DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Cloud (a nejen on) dela prijimacky
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Cloud (a nejen on) dela prijimacky
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
No, zitra si strihnu krasne prijimacky na CVUT a doufam ze se tam budu s Kirarou a ostatnimi schazet jak to pujde. Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Molik dneska delala prijimacky take. budeme doufat, ze se ji zadarilo (porad mi tu nejde ICQ...-_-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Spolu můžem i na něco chodit, já mám teď na rok přerušeno a nastupuju pak od začátku letního semestru 2008. Tak to na tom budeme stejně. Tak ať se ti zadaří.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Ja dneska delal prijimacky na matfyz. Docela zajimavy...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
S'Tsung napsal:
Molik dneska delala prijimacky take. budeme doufat, ze se ji zadarilo (porad mi tu nejde ICQ...-_-)

Safra, ja si myslel, ze zitra. To si zitra muzu ty palce ukroutit a bude to jedno.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
Molik dela prijimacky zitra rano, takze si je klidne krut Smile
Dnes vyjela do hradce se ubytovat... Prijimacky zacinaji kolem 9te.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Molik mi prave volala ze prave zacina. A ja si jeste ty dve hodky pockam.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
Drzim vam palce!!

Sniper napsal:
Ja dneska delal prijimacky na matfyz. Docela zajimavy...

stale 4+4 priklady?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
lady_leia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Hradec Kralove
Citovat
me cekaji prijmacky pristi stredu. Taky do Hradce.. na navazujici informatiku Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele lady_leiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Hradec? Mno e....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
xg napsal:
stale 4+4 priklady?


Jo, resp. 4+4+4, delal jsem matiku, fyziku i informatiku
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Dobře si udělal... nebo alespoň já dobře udělal když jsem dělal všechny tři... zdálo se to neuvěřitelné ale ta fyzika byla proti informatice naprosto intuitivní. Respektive informatika, tam jsem taky věděl co dělat ale bylo to dost výpočetně náročné. Oblíbená úloha jestli se s kalkulačkou která má operace jen +3 a *2 (nebo nějaké jiné) dá dopočítat k nějakému číslu a kolika kroky a kolika způsoby. Fyzika byla na proti tomu o představě jak věci fungují a v nejhorším o trojčlence.
Chtěl jsem tím říct že ač jsem si to nechtěl připustit, nakonec jsem měl z fyziky lepší výsledek než z té informatiky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Toz ja mam hotovo, jsem zpatky v Praze a koukam na vysledky.
Podle vysledku sem 76ta z 250ti...

Podle predbeznych tabulek berou 70 lidi. Podle meho oboru, ale presencni formy, ktera uz je uzavrena berou cislo z tabulek 150 + 6 navic. Takze to bych byla uplne presne na hranici...

Neda se svitit, pockam do zitra, to bude rozhodnuti na webu

Dik vsem co drzeli palce
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Kirara napsal:
Dobře si udělal... nebo alespoň já dobře udělal když jsem dělal všechny tři... zdálo se to neuvěřitelné ale ta fyzika byla proti informatice naprosto intuitivní. Respektive informatika, tam jsem taky věděl co dělat ale bylo to dost výpočetně náročné. Oblíbená úloha jestli se s kalkulačkou která má operace jen +3 a *2 (nebo nějaké jiné) dá dopočítat k nějakému číslu a kolika kroky a kolika způsoby. Fyzika byla na proti tomu o představě jak věci fungují a v nejhorším o trojčlence.
Chtěl jsem tím říct že ač jsem si to nechtěl připustit, nakonec jsem měl z fyziky lepší výsledek než z té informatiky.


to u me nehrozi, fyzika me docela prekvapila. I kdyz se neda rict ze bych ji komplet pokopal
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Pravda že jsem hodně googlil..... teda hledal v tabulkách no.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud (a nejen on) dela prijimacky
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)