len bude musiet novy predseda zaniest svoju adresu do stanov ako sidlo zdruzenia a odniest stanovy na ostemplovanie na minsterstvo vnutra (tusim)... Nam bolo zdruzenie schvalene asi za tyzden, takze asi tak... Na ICO sme cakali dlhsie, ale aj to skrz jeden fail uradov, inak povedane nemyslim, ze to bude take ako so Zivnostenskym listom, Sniper...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ve stanovach je psano ze funkcni obdobi vedeni je na dva roky. Pak musi byt zvoleno nove.
Pripad odchodu jednoho z nich driv se tam opravdu neresi. Volime ted jednoho do trojice a trojice sama si pak vybere sveho predsedu.
Bud to bude ten novy (ta nova) nebo si rozhodi svoje funkce uplne jinak.


P.S.
a to mi vsichni co ty stanovy videli predem rikali, jak jsou slozite a upravuji az moc veci no
Tak novy predseda ma sanci to zmenit (no nema, bude muset)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Soucasny stav (dle tohoto topicu):

Kandiduji:
<presunuto do 1. prispevku>


zbytek se nevyjadril, nebo ne dost jasne.


Naposledy upravil xsoft dne čt, 7.červen 2007, 18:05, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
2Xsoft: Proti zvoleni nic nemam = kandiduju taky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jinak, dle http://www.mvcr.cz/sbirka/1990/sb019-90.pdf


To se tyka zalozeni, ze je potreba tech 18 let. Nic moc o kandidature a 18ti letech jsem nenasel. To by teda znamenalo, ze by MOHLA kandidovat i Seq. Nebo nasel nekdo neco o tom, kolik musi byt clenum vedeni? Je tam mozna zminka o "pravni zpusobilosti" (coz by mel mit kazdy, kdo ma obcanku, ne?)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
General elections - volby se blizi
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 4  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)