DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Robot2037 odešel do ITG důchodu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Centime napsal:
A myslim, ze kdyz budes vic hrat tezsi songy, tak na lechcich se rychleji zlepsis, kdyz se k nim pak vratis... osobni zkusenost Smile


ja to taky vim, taky se mi zacalo zlepsovat single medium po tom co sem zacal zvladat slusneji hard. nikdo prece nerikal ze se "nenicim" na necem tezsim, jen ty vysledky nejsou tak pekny aby sem je tady daval, navic tohle je double Smile a to mi tolik nejde. za poslednich par dni sem dal par novych hard 9-ti tlapek a 2 novy experty, ale ty vysledky jsou proste porad dost spatny, musim se naucit se spravne hybat na ten double. i kdyz treba me potesila vcera utopia hard(9) na 85%.
a me hrani na presnost bavi, prijde mi to stejne vzrusujici jako davat 10-ti tlapky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
dnesi double hard hvezdicky jsou venovane specialne pro Centime, aby nerikala ze se flakam Razz
myslim ze kdybych predtim nehral to "nudny" medium a easy, tak bych ted tezko dal takovy vysledky Wink
navic ja porad tancuju kazdy den a tak mam pravo si obcas odpocinout u neceho lehciho Wink

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Heh... pardoooon, beru zpet uplne vse!
Ja jsem to nemyslela zle, nechtela jsem rict, ze se flakas...pripadalo mi, ze sem nejcasteji davas jen same medium no a to ja nechapu, kdybych mohla, tak se na padu zridim, kdy to jde na nejakem hardu ... Smile
Ale vim dobre, ze poctive trenujes a ty double... to klobouk dolu. S tema mam problem nepropadat panice, kdyz jdou nahodou tri sipky zaraz... Very Happy
Mozna bych ted mohla mit nejake lepci vybaveni, tak premysluju, ze je taky zkusim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Koukam, ze mas taky uz triple star na harda. teda pokud uz mi nejaky neutekl. Sice si ten stepchart neumim predstavit vzhledem k tomu, ze jsem ten song jeste nehrala.

Divim se, ze clovek se zrovna trefuje v tomhle songu do fantasticu, protoze me to osobne moc nezni. to uz to jde hrat na mute mode.

jinak double dobry jen tak dal. timhle se zatim chlubit nemuzu, ale mam v planu to dohnat. aspon co pujde na te me moji sestave^_^. musis mi ale rict, ktere songy jsou lehke, hehe.

taky congrats na utopii na 85. (to je song co si asi jen tak nezahraju). A i na experty a jine devitky. v ITGcku jsou relativne podle veci, jak jsem to okusila kdysi davno.


Naposledy upravil S'Tsung dne čt, 6.září 2007, 18:41, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ja nikdy nerikal ze PA Theme na double je tezky song, to ze mam triple star je samozrejme fajn a mas pravdu, je to muj prvni na hard. Na Why Me na single mi triple star utekl o 0.01% (par postu zpet je screen). Budes se divit, ale rytmus tam je, v tom rapovani nebo co to je. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Fakt totalne nechapu jak to muzes cist! Tohle fakt ja osobne nezvladam. tyhle rychlosti jsou na me moc. treba je to jenom tim, ze se citis v doublu lepe nez ja. ^_^.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
a nebude to tim ze sem zvykly cist rychle? Smile
ale stejne, ja mam opacny nazor nez ty - ze na double ctu pomalu. kdyz jsou zeleny sipky, zacinam nekdy mit problemy, treba ty experti. jenze zase kdyz si to pustim na stejny rychlosti jako pri singlu, tak samozrejme nestiham. na single ctu v pohode uz 750 BPM, na double tech 600. Ale je to tim ze ty pohyby na double jeste nejsou u me tak automaticke, az se to naucim vic, tak pocitam s tim ze se zrychlim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
O vikendu sem hral single abych nevysel uplne ze cviku a hlasim uspesne splnenou challenge od Srandisty - dat (prezit) Sweet World na Experta. Dal sem to hned na prvni pokus, hrat to znova kvuli lepsimu vysledku se mi nechtelo, jednou mi to stacilo Smile

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
posledni sipka decent Sad

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
dneska sem si trosku zatancoval Supernovu, vcelku mi to slo. Dal sem i AAA na heavy, jak jinak nez na muj neoblibenejsi song Rainbow Rainbow Smile

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Joo! Pekne. Taky zkusim nekdy. ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
tak sem vcera podruhe v zivote zkousel PIU (PIU PC Prex 3) a docela sem se divil ze mi to slo o poznani lepe nez pri prvni zkousce Smile
daval sem A i S, screeny to nedela a ty songy si jeste moc nepamatuju, ale vim ze S (+ full combo) sem mel na final audition a Pump me Amadeus na A, pak jeste na A nejaky takovy "remixy" klasicky hudby, myslim ze je to Beethoven Virus a Winter. Vsechno na Normal, zatim Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
jen takova starsi zalezitost, z testovani meho editu do druheho. pri hlasovani se moc nelibil, lidi rikali ze je to tezke (hlavne ty skoky)...me to zase tak strasne tezky neprislo.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ty hrajes nejak a jini lidi hrajou taky jinak. ruzni lide jsou zvykli na ruzne veci a skoky vetsinou nejsou v oblibe. i kdyz osobne me ty skoky vubec nevadi. me osobne vadi freezova, kde jsem mimo jine potkala decent, protoze jsem nevidela na monitor.

a co se te obtiznosti tyce. asi to neni nejlehci skladba. podivej se na to jsou tam technicke prvky + skoky. s freezama uz si lidi poradi v ITGcku (nereknu kdyby to bylo DDR taky bych neco brokela). vem si taky uroven hracu zde. co hrajou?

http://stsung.naota3k.com/temp/screen00070.jpg
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Robot2037 odešel do ITG důchodu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 6  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)